Cine-i smecher ... voteza Madskillz !
MI se pare printre cele mai reusite masini ! kitch-urile cat si culoarea, si geamurile sunt cgiar belea

! ! ! nu spun astea ca sunt prieten cu el ci pt ca, chiar este o masina reusita !
-== ! ! ! Nu uita ca ai un frate mai mic si tre sa ai grija de el ! ! ! ==-