10-12-07, 16:12
|
#9961
|
Stage 2
Join Date: Dec 2007
Posts: 54
|
Re: Comentarii lucrari!
Mda..mai pun si io una vreau niste comenturi indrumatoare
|
|
|
10-12-07, 17:11
|
#9962
|
|
Renault Driver
 Stage 5
Join Date: Apr 2007
Posts: 1,026
Member of: [RENAULT] [Competitor CNCA]
|
Re: Comentarii lucrari!
masina e ok , dar trebuia sa lasi grila originala de bmw , parerea mea .... bg e foarte frumos .. eu cred k foarte bine realizata ....hai noroc
|
|
|
10-12-07, 17:36
|
#9963
|
 Stage 5
Join Date: Jan 2007
Posts: 5,096
Member of: [Moderators] [Observator 4tuning] [NoSpeedLimit Romania Club] [Design Team] [PARTICIPANT CURSE] [Virtual Tuning] [BMW] [VW]
|
Re: Comentarii lucrari!
Quote:
Originally Posted by expres
masina e ok , dar trebuia sa lasi grila originala de bmw , parerea mea .... bg e foarte frumos .. eu cred k foarte bine realizata ....hai noroc
|
io zica sa iti vezi tu de treaba ta . sa nu te mai bagi tu la comentat lucrarii pentru ca esti pe diafara  . si termina cu potatul aiurea .
masina lui Patrick are multe greseli  . desprea care bg vb ? de zici ca este foarte frumos  io nu vad nici un bg modificat
|
|
|
10-12-07, 17:43
|
#9964
|
|
Renault Driver
 Stage 5
Join Date: Apr 2007
Posts: 1,026
Member of: [RENAULT] [Competitor CNCA]
|
Re: Comentarii lucrari!
Quote:
Originally Posted by MARI_NSL
io zica sa iti vezi tu de treaba ta . sa nu te mai bagi tu la comentat lucrarii pentru ca esti pe diafara  . si termina cu potatul aiurea .
masina lui Patrick are multe greseli  . desprea care bg vb ? de zici ca este foarte frumos  io nu vad nici un bg modificat 
|
MA Refer la masina lui reme  da nu stiu cand a aparut postu` lu patryck
|
|
|
10-12-07, 17:57
|
#9965
|
 Stage 5
Join Date: Jan 2006
Posts: 2,724
Member of: [Moderators] [Virtual Tuning] [RENAULT]
|
Re: Comentarii lucrari!
Quote:
Originally Posted by SodAbubble
plasa aia e antica si de demult..
|
e neaparat o problema ce plasa foloseste fiecare? mai bine ai zice cum a pus reme plasa, bine sau nu, decat ce plasa a folosit.
@ reme: mie imi place per total. separat, nu imi place cum da bara fata comparativ cu restul masinii. si pragul de lambo (parca) nu prea se asorteaza frumos cu bara fata de porsche
__________________
Retro? Yes plx.
|
|
|
10-12-07, 20:15
|
#9966
|
|
Design Team Member
 Stage 5
Join Date: May 2007
Posts: 2,434
Member of: [Virtual Tuning] [Design Team]
|
Re: Comentarii lucrari!
e46........
|
|
|
10-12-07, 23:25
|
#9967
|
|
Colectionar Machete
 Stage 5
Join Date: Mar 2006
Posts: 13,704
Member of: [Moderators] [Design Team] [Virtual Tuning] [Colectionar Machete] [RENAULT]
|
Re: Comentarii lucrari!
