aia a fost la vrajeala .. no luati in considerare gata.. Maine postez o masina care va rog sa o commentati ca sa nu primesc vreo atentionare de la admini ca o postez azi
ai selectzii strambe .... bara fata ee stramba .....si cu cauciucu de la roata de pe fata ee transparent si roata spate mi se pare putin plata.....pragu nu il inteleg...
__________________
ID Messenger -> : barum_90 Un buldog si un shit-su chinezesc se imperecheaza , la nasterea puilor se constata ca a aparut o noua rasa canina numita Bulshit ))
Member of: [Moderators] [Crazy Drivers] [Freehand Design Usergroup] [VW]
Re: Comentarii lucrari!
insista sa nu mai faci liniile asa colturoase, sa folosesti o singura nuanta de culoare, sa trsezi linia de la parasolar corect, sa pui plasa, sa centrezi spoilerul si sa pui jantele mai adanci p spate si nu p fata.