Go Back   Forum 4Tuning > Car Styling > Tuning Design - Virtual Tuning > Virtual Tuning 2D > Arhiva

View Poll Results: Care Superb e mai reusita dupa parerea voastra?
18BSV 1 4.17%
Alex.FNK63 1 4.17%
Ca$$ 5 20.83%
Cannonball 4 16.67%
Cipskate 5 20.83%
Fear 6 25.00%
Lovenady 0 0%
Reme 1 4.17%
UndergroundDesigns 1 4.17%
Voters: 24. You may not vote on this poll

Closed Thread
 
Thread Tools
Old 13-04-13, 08:50   #16
UndergroundDesigns

Stage 5
 
UndergroundDesigns's Avatar
 
Join Date: Feb 2013
Posts: 361
Default Re: Battle || Skoda Superb X

Quote:
Originally Posted by Ca$$ View Post
eu am votat cipskate

18BSV: slab...puteai sa te rezumi la chestii mai simple si de bun gust decat sa incerci efecte si alte lucruri

aleksfnk: nu ar fi trebuit sa iti fie inclusa in acest battle masina, dar ti s'a specificat ca daca urmatoarea nu o sa fie mai bine lucrata, nu ti se va mai include

cannonball: masina ok, omul ala muuult prea mare

cipskate: exact stilul tau, curat si bine realizat

fear: fake, foarte fake, ma asteptam la mult mai mult de la tine, brushul prea toony, liniile usilor sunt total gresite, e imposibil sa aiba curbura aia, linii zimtate la prag, bara spate peste toba de esapament

lovenady: geamurile innegrite gresit, reflexia in oglinda e tot aia originala

reme: putine modificari, partile adaugate neavand exact aceeasi culoare/ nuanta cu restul masinii

underground: nu ai niciun fel de reflexie pe masina!!! prin geamul spate inca se vede fundalul original. si tie, la fel ca si lui aleksfnk, nu ar fi trebuit sa iti fie inclusa in acest battle, dar DOAR de data asta am trecut cu vederea

have fun!!
Chestia cu reflexiile nu o stapanesc chiar deloc asa ca decat sa fac ceva sa strice tot mai bine pana invat nu fac .Have a good day
UndergroundDesigns is offline  
Old 13-04-13, 09:22   #17
Fear

Stage 5
 
Fear's Avatar
 
Join Date: Dec 2009
Posts: 323
Member of:
[Virtual Tuning]
Default Re: Battle || Skoda Superb X

Quote:
Originally Posted by Ca$$ View Post
eu am votat cipskate

18BSV: slab...puteai sa te rezumi la chestii mai simple si de bun gust decat sa incerci efecte si alte lucruri

aleksfnk: nu ar fi trebuit sa iti fie inclusa in acest battle masina, dar ti s'a specificat ca daca urmatoarea nu o sa fie mai bine lucrata, nu ti se va mai include

cannonball: masina ok, omul ala muuult prea mare

cipskate: exact stilul tau, curat si bine realizat

fear: fake, foarte fake, ma asteptam la mult mai mult de la tine, brushul prea toony, liniile usilor sunt total gresite, e imposibil sa aiba curbura aia, linii zimtate la prag, bara spate peste toba de esapament

lovenady: geamurile innegrite gresit, reflexia in oglinda e tot aia originala

reme: putine modificari, partile adaugate neavand exact aceeasi culoare/ nuanta cu restul masinii

underground: nu ai niciun fel de reflexie pe masina!!! prin geamul spate inca se vede fundalul original. si tie, la fel ca si lui aleksfnk, nu ar fi trebuit sa iti fie inclusa in acest battle, dar DOAR de data asta am trecut cu vederea

have fun!!
Ca$$, stiu greselile alea,am zis ca nu e gata inca, o sa vin cu un update la ea imediat ce va fii
Fear is offline  
Old 14-04-13, 21:22   #18
Ca$$

Stage 5
 
Ca$$'s Avatar
 
Join Date: Jun 2007
Posts: 760
Member of:
[Moderators]
[Design Team]
[Virtual Tuning]
Default Re: Battle || Skoda Superb X

cip, masina
Ca$$ is offline  
Old 14-04-13, 22:22   #19
cipskate69
Virtual Tuner

Stage 5
 
cipskate69's Avatar
 
Join Date: May 2008
Posts: 812
Member of:
[Virtual Tuning]
[SEAT]
[Design Team]
Default Re: Battle || Skoda Superb X

da' nu yo am castigat.Fear e fericitu'
cipskate69 is offline  
Old 15-04-13, 00:27   #20
Ca$$

Stage 5
 
Ca$$'s Avatar
 
Join Date: Jun 2007
Posts: 760
Member of:
[Moderators]
[Design Team]
[Virtual Tuning]
Default Re: Battle || Skoda Superb X

ahhh...da...so, fear, masina please!
Ca$$ is offline  
Closed Thread



- Copyright 2024 4Tuning -