Go Back   Forum 4Tuning > Car Styling > Tuning Design - Virtual Tuning > Virtual Tuning 2D > Arhiva

View Poll Results: Care masina va place cel mai mult?
_seby_ 8 15.09%
Ca][n 5 9.43%
cipskate69 0 0%
Crimz-VT 8 15.09%
EaGle 6 11.32%
iLL One 5 9.43%
Rares_CRM 2 3.77%
Reme 2 3.77%
Tudorache$ 8 15.09%
wlady 9 16.98%
Voters: 53. You may not vote on this poll

Closed Thread
 
Thread Tools
Old 13-10-08, 22:07   #31
cipy_2peu
NoSpeedLimit Romania Club Member

Stage 4
 
cipy_2peu's Avatar
 
Join Date: Mar 2008
Posts: 209
Member of:
[NoSpeedLimit Romania Club]
[2 Roti]
Default Re: Battle || Seat Leon x10

vot Tudorache$
cipy_2peu is offline  
Old 14-10-08, 03:45   #32
Reme
Colectionar Machete

Stage 5
 
Reme's Avatar
 
Join Date: Mar 2006
Posts: 13,704
Member of:
[Moderators]
[Design Team]
[Virtual Tuning]
[Colectionar Machete]
[RENAULT]
Default Re: Battle || Seat Leon x10

Quote:
Originally Posted by Geox` View Post
Asta cu votatul dupa nume am observato si eu
Am mai zis,mie nu imi place sa fac vt astfel incat sa para cat mai reala sau eu stiu..mie imi plac masinile artistice cu efecte .... idei ... creativitate ... de aceea l-am si votatat pe wlady.numai bine
aici eu nu sunt de acord cu tine! nu vreau sa isc vreo discutie sau vreo cearta. vorbim normal ca oamenii! votezi pe cine merita! adevarat! DAR atunci cand tunezi o masina nu tre sa o faci OZN, o masina tunata virtual, dupa parerea mea, trebuie sa arate cat de cat real, pentru ca asa ajungi mare, adica ajungi sa proiectezi un bodykitt pentru o firma mare! aici noi ne distram, ne jucam si progresam. Poza in sine da, sa aiba cate efecte vrei tu, dar o masina tre sa o faci cu cap. Ceea ce iti place tie e arta, asta poti sa faci mai bine in proiectare modele auto, ma intelegi? In VT, dupa parerea mea tre sa modifici un automobil astfel sa paraa cat mai real si mai palcut ochiului, oricarei persoane. Nu ti-o zic cu parere de rau, dar belive me sunt la o faculatate cu profil auto, specializare caroserii si plus mai stau si cu persoane care mai au masini modificate. Ia zii! tie unu ti-ar placea sa vezi la saloane de tuning mereu numai "masini artistice", imagineaza-ti cum ar fi! Salutari! Multa bafta!
__________________
Reme is offline  
- Copyright 2024 4Tuning -