E valabil pentru toti ! Cei care ati facut masina asta si ati postat-o aici dati JOIN ca intrati automat ! Nu mai asteptati sa vi se zica...e foarte simplu:dati click unde scrie virtual tuning sub avatarul meu si apasati JOIN...... bafta
pun si eu sper ca ii ceva de capu' ei......pe fata n-am gasit nici o bara care sa se potriveasca cam naspa unghiu' dar am incercat sa fac ceva cu bara originala si uitati cea iesit.pot sa dau si io join nu? :P :P
Member of: [Virtual Tuning] [DAEWOO] [Design Team]
vezi k jentile ssunt aiurea si nuj dc ai pus atata carbon k se vede destul de masin(parerea mea) faza cu neoanele....dc nu sunt si in dreptul rotilor?
cam atat