Go Back   Forum 4Tuning > Car Styling > Tuning Design - Virtual Tuning > Virtual Tuning 2D > Arhiva

Reply
 
Thread Tools
Old 02-02-09, 22:01   #181
Ca][n
Design Team Member

Stage 5
 
Ca][n's Avatar
 
Join Date: Sep 2006
Posts: 491
Member of:
[Virtual Tuning]
[Design Team]
[DACIA]
[2 Roti]
Default Re: Pareri, idei, discutii referitoare la Virtual 4Tuning League

Most_wanted inteleg ce vrei sa zici, dar la cantitate de munca depusa nu depaseste varianta mea..usile s copiate normal altfel cum le deschideam dar nu s luate de pe aceleasi donor niciuna din usi sau portbagaj m am chinuit 2 nopti la masina degeaba, a si recunoscut pe alt forum ca lucrarea asta a fost ceva genu mai quick, a dat un negru mat ca daca e mat n are nevoie de reflexii, a pus aceeasi reflexie si pe plexiglasu de la grila si p far, a facut putin brush la bara unde nici macar n a pus bine umbrele la ventu din lateral...el punand partea cu lumina n interior. iar la spate n am ce comenta ca e ferrari pe care l a stricat incercand sa faca archu ala pe care sincer altu mai plat n am vazut. Si pana la urma a tunat un ferrari sau o honda?) Nici nu stiu daca s au uitat la masina cei care au votat.
Nu ma deranjeaza ca copy/paste "frate" ma deranjeaza ca e un KITCH ferrarihonda si daca am 19 ani nu inseamna ca nu trebuie sa protestez.
MOST_WANTED n ai inteles mai citeste odata comentul unde am postat masina inceputa de mine ca a lui pimpboy, n am zis ca m am plictisit de a mea in 2 min ci de varianta lui inceputa de mine..
__________________

Last edited by Ca][n; 02-02-09 at 22:06.
Ca][n is offline   Reply With Quote
Old 02-02-09, 22:04   #182
P.I.M.P boy

Stage 4
 
P.I.M.P boy's Avatar
 
Join Date: Dec 2005
Posts: 226
Member of:
[Design Team]
Default Re: Pareri, idei, discutii referitoare la Virtual 4Tuning League

ca][n ...ma uimesti frate ..orikm npc ...deja rivalitate a ajuns la mai mult ..ai 19 ani ai ales sa faci vt sa te certi cu lumea?
P.I.M.P boy is offline   Reply With Quote
Old 02-02-09, 22:05   #183
Most_Wanted

Stage 5
 
Most_Wanted's Avatar
 
Join Date: Dec 2005
Posts: 2,737
Member of:
[Moderators]
[X-Team Racing Club]
[Design Team]
[Virtual Tuning]
[FOTO]
[4Rally]
Default Re: Pareri, idei, discutii referitoare la Virtual 4Tuning League

Fiecare are parerea lui , Si tu si el aveti dreptate , asta a fost ales de participanti .

si chiar nu avem ce face , nu ajungem nicaieri , ce putem face in aceasta situatie?
__________________
pictures
Most_Wanted is offline   Reply With Quote
Old 02-02-09, 22:08   #184
Ca][n
Design Team Member

Stage 5
 
Ca][n's Avatar
 
Join Date: Sep 2006
Posts: 491
Member of:
[Virtual Tuning]
[Design Team]
[DACIA]
[2 Roti]
Default Re: Pareri, idei, discutii referitoare la Virtual 4Tuning League

Nu facem nimic, ramane doar sa aveti in vedere pentru viitor ca cei care voteaza sa si argumenteze voturile.
Ca][n is offline   Reply With Quote
Old 02-02-09, 22:10   #185
Raresh

Stage 3
 
Raresh's Avatar
 
Join Date: Aug 2006
Posts: 86
Member of:
[Virtual Tuning]
Default Re: Pareri, idei, discutii referitoare la Virtual 4Tuning League

Ca][n eu nu am mai zis nimic cand la a.r.t.a ai trecut mai departe cu un ozn .asa ca taci si inghite .cel mai corect ar fi un battle ca sa ne demonstrezi ca meritai sa treci tu mai departe!
Raresh is offline   Reply With Quote
Old 02-02-09, 22:11   #186
Most_Wanted

