imi place spoileru fata arata bine ..e si real...
nush ce`s alea rosii la grila ...
tip am mai zis-o : incearca sa copiezi janta cu tot cu cauciuc ... k tu ai 2 cauciucuri diferite din cate vad io ...
bafta
spuneti`mi ce am gresit si ce e bine ...(dak e ceva binE) :P
La AuDi VerDe Farul din Dreapta nu e pus bine, stema de la audi nu a fost bine decupata de pe poza originala, mi se pare culoarea cam ireala si te-ai grabit la decupare cu lasso tool selectzi patratzoase
misto masina reme ... imi place qm sta janta spate:P da zici k pluteste ... maien vin si eu q un logan :-@ ... k n`am voie sa pun 2 masini pe zi.. bft!