Go Back   Forum 4Tuning > Car Styling > Tuning Design - Virtual Tuning > Virtual Tuning 2D > Arhiva

View Poll Results: Care Alfa va place mai mult?
Mari4speed 0 0%
Vio[s] 0 0%
Voters: 0. You may not vote on this poll

Closed Thread
 
Thread Tools
Old 08-07-07, 00:53   #31
BiG-Q

Stage 3
 
Join Date: Jun 2007
Posts: 100
Default Re: VT UserGroup || mari4speed vs. vio[s] || Alfa Romeo Brera

asa se intampla mereu ....cand e pe cale sa piarda locul ala care e in VT se inchide topicu ...de ex io am votat cu vio mia placut mai mult ...dar el pierde si normal ca sa gaseasca nod in papura lu mary ..io nush de ce se mai tin battleurile ca oricum nimeni in veci nu o sa mai intre in VT ....ori nu il voteaza ori cand il voteaza se musamalizeaza/...\ deci mary cred ca sti ce vreau sa zic ...succes in continuare si io zic sa ne gasim alt forum unde suntem primiti mai bine si apreciati pt munca noastra ....
BiG-Q is offline  
Old 08-07-07, 00:59   #32
Kolegosu'

Stage 5
 
Kolegosu''s Avatar
 
Join Date: Sep 2005
Posts: 1,009
Member of:
[2 Roti]
Default Re: VT UserGroup || mari4speed vs. vio[s] || Alfa Romeo Brera

Quote:
Originally Posted by BiG-Q View Post
asa se intampla mereu ....cand e pe cale sa piarda locul ala care e in VT se inchide topicu ...de ex io am votat cu vio mia placut mai mult ...dar el pierde si normal ca sa gaseasca nod in papura lu mary ..io nush de ce se mai tin battleurile ca oricum nimeni in veci nu o sa mai intre in VT ....ori nu il voteaza ori cand il voteaza se musamalizeaza/...\ deci mary cred ca sti ce vreau sa zic ...succes in continuare si io zic sa ne gasim alt forum unde suntem primiti mai bine si apreciati pt munca noastra ....
Mesterica ... du-te si vezi la tovarashi care au 23 de posturi in total unde au mai postat si p urma poti sa dai si tu cu bata in balta ..Numa fi aja plictisit si pandac vezi-ti de VT-ul tau in continuare ca aici toata lumea este primita la fel .... Bafta
__________________
Kolegosu' is offline  
Old 08-07-07, 02:52   #33
69WRX

Stage 5
 
69WRX's Avatar
 
Join Date: Nov 2005
Posts: 2,205
Member of:
[Opel]
[2 Roti]
Default Re: VT UserGroup || mari4speed vs. vio[s] || Alfa Romeo Brera

io nush de ce mai sariti si va agitati aiurea...toti care l-au votat pe mari absolut toti habar au ce e ala vt....asa ca vb aiurea....uite si ca sa vedeti ca se poate lua un loc din VT urmatorul battle o sa fie intre mn si vio[s] pe un E30 pe locul din vt...deja am vb de mai demult dar nu am avut eu timp....
__________________

Iubiţi-vă BMW-urile vechi, că altele la fel nu se mai fabrică !!!

NU exista viata dupa kitul de M de la BMW !!!
69WRX is offline  
Old 08-07-07, 02:59   #34
MARI_NSL

Stage 5
 
MARI_NSL's Avatar
 
Join Date: Jan 2007
Posts: 5,097
Member of:
[Moderators]
[Observator 4tuning]
[NoSpeedLimit Romania Club]
[Design Team]
[PARTICIPANT CURSE]
[Virtual Tuning]
[BMW]
[VW]
Talking Re: VT UserGroup || mari4speed vs. vio[s] || Alfa Romeo Brera