Stage 5
 
Most_Wanted's Avatar
 
Join Date: Dec 2005
Posts: 2,737
Member of:
[Moderators]
[X-Team Racing Club]
[Design Team]
[Virtual Tuning]
[FOTO]
[4Rally]
Default Re: Pareri, idei, discutii referitoare la Virtual 4Tuning League

si crezi ca argumetele ii vor face sa isi schimbe parerea , au fost doar cei din joc , nu au fost outsideri.
Most_Wanted is offline   Reply With Quote
Old 02-02-09, 22:29   #187
Ca][n
Design Team Member

Stage 5
 
Ca][n's Avatar
 
Join Date: Sep 2006
Posts: 491
Member of:
[Virtual Tuning]
[Design Team]
[DACIA]
[2 Roti]
Default Re: Pareri, idei, discutii referitoare la Virtual 4Tuning League

Quote:
Originally Posted by Raresh View Post
Ca][n eu nu am mai zis nimic cand la a.r.t.a ai trecut mai departe cu un ozn .asa ca taci si inghite .cel mai corect ar fi un battle ca sa ne demonstrezi ca meritai sa treci tu mai departe!
In primu rand nu cred ca eu ti am zis tie sa taci si sa inghiti asa ca nu te arunca la replici d astea de 2 bani, in al doilea rand am muncit la "ozn ul" ala de 10 ori mai mult decat ai muncit tu la cabrio, daca am imaginatie si le fac mai diferite nu inseamna ca sunt ozn uri si nu pot fi realizate.
Most_wanted crezi ca unii din cei care au participat acum sunt mai buni cu ceva decat outsiderii? Poti sa zici ca cineva ca raresh nu a fost subiectiv la vot? eu nu bag mana n foc.
Si haideti sa terminam cu circu asta nu va mai bagati in seama degeaba daca stiti ca n aveti destul creier si va dati de gol. Eu am pus punct.

Last edited by Ca][n; 02-02-09 at 22:37.
Ca][n is offline   Reply With Quote
Old 02-02-09, 22:47   #188
P.I.M.P boy

Stage 4
 
P.I.M.P boy's Avatar
 
Join Date: Dec 2005
Posts: 226
Member of:
[Design Team]
Default Re: Pareri, idei, discutii referitoare la Virtual 4Tuning League

Quote:
Originally Posted by Ca][n View Post
Si haideti sa terminam cu circu asta nu va mai bagati in seama degeaba daca stiti ca n aveti destul creier si va dati de gol. Eu am pus punct.
ma mir ca ai ajuns si u la concluzia asta mai bine lucreaza perfectioneaza-te si dupa vb ..
P.I.M.P boy is offline   Reply With Quote
Old 03-02-09, 09:38   #189
Ca$$

Stage 5
 
Ca$$'s Avatar
 
Join Date: Jun 2007
Posts: 760
Member of:
[Moderators]
[Design Team]
[Virtual Tuning]
Default Re: Pareri, idei, discutii referitoare la Virtual 4Tuning League

da chiar nu se poate face un concurs klumea?...
Ca$$ is offline   Reply With Quote
Old 03-02-09, 11:02   #190
Yackone
Peugeot Driver

Stage 5
 
Yackone's Avatar
 
Join Date: Mar 2005
Posts: 4,136
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[Virtual Tuning]
[Freehand Design Usergroup]
[A.C.S. Speedline Motorsport]
[PEUGEOT]
[4Rally]
[Design Team]
[SKODA]
[VW]
Default Re: Pareri, idei, discutii referitoare la Virtual 4Tuning League

Quote:
Originally Posted by Ca$$ View Post
da chiar nu se poate face un concurs klumea?...
NU...m-am abtinut sa comentez la concursul asta ceva...dar nici modalitatea asta de vot nu-i buna...fiecare voteaza subiectiv...isi voteaza prietenii...nu e corect...nu se voteaza lucrarea se voteaza userul...asa ca va urez bafta cu astfel de concursuri
__________________
Yackone is offline   Reply With Quote
Old 03-02-09, 12:35   #191
PointMaster
4Wheels Member

