Quote:
Originally Posted by Reme
o ardem in tuning simplu! si de la mine asa ceva dar pe alta masina  sper ca va place 
|
Mosule nu prea ma pricep, dar stopurile spate sunt cam gresite, si roata de pe fata ai impresia ca e virata spre stanga, dar dupa mine nu putea fii asa din cauza aripii fata, nush... Plus ca mie nu prea imi place Clio orice ar fii, are caroseria aia inalta