Quote:
Originally Posted by aic_keemo
e46........
|
keemo...se vede ca e cam facut pe calculator spoilerul fata, misto intercoolerul...ceea ce nu-am vazut la nimeni si si eu am uitat...ar fi faruri cu lupa...ar fi tare...in rest mai e un pic de modificat pragul si poate spoilerul spate
|
|
|
10-12-07, 23:38
|
#9968
|
|
Peugeot Driver
 Stage 5
Join Date: Mar 2005
Posts: 4,135
Member of: [PARTICIPANT CURSE] [Virtual Tuning] [Freehand Design Usergroup] [A.C.S. Speedline Motorsport] [PEUGEOT] [4Rally] [Design Team] [SKODA] [VW]
|
Re: Comentarii lucrari!
intercoolerul este stramb rau de tot...pragul de alta culoare...capota se ridica cu tot cu spoilerul fata??...
|
|
|
11-12-07, 09:05
|
#9969
|
 Stage 5
Join Date: Jul 2005
Posts: 959
|
Re: Comentarii lucrari!
originalu e mai sus ... pls comment
|
|
|
11-12-07, 09:24
|
#9970
|
|
Dream Squad Member
 Stage 5
Join Date: Oct 2004
Posts: 3,234
Member of: [Design Team] [Virtual Tuning] [Dream Squad] [FOTO] [SKODA]
|
Re: Comentarii lucrari!
Pai.. din original nu mai este nimic,nimic.. doar farurile si stopurile seamana de e46.. in rest totu e altfel...
P.S. Chrysler e46 sau BMW 300c ?.. kitch orice ar fi..
|
|
|
11-12-07, 09:32
|
#9971
|
|
Dream Squad Member
 Stage 5
Join Date: Oct 2005
Posts: 2,270
Member of: [Design Team] [Virtual Tuning] [Dream Squad] [FOTO]
|
Re: Comentarii lucrari!
fara suparare l33loo da ai facut ca aia de la sectiunea kitch tuning de pun spoilere si single cu m3 pe dacii
|
|
|
11-12-07, 10:31
|
#9972
|
 Stage 5
Join Date: Jan 2006
Posts: 2,724
Member of: [Moderators] [Virtual Tuning] [RENAULT]
|
Re: Comentarii lucrari!
@leeloo: cea mai sexy masina de pe tot forumul. grila scuza'ma dar este de tot rahatul. sa zicem ca nu sunt toate piesele copiate de pe un 300c. sa zicem ca sunt de bmw. dar totusi, uite'te la roata spate. ori e pneul extrem de luminos ori ai uitat tu sa acoperi greseala? pe spoilerul spate se reflecta de 4 ori acelasi lucru, ramasesi fara material?  pe reflexia masinii (acel mr2) se observa si pe lateral cum ai tras de el (sau ai folosit clone tool de prea multe ori sau c/p de mai multe ori. per total, noob chop:P
|
|
|
11-12-07, 12:05
|
#9973
|
|
Design Team Member
 Stage 5
Join Date: May 2007
Posts: 2,434
Member of: [Virtual Tuning] [Design Team]
|
Re: Comentarii lucrari!
Quote:
Originally Posted by Yackone
intercoolerul este stramb rau de tot...pragul de alta culoare...capota se ridica cu tot cu spoilerul fata??... 
|
te referi la tzeava din stanga probabil..intercoleru propriu-zis nu mi si pare stramb..
de capota chiar am uitat...
Last edited by keemo; 11-12-07 at 12:07.
|
|
|
11-12-07, 13:04
|
#9975
|
 Stage 5
Join Date: Jan 2006
Posts: 2,724
Member of: [Moderators] [Virtual Tuning] [RENAULT]
|
Re: Comentarii lucrari!
jur ca nu inteleg care e legatura? daca sa zicem esti mai bun decat 90%din noobi, sa iti fac statuie si sa o pun deasupra patului sa te visez noaptea? ai lucrari foarte bune uneori, dar daca o mai si dai pe langa eu ce sa iti fac? ai postat la comentarii, s'a comentat. si asta e adevarul-nu este o lucrare prea buna. nu cred ca cineva pana acum a postat masinile facute la repezeala pentru acea sectiune la sectiunea comentarii incat sa le fie masinile lor comentate.
|
|
|
|
|