Quote:
Originally Posted by kill_U
salut all team!eu sunt cristi ,si am sa expun aici cateva dintre masinile mele;sunt la inceput si va rog sa nu fiti f duri,vreau doar sa spuneti ce parere aveti si unde mai trebuie lucrat.ms mult si va urez drum bun! 
|
1: Gentzile Blur
2: Unde sunt discurile de frana? incearca sa iei poze cu jenti dupa masini , ca asa e greu sa faci...
3: Idem 2
5: Kit-ul, jentile puse de tn sunt blurrrrr.
Incearca sa faci si tu una da buna. Lucreaza mai mult cu una, si ai grija ca e o regula pe acest thread " o singura masina pe zi"
BFT in continuare