Quote:
Originally Posted by 69WRX View Post
io nush de ce mai sariti si va agitati aiurea...toti care l-au votat pe mari absolut toti habar au ce e ala vt....asa ca vb aiurea....uite si ca sa vedeti ca se poate lua un loc din VT urmatorul battle o sa fie intre mn si vio[s] pe un E30 pe locul din vt...deja am vb de mai demult dar nu am avut eu timp....
dece esti tu asa sigur , ca toti care m-au votat nu stiu ce e ala vt . :
vb de parka ai fii undeva suuuuuuuuuusssssss . pe vio la votat tot grupul vt . pentru ca sunt o echipa ....asa si pe mine ma votat echipa mea . ...
io cred ca big-q avea dreptate ce zicea ...nu are rost sa mai vb .
MARI_NSL is offline  
Old 08-07-07, 06:23   #35
vio[s]

Stage 5
 
vio[s]'s Avatar
 
Join Date: Aug 2005
Posts: 802
Member of:
[Virtual Tuning]
Default Re: VT UserGroup || mari4speed vs. vio[s] || Alfa Romeo Brera

Quote:
Originally Posted by mari4speed View Post
pe vio la votat tot grupul vt . pentru ca sunt o echipa ....asa si pe mine ma votat echipa mea . ....

Omule daca tu crezi ca aici e pe echipe si ca eu i am pus pe baieti din Vt sa ma voteze crezi gresit ..... eu pt nici unu din voturile alea 27 nu am zis la nimeni "bai i a da si mie un vot..." ....crezi ca asta e smecherie ? ca ai pus tu baieti din NSL si Vroom sa te voteze ? , pe mine undeva ma doare si nici acolo daca imi scrie mie Virtual Tuner sau nu ...chiar daca scrie chiar daca nu eu tot o sa fac Vt pt ca fac din pasiune nu pt altceva ....

eu zic sa faca baieti care au cont pe forumurile de Vt din afara un pool (fara sa fie luat in considerare ) acolo si atunci se vede care e mai bun ...
Tot ce am scris mai sus am scris pt ca mi au zis baieti pe mess ca te zbati pe aici degeaba ....


P.s. daca am scris gresit e din cauza orei ....
__________________

vio[s] is offline  
Old 08-07-07, 11:18   #36
andrey2003
Dream Squad Member

Stage 5
 
andrey2003's Avatar
 
Join Date: Oct 2004
Posts: 3,234
Member of:
[Design Team]
[Virtual Tuning]
[Dream Squad]
[FOTO]
[SKODA]
Default Re: VT UserGroup || mari4speed vs. vio[s] || Alfa Romeo Brera

mie mi se pare INCORECT ca vios sa iasa din VT group in felul asta. Si ce faci acum iti pui prietenii sa te voteze? Normal daca ii zici unui prieten care e ZERO la VT.. nu stie nimci in legatura cu asta.. logic ca te va vota pe tine.. si mi se pare magarie.. nu mai face atat pe nevinovatul.. E NESIMTIRE.. si mie mi'ai zis pe mess VOTEAZA SI TU AICI.. si cand spui cuiva asa.. e ciudat.. deoarece cand iti zice cineva VOTEAZA SI TU AICI esti influentat sa'l votezi pe el.. deci 50% din cei care te'au votat nu au facut vreodata VT.. intelegi? Masina ta are mult mai multe greseli decat a lui VIOS.. si greseli majore gen umbra oglinzii... spoiler nesimetric..

P.S. Propun inchiderea topicului.. si eventual sa ii fie interzis sa intre in VT..
__________________

Skoda Octavia 2 - B 89 WYN
BBS VZ033 18" - H&R Springs -50mm - Debadged - TCM Turbo stage 1 - Piano black trims - US parking-lights - RNS 510 Columbus -


Activez diverse functii, stergere/citire erori cu VAG-COM pentru VW/SEAT/SKODA/AUDI


andrey2003 is offline  
Old 08-07-07, 12:01   #37
BiG-Q

Stage 3
 
Join Date: Jun 2007
Posts: 100
Default Re: VT UserGroup || mari4speed vs. vio[s] || Alfa Romeo Brera

