Go Back   Forum 4Tuning > AUTO COMERCIAL > OBIECTE FURATE si PIERDUTE

OBIECTE FURATE si PIERDUTE Masini, moto, biciclete, piese auto, ornamente, accesorii, oglinzi, etc. Posteaza aici anuntul tau si toata comunitatea te ajuta sa iti recuperezi bunurile!

Reply
 
Thread Tools
Old 12-10-14, 20:14   #1
lucs

Stock
 
Join Date: May 2007
Posts: 4
Exclamation Rulota furata!

In noaptea de marti spre miercuri, mai exact ora 00:37 a zilei de 08.10.2014, a fost furata din com. Chiajna - Ilfov, rulota Beyerland Vitesse 460T cu nr. de inmatriculare TR04MIJ, nr. de identificare al vehicului 980049.
In cei 250m indicati hotii au fost suprinsi de 3 camere de supraveghere si presupunem ca ar fi vorba de un Toyota RAV4 in doua usi.
https://www.youtube.com/watch?v=F_O841gt3QU
Va rugam ajutati-ne sa mobilizam Politia in gasirea ei. Orice raspuns, parere, share, idee poate fi un indiciu, o pista de urmat pentru politistii care asteapta sa se intample o minune pentru a elucida cazul.
Multumim.
lucs is offline   Reply With Quote
Old 15-10-14, 20:40   #2
john17

Stage 5
 
john17's Avatar
 
Join Date: Feb 2004
Posts: 1,988
Default Re: Rulota furata!

Vad ca pe youtube apare comment ca ar fi fost gasita, ar fi bine sa confirmi si aici...
john17 is offline   Reply With Quote
Old 16-01-15, 04:22   #3
lucs

Stock
 
Join Date: May 2007
Posts: 4
Default Re: Rulota furata!

Quote:
Originally Posted by john17 View Post
Vad ca pe youtube apare comment ca ar fi fost gasita, ar fi bine sa confirmi si aici...
Corect!
In respectivele momente chiar nu stiu unde si cat am postat. Sincer nu ma asteptam (si nici nu primeam semnale optimiste) la un deznodamant fericit, de aceea am postat pe toate site-urile/forumurile/paginile de facebook ce reprezinta comunitati auto.
Multumesc.
Se poate inchide/sterge thread-ul!
lucs is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -