sa mai pun si eu cateva lucrari....ce pot sa zic de ele...la logan am muncit cel mai mult si am dorit sa schimb mai ales ce nu imi placea deloc la el ...spatele...evoul mi se pare cea mai reusita masina a mea de pana acum...iar la 350z nu am avut decat 2 nopti ca sa fac lucrarea asa ca am urmarit ca masina sa arate cat mai inchegata ....mai dintr-o bucata.....
p.s. comentati cat mai mult....kiar ma interseaza ce gresli are evo-ul...