@bmwfan - carina - ce au zis sa baietii pana acuma, adica reflexia aia de pe masina + ce ai observat si tu, oglinda. mie unu nu imi plac rupturile alea de pe masina, de pe praguri, spoilerul fata + plasa din far, in rest e dragutza masina.
@NLD - M3 E30 - arata tziplet rau, mie nu imi place capota aia asa mult, dar acum gusturile nu se discuta si mai sunt farurile pe afza lunga cam strambe

mai bine puneai lupe si acolo. bafta
@3xtreme - A4 - culoare mov pe audi nu a mai vazut nimeni, plasa e ireala, nu mai incerca sa aprinzi farurile ca arata aiurea ca si eu faceam asa si dadea naspa. cam atata si nu prea ai tuning!