Member of: [Moderators] [Crazy Drivers] [Freehand Design Usergroup] [VW]
Re: VT Usergroup || LKS vs frost_dani
foarte frumoase masinele ... si mia fost tare greu sa ma decid... dar votu meu merge la lks... ai uitat sa pui ceva... dar nu zic sa nu influentez sau ceva
Frost_dani , selectii mai putin reusite , calitatea partilor atasate este cam slaba , eleronul park este lipit de monitorul meu ... ) >>>
VOTAT LKS ! ( bv , si sper sa postezi si masinutza aia unde ii este locul :P ) !
fara comentari amandoua sunt misto dar mai mult imi place a lui frost_dany ca dea e din galati de unde sunt si eu in rest nimic si va urez bafta la amandoi cel mai buna sa castige....