Quote:
Originally Posted by andrey2003 View Post
mie mi se pare INCORECT ca vios sa iasa din VT group in felul asta. Si ce faci acum iti pui prietenii sa te voteze? Normal daca ii zici unui prieten care e ZERO la VT.. nu stie nimci in legatura cu asta.. logic ca te va vota pe tine.. si mi se pare magarie.. nu mai face atat pe nevinovatul.. E NESIMTIRE.. si mie mi'ai zis pe mess VOTEAZA SI TU AICI.. si cand spui cuiva asa.. e ciudat.. deoarece cand iti zice cineva VOTEAZA SI TU AICI esti influentat sa'l votezi pe el.. deci 50% din cei care te'au votat nu au facut vreodata VT.. intelegi? Masina ta are mult mai multe greseli decat a lui VIOS.. si greseli majore gen umbra oglinzii... spoiler nesimetric..

P.S. Propun inchiderea topicului.. si eventual sa ii fie interzis sa intre in VT..

Quote:
Originally Posted by BiG-Q View Post
asa ca nu mai comentati aiurea ..cum voi din VT ii votati doar pe aia din VT mie mi se pare corect battle .....deci topicu nu se inchide ..dc pierde asta e ...e baiat mare dc vrea locul pt el sa se lupte ....cum nici mie sau lu mary nu ai place ca intr-un VT battle din 20 de voturi 19 sa fie ale membrilor ...
sti vb aia " ce tie nu iti place altuia nu ai face " ...asa ca e CORECT din punctul meu de vedere

la fel s-a musamalizat si in cazul meu ...andrey cand trebuia sa faci un battle cu mine si te-ai dat la fund ....te-au acoperit prietenii tai ....deci ai cazut rau de tot atunci ...auzi sa nu te lase sa faci battle dupa ce tu l-ai propus ....rusinica ....rusinica....rusinicaaaaaaa!!!!!! ...



[QUOTE=Gabi;987170]Masuri ? 90-60-90, sau ce masuri ? Votu' asta e un *****, indiferent de ce spui tu sau ce spun eu. Calitatea si complexitatea lucrarilor se vede inca de la prima vizualizare a lor si e de necontestat.

Aici e vorba de aberatori, nu de nereguli. Daca ai vreo neregula de sesizat, foloseste functia report post, daca nu, nu mai posta aici decat daca dai de vreun aberator. Si ca sa dormi linistit, topicu' nu se inchide, ci ramane deschis pana pe data de 14 iulie, atunci cand battleu' se va incheia.[/QUOTE]

asa ca sa va convingeti

Last edited by BiG-Q; 08-07-07 at 12:04.
BiG-Q is offline  
Old 08-07-07, 12:08   #38
frost_dani
Observator 4tuning

Stage 5
 
frost_dani's Avatar
 
Join Date: Feb 2006
Posts: 1,704
Member of:
[Observator 4tuning]
[Virtual Tuning 3D]
[Virtual Tuning]
[Echipa de sprijin]
[Nissan]
Default Re: VT UserGroup || mari4speed vs. vio[s] || Alfa Romeo Brera

big-q ...hai ca fac eu un battle cu tine....pt locul meu eventual..vad ca esti tot timpul indignat. mai vb pe pm detaliile
frost_dani is offline  
Old 08-07-07, 13:20   #39
andrey2003
Dream Squad Member

Stage 5
 
andrey2003's Avatar
 
Join Date: Oct 2004
Posts: 3,234
Member of:
[Design Team]
[Virtual Tuning]
[Dream Squad]
[FOTO]
[SKODA]
Default Re: VT UserGroup || mari4speed vs. vio[s] || Alfa Romeo Brera

bigq.. da.. ce trist.. m'am injosit rau.. bai marele CHIU... n'ai vazut ce k.kt de audi facusei tu? imi era jena sa fac cu tine battleul ala............ hai sictir.......................................
andrey2003 is offline  
Old 08-07-07, 13:36   #40
BiG-Q

Stage 3
 
Join Date: Jun 2007
Posts: 100
Default Re: VT UserGroup || mari4speed vs. vio[s] || Alfa Romeo Brera

