@ aic_keemo - arata bine masinutza, doar o chestie sa iti zic, mie mi se pare janta spate stramba!
@ mar1_nsl - asa si asa! nu prea merge ce ai facut pe masina, pt ca ea e o masina rotunda cat de cat iat tuningul aplicat e cam patrat
@ Nitro_customs - iti plac masinile ***uriste, se vede ca e ireala

@ MM11AJJ - inceputul e asa si asa! idea e tare sa faci din hatchback un CC, mai ai de munca

@ mafionzooo - misto masina, misto ideea, nu vad greseli
off: ms gabi pt edit. nu stiu sa pun mai multe quote