Member of: [Moderators] [Design Team] [Virtual Tuning] [Colectionar Machete] [RENAULT]
Re: Comentarii lucrari!
@ eagle - impreza - nu ma pot abtine sa nu comentez impreza-ul! mie imi relativ place, doar ca reflexiile asfaltului sunt prea puternice pe masina! in rest e bine
@2fast - skyline - priza de aer din prag e ireal facuta si si priza de aer de pe aripa mie unu nu imi place in rest e ok! bafta in continuare!