Quote:
Originally Posted by andrey2003 View Post
bigq.. da.. ce trist.. m'am injosit rau.. bai marele CHIU... n'ai vazut ce k.kt de audi facusei tu? imi era jena sa fac cu tine battleul ala............ hai sictir.......................................
hhahahahahahahhahahahahahahahahahahahahahahahahaha ahhahahahahahahahahahahahaha bah 15 ani neimpliniti s-au facut batleuri pt mai putin ...asa ca nu zi ca iti era rusine ...scuze pot fi multe fapte mai putine ..cert e ca pe tine nu te-au lasat sa faci battle ..ca dc e asa cum zici u ca al meu era praf ..de al dreaq tu faceai battle ca stiai ca o sa castigi asa ca nu o mai da la intoarse ca esti un mare fals in VT ....mie mi-ar fi rusine sa fac battle cu tine ....
BiG-Q is offline  
Old 08-07-07, 13:42   #41
andrey2003
Dream Squad Member

Stage 5
 
andrey2003's Avatar
 
Join Date: Oct 2004
Posts: 3,234
Member of:
[Design Team]
[Virtual Tuning]
[Dream Squad]
[FOTO]
[SKODA]
Default Re: VT UserGroup || mari4speed vs. vio[s] || Alfa Romeo Brera

okpa................
andrey2003 is offline  
Old 08-07-07, 14:16   #42
ra2
Dream Squad Member

Stage 5
 
ra2's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Posts: 2,270
Member of:
[Design Team]
[Virtual Tuning]
[Dream Squad]
[FOTO]
Default Re: VT UserGroup || mari4speed vs. vio[s] || Alfa Romeo Brera

MArele Q iar te crezi mare tare...nu iti convine culcate si zboara dreq de aici .... esti total pe dinafara si total pararel cu vt-u...vii tu cu gura mare tare...si ce ma dak are 15 ani....da se pisha pe tne la gandire...tu in general esti scanteia marilor scandaluri dp aici...te bagi unde nu iti fierbe oala..
__________________
ra2 is offline  
Old 08-07-07, 14:18   #43
BiG-Q

Stage 3
 
Join Date: Jun 2007
Posts: 100
Default Re: VT UserGroup || mari4speed vs. vio[s] || Alfa Romeo Brera

Quote:
Originally Posted by ra2 View Post
MArele Q iar te crezi mare tare...nu iti convine culcate si zboara dreq de aici .... esti total pe dinafara si total pararel cu vt-u...vii tu cu gura mare tare...si ce ma dak are 15 ani....da se pisha pe tne la gandire...tu in general esti scanteia marilor scandaluri dp aici...te bagi unde nu iti fierbe oala..
culmea e ca ma bag unde imi fierbe oala ...atat ...NO COMENT
BiG-Q is offline  
Old 08-07-07, 14:23   #44
ra2
Dream Squad Member

Stage 5
 
ra2's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Posts: 2,270
Member of:
[Design Team]
[Virtual Tuning]
[Dream Squad]
[FOTO]
Default Re: VT UserGroup || mari4speed vs. vio[s] || Alfa Romeo Brera

PAI nu iTI fierbe oala aici...ce nu intelegi...sa luat cineva de tine?e battle intre tine si vio[s] ?...intrebarile astea un singur raspuns : NU

TU AI CREAT TOT SCANDALU
ra2 is offline  
Old 08-07-07, 14:28   #45
BiG-Q

Stage 3
 
Join Date: Jun 2007
Posts: 100
Default Re: VT UserGroup || mari4speed vs. vio[s] || Alfa Romeo Brera

io nu am creat nici un scandal ..v-am dat peste nas cu niste fapte adevarate si atunci sa creat un "scandal" da pt mine ma lasa rece ca nu ma pun la mintea voastra cine a trebuit sa ma inteleaga la ce am avut de spus a inteles ...si tocmai de asta nu se inchide topicu ...stiu ca voi asta vroiati sa fie topic inchis ..da de data asta nu s-a putut asa ca dc vio pierde asta e ...mary intra si inca odata zic io am votat cu vio deci nu imi place masina lu mary ..dar cum voi din VT votati numai cu aia din VT mie imi pare bine ca mary a luat atatea voturi cat a luat ...
BiG-Q is offline  
Closed Thread



- Copyright 2024 4Tuning -