Quote:
Originally Posted by 4xel_vt
am pus si eo o imagine...imi pare rau k nare spoilere ,, dar nuj sa fac brush si nu am gasit un spoiler potrivit...sper sa va plak
|
tu cereai tutoriale brush knd tu nu stii sa pui o jeanta dreapta...
culoare ireala si foarte pixelata.. neon la fel de ireal
zone smugy(unde erau manerele)
dak tot ai facut-o clean look puteai sa scoti si bandourile alea

selectii coltzuroase..
bafta !