Go Back   Forum 4Tuning > Car Styling > Tuning Design - Virtual Tuning > Virtual Tuning 2D > Arhiva

View Poll Results: Care masina ti se pare mai buna ?
Reme 10 55.56%
bogdann 2 11.11%
lovenady 2 11.11%
danyfcsb 3 16.67%
underground design 0 0%
wlad 1 5.56%
Voters: 18. You may not vote on this poll

Reply
 
Thread Tools
Old 20-03-13, 08:50   #16
DanyFCS

Stage 5
 
DanyFCS's Avatar
 
Join Date: Oct 2010
Posts: 585
Member of:
[Colectionar Machete]
Default Re: Challenges || Ford Focus ST x6

Multumesc celor care m-au votat .....pentru primul battle e ceva surprinzator sa am 3 voturi...sper ca pe viitor sa ma perfectionez
DanyFCS is offline   Reply With Quote
Old 20-03-13, 16:39   #17
Fear

Stage 5
 
Fear's Avatar
 
Join Date: Dec 2009
Posts: 323
Member of:
[Virtual Tuning]
Wink Re: Challenges || Ford Focus ST x6

eu n-am mai apucat sa votez, asta e , nu e un capat de lume, insa votul meu ( sper sa nu supar pe nimeni) l-as acorda atat lui Bogdann , care in ciuda faptului ca a copiat de pe un golf 7 a lucrat destul de curat, si atent la detalii dar si lui Wlad, lucrarea , in ciuda faptului ca nu e foarte bine lucrata, arata binisor, omul si-a dat silinta si mi-a placut ca a incercat si cateva reflexii.
As mai avea niste critici, sa nu fie cu suparare:
Reme , azi de la mine, un "nu", iti cunosc lucrarile, stiu cum lucrezi, insa lucrarea asta e o dezamagire, cel putin pt mine, tu poti mai mult!
Lovenady , imi place ideea cu camuflajul insa ca sa il faci sa para real, ai mult de lucrat, apreciez ca ai incercat sa ii adaugi reflexii, insa sunt plate, ele trebuie prelucrate inainte si farurile, mai bine le lasai simple, parerea mea
DanyFCSB , pt primul tau challenge, e foarte bine, imi plac foarte mult jantele folosite, ai umblat si la bg,e bine, dar te-ai cam grabit acolo , nu ai mai taiat vechiul fundal in interiorul masinii, insa esti pe drumul cel bun!
UndergroundDesign, ultimul, dar nu cel din urma, trebuie sa recunosc ca sunt placut surprins, se observa o evolutie, ai prins gust, fata de primele lucrari chiar e bine, imi place dar incearca sa renunti la urmele acelea de smudgetool pe viitor
in concluzie, un challenge destul de reusit ( lasand la o parte micile divergente) si sper sa nu fii suparat pe nimeni, am zis-o in scop constructiv
Fear is offline   Reply With Quote
Old 20-03-13, 19:31   #18
lovenady

Stage 5
 
lovenady's Avatar
 
Join Date: Dec 2010
Posts: 593
Default Re: Challenges || Ford Focus ST x6

foarte adevarat a zis fear , dar cred ca cel mai mult ne bucura faptu ca se strange lume nui asa? eu zic ca asta conteaza cel mai mult ,si ca ne mai ocupam de sectiune .
__________________
http://clienti.b-zone.ro/aff.php?aff=2454
NOUL MIX FACUT DE MN PT IUBITORII DE MASINI
https://www.youtube.com/watch?v=Y8dy2S9VK0Y
NEW NEW MIX BY DJ 4VTUNING (EU)
https://www.youtube.com/watch?v=CTgldfmtOLs

Like la pagina mea de facebook:https://www.facebook.com/LiviuDesign03
New mix pe canalul meu de youtube ,numai bun de ascultat in masina
https://www.youtube.com/watch?v=m9FEaNRvwTY
lovenady is offline   Reply With Quote
Old 21-03-13, 21:43   #19
bbbogdannn

