oricum pun si eu aici donoarele folosite .. iar la masinile rosii am dat cu hue si am luat refs
+eu cred ca nu ai observat ca la cauciucuri am dat si desaturate .. daca vrei iti dau psdu ..

) leeloo mi-a dat jantele si multe alte donoare din care sa fac c/p pt refs.. nu te mai impacienta asa ... Eu zic ca am ceva experienta in virtual tuning si nu trebuie sa copiez elemente de la altcineva .. daka vrei iti arat mai multe poze de pe care am luat si refsurile.. si pe care mi le-a dat leeloo .. Omg atata caz !
+Am schimbat toba (cealalta era blur)