Stage 5
 
PointMaster's Avatar
 
Join Date: Jul 2006
Posts: 708
Member of:
[Design Team]
[Virtual Tuning]
[Opel]
[4Wheels]
Default Re: Pareri, idei, discutii referitoare la Virtual 4Tuning League

mai baieti este doar un concurs (fara premii) si nu are rost sa va agitati, pana la urma important este ca fiecare sa fie multumit de rezultatul obtinut
raman la parerea ca votarea printr-un juriu ales dinainte de concurs era o idee mai buna. succes in continuare celor ramasi in competitie
__________________

Opel Corsa C 1.0 12V 60 cp | 4Wheels |

Last edited by PointMaster; 03-02-09 at 12:42.
PointMaster is offline   Reply With Quote
Old 03-02-09, 16:43   #192
Most_Wanted

Stage 5
 
Most_Wanted's Avatar
 
Join Date: Dec 2005
Posts: 2,737
Member of:
[Moderators]
[X-Team Racing Club]
[Design Team]
[Virtual Tuning]
[FOTO]
[4Rally]
Default Re: Pareri, idei, discutii referitoare la Virtual 4Tuning League

Daca pana acum nu a fost bine la urmatoarele concursuri , ca juriu vom avea Vtuneri FOARTE BUNI de pe PSU , aveti grija sunt foarte exigenti . O sa vedem atunci cum o sa iasa , vom incerca fel si fel de modalitati pana va iesii bine , trebuie sa fie bine intr-un fel , asa ca dati toti mana si nu mai sariti atat cu critici pentru ca incercam daor sa fie activitate aici , am incercat, la concursu ARTA nu a iesit, la v4tl eu zica ca a iesit binisor , o data si o data va iesii bine , vom incerca pana va iesii .
totusi am incercat . asa ca cei care credecti ca ati fost dezavantajati preagtitiva sa va luati revansa .
Most_Wanted is offline   Reply With Quote
Old 03-02-09, 17:43   #193
Manson
Virtual Tuner

Stage 5
 
Manson's Avatar
 
Join Date: Jul 2005
Posts: 1,767
Member of:
[Virtual Tuning]
[DAEWOO]
[Design Team]
Default Re: Pareri, idei, discutii referitoare la Virtual 4Tuning League

eu nu inteleg o chestie! majoritatea celor care modifica masini virtual au inceput sa faca acestu lucru de placere. sunt sigur de faptul ca nu castigati absolut nimic daca va certati sau vorbiti aiurea, dati dovada de fair-play. cum a zis si Yackone deja lumea voteaza userul si nu lucrarea. in loc sa va faceti prieteni....voi va certati....!
Oricum sunt sigur ca nimik nu se schimba si nu se va schimba niciodata pentru ca aici pe forum sunt oameni cu diferite personalitati si fiecare are o personalitate mai puternica sau nu si fiecare e mai orgolios sau nu si uite asa vor exista mereu certuri! Ar mai fi multe de zis dar si asa cred ca am vorbit aiurea! Scuzati greselile gramaticale dar acum am facut ochi!....bafta baieti si fiti mai buni
__________________
Manson is offline   Reply With Quote
Old 23-06-09, 15:35   #194
Ca$$

Stage 5
 
Ca$$'s Avatar
 
Join Date: Jun 2007
Posts: 760
Member of:
[Moderators]
[Design Team]
[Virtual Tuning]
Default Re: Pareri, idei, discutii referitoare la Virtual 4Tuning League

ce'ati zice daca am da drumu unui nou v4tl?
Ca$$ is offline   Reply With Quote
Old 23-06-09, 16:25   #195
Rares_CRM
Design Team Member

Stage 5
 
Rares_CRM's Avatar
 
Join Date: May 2006
Posts: 2,524
Member of:
[Design Team]
[Virtual Tuning]
[FOTO]
[VW]
Default Re: Pareri, idei, discutii referitoare la Virtual 4Tuning League

Bring it on!
Rares_CRM is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -