Mai am un defect pe care nu l-a zis nimeni. Odata ce cobori masina automat reflectiile de pe ea se ridica putin mai sus
Merlin

: Roata spate putin ovala oricum se vede dupa buza care e mai subtire ca ai ovalit-o , la eleron mi se pare ca sta in aer dar poate se prinde la mijloc

, Oglinda mi se pare prea lungita si celalata ai uitat sa o colorezi

, STI-ul de pe scoop mi se pare un kitch

, pragul in jurul rotilor nu e lucrat prea bine si neonul de dupa prag la fel.
In rest masina e cam butucanoasa, nu-mi plac stropii aia unde se termina.
Bravo pt reflectia masinii....