@ OmB* - sierra - misto, bine realizat, elucideaza rolul eleronului de aer de sub masina. de ce e asa mare? imi place ideea
@Drcrazy_tuner - EOS - dc nu ai fi facut neoanele asa puternice ar fi fost okay dupa parerea mea!
@vlad_mace - sendero - e cam cocotzat, contrast grila prea mare, usa e cam plata, aceeasi janta si in fata si in spate dar sunt puse bine
@dexter_20 - M3 E46 - jante plate pe spate, angel eyes ireal
@dexter_20 - M3 E30 - arata bine, culoarea e prea tipatoare si la 205 nu ma pronunt ca nu imi place