Go Back   Forum 4Tuning > www.4tuning.ro > ARHIVA > Arhiva evenimente > 4TuningFEST 2012 - 12-14 Octombrie 2012 - Exporom

4TuningFEST 2012 - 12-14 Octombrie 2012 - Exporom Esti pasionat auto? Îţi plac maşinile modificate, show-urile de drift, racing, off-road sau car audio? Dacă răspunsul tău este pozitiv, atunci nu trebuie să lipseşti de la 4TuningFEST. Avem o locaţie nouă pe post de “spaţiu de joacă”, EXPOROM. Vino sa o descoperi pe 12-14 Octombrie 2012

Reply
 
Thread Tools
Old 15-10-12, 19:52   #16
AdiZeL

Stage 3
 
AdiZeL's Avatar
 
Join Date: Jul 2007
Posts: 125
Default Re: 161 de decibeli intr-o masina, prezenti la Exporom - Team DD Romania

Felicitari baieti , respect !
AdiZeL is offline   Reply With Quote
Old 15-10-12, 20:07   #17
Bigu

Stage 5
 
Bigu's Avatar
 
Join Date: Feb 2006
Posts: 4,762
Member of:
[Moderators]
[PARTICIPANT CURSE]
[VW]
[Competitor CNCA]
Default Re: 161 de decibeli intr-o masina, prezenti la Exporom - Team DD Romania

Quote:
Originally Posted by Budy_ View Post
Ai dreptate,ai bagat 30 de boxe intr-o duba pe BG.nici macar pe ro...ce ironie.
Ironic sau nu, important e ca nu sunt inca 3000 de bucati ca ea in oras, nu crezi?!?

Si mai trist este ca atunci cand ramai fara replici si incepi cu petarde de genul numere de inmatriculare etc.

Ramai la racingul tau si la unica creatie ce merita a fi numita masina ca poarta stema bavareza.

Apropo, asa-i ca la Real mergi pe jos? Ca altfel ti-ar lua cel putin juma' de ora sa-ti dai seama care masina este a ta.

Daca vrei sa fi hater in continuare, esti invitatul meu!
Shtourile o sa curga la alegerea ta!
__________________
Y!M dbig.sounds
Dealer Autorizat pentru toata gama de produse Digital Designs si PowerCell
S-A DESCHIS

Last edited by Bigu; 15-10-12 at 20:10.
Bigu is offline   Reply With Quote
Old 15-10-12, 20:11   #18
Budy_

Stage 5
 
Budy_'s Avatar
 
Join Date: Jul 2011
Posts: 2,351
Default Re: 161 de decibeli intr-o masina, prezenti la Exporom - Team DD Romania

Quote:
Originally Posted by Bigu View Post
Ironic sau nu, important e ca nu sunt inca 3000 de bucati ca ea in oras, nu crezi?!?

Si mai trist este ca atunci cand ramai fara replici si incepi cu petarde de replici legate de numere de inmatriculare etc.

Ramai la racingul tau si la unica creatie ce merita a fi numita masina ca poarta stema bavareza.

Apropo, asa-i ca la Real mergi pe jos? Ca altfel ti-ar lua cel putin juma' de ora sa-ti dai seama care masina este a ta?

Daca vrei sa fi hater in continuare, esti invitatul meu!
Shtourile o sa curga in continuare
Nu raman fara replici..dar parca vad ca la anul apare 1 cu un camion..plin de boxe.....
E NORMAL SA FII CEL MAI TARE,NU VEZI CA AI DUBA? Ar fi culmea sa te faca 1 la muzica cu o masina sedan..sau coupe...unde are loc doar de o boxa..2...cand tu ai loc de 1000. A fost echilibrat concursul ?
Inca intreb...care e rostul acestei dube cu 1000x de boxe ?
Nu imi ia juma' de ora sa imi dau seama..o am pe ro....nu pe bg ca voi.dar macar am muzica...ce "p l m ".
Nu sunt hater...dar nu am vazut la expozitie...CAZANE...DE MASINI..TIGAI....daca ii prindea raru' pe strada...le ducea direct la remat...dar aveau muzica..
__________________


~ Haters make me Famous ~
Budy_ is offline   Reply With Quote
Old 15-10-12, 20:14   #19
lucian_24

Stage 5
 
lucian_24's Avatar
 
Join Date: Jun 2011
Posts: 517
Member of:
[Competitor CNCA]
Default Re: 161 de decibeli intr-o masina, prezenti la Exporom - Team DD Romania

tot timpul trebuie sa se mai trezeasca cate unul.......te doare mintea la fel sa trezit si acel user cand a fost etapa la Tg.Mures...nu de alta dar se pot lua de mana ca se potrivesc...eu cred ca sunt gemeni
lucian_24 is offline   Reply With Quote
Old 15-10-12, 20:31   #20
Bigu

Stage 5
 
Bigu's Avatar
 
Join Date: Feb 2006
Posts: 4,762
Member of:
[Moderators]
[PARTICIPANT CURSE]
[VW]
[Competitor CNCA]
Default Re: 161 de decibeli intr-o masina, prezenti la Exporom - Team DD Romania

Quote:
Originally Posted by Budy_ View