Stage 4
 
bbbogdannn's Avatar
 
Join Date: Jan 2013
Posts: 293
Member of:
[Opel]
Default Re: Challenges || Ford Focus ST x6

Si eu sunt de parere ca a zis foarte bine Fear, nu stiu lucrarile lui Reme dar si pentru mine a fost surprinzatoare putin aprecierea acelei lucrari.. Nu trebuie sa imi luati in nume de rau atitudinea, am inteles ca nu e ok sa isi voteze un user propria lucrare, nu o sa mai comit aceasta greseala. DAR trebuie totusi sa fim obiectivi. Nu am venit aici cu pretentia sa castig, si nu ma consider bun, dimpotriva apreciez comentariile BUNE si RELE la adresa a ceea ce fac eu, de exemplu cum au subliniat useri pe alt forum faptul ca roata din spate e mai mica decat roata din fata la masina mea. Eu nu am observat, dar pe viitor voi fi mult mai atent.

Si da, am copiat doar farul de pe un golf 7, am vrut sa il introduc in forma de Ford Focus, dar am zis ca e ceva mai diferit asa.

Oricum, scuze pentru iesirea mea ciudata, dar un lucru e clar: trebuie mai multa obiectivitate si mai putina drama din partea mea.

Bravo tuturor, un lucru e clar ca ne uneste pasiunea pentru masini si nu are rost sa facem un UEFA champions league din asta!

Ca$$, astept o imagine de battle
__________________
ADUCEM MASINI DIN GERMANIA - ORICE MODEL mesaj pentru detalii

masina mea
virtual-tuning
bbbogdannn is offline   Reply With Quote
Old 22-03-13, 14:27   #20
UndergroundDesigns

Stage 5
 
UndergroundDesigns's Avatar
 
Join Date: Feb 2013
Posts: 361
Default Re: Challenges || Ford Focus ST x6

Quote:
Originally Posted by Fear View Post
eu n-am mai apucat sa votez, asta e , nu e un capat de lume, insa votul meu ( sper sa nu supar pe nimeni) l-as acorda atat lui Bogdann , care in ciuda faptului ca a copiat de pe un golf 7 a lucrat destul de curat, si atent la detalii dar si lui Wlad, lucrarea , in ciuda faptului ca nu e foarte bine lucrata, arata binisor, omul si-a dat silinta si mi-a placut ca a incercat si cateva reflexii.
As mai avea niste critici, sa nu fie cu suparare:
Reme , azi de la mine, un "nu", iti cunosc lucrarile, stiu cum lucrezi, insa lucrarea asta e o dezamagire, cel putin pt mine, tu poti mai mult!
Lovenady , imi place ideea cu camuflajul insa ca sa il faci sa para real, ai mult de lucrat, apreciez ca ai incercat sa ii adaugi reflexii, insa sunt plate, ele trebuie prelucrate inainte si farurile, mai bine le lasai simple, parerea mea
DanyFCSB , pt primul tau challenge, e foarte bine, imi plac foarte mult jantele folosite, ai umblat si la bg,e bine, dar te-ai cam grabit acolo , nu ai mai taiat vechiul fundal in interiorul masinii, insa esti pe drumul cel bun!
UndergroundDesign, ultimul, dar nu cel din urma, trebuie sa recunosc ca sunt placut surprins, se observa o evolutie, ai prins gust, fata de primele lucrari chiar e bine, imi place dar incearca sa renunti la urmele acelea de smudgetool pe viitor
in concluzie, un challenge destul de reusit ( lasand la o parte micile divergente) si sper sa nu fii suparat pe nimeni, am zis-o in scop constructiv
Multumesc pentru aprecieri si sper sa evoluez cat mai mult .V-a mai venii o masina care cred ca o sa te surprinda la battleul amical cu Skelter.O zi buna!
__________________
UndergroundDesigns is offline   Reply With Quote
Reply



- Copyright 2024 4Tuning -