leeloo:spoilerul mi se pare prea inchis la culoare si fanta din dreapta e mai mare ca aia din stanga,mai bine scapai de placuta de la nr si ai o pata rosie sub farul din dr,apoi fanta de pe capota si ea mi se pare dusa prea mult spre dreapta,laterala e blurry si prian aripa spate se vede vibratorul de la pista

eleronul ala e mult prea mare
valex :cam tremurate selectiilesi e blurry in departare, nici farurile nu sunt la fel