Re: VT UserGroup | | Frost Dani vs. Hori_cutz_tuning
ms mult de voturi baietzii frumoasa masina frost,tot respectu pt brush,da` e cam toony si umbra trebuia sa fie pierduta nu dreapta...eu am mers pe tema de old-school drifter d`aia n`am scos bandouri sau alte treburi...ms again pt voturi
__________________
Vand Honda CRX Del Sol 1.6 VTEC, 125cp :
Re: VT UserGroup | | Frost Dani vs. Hori_cutz_tuning
Incerc sa nu votez.
Imi place ca la Hori e o varianta mai usor realizabila (implica mai putina munca in transformarea masinii) si a tinut cont si de utilitate (semnalizatoarele fara de care politia sigur ar face urat....)
La Frost imi place ca aduce un + de prospetime liniilor de design ale masinii, o aduce spre mk4. E un pic mai indraznet.
Multumesc la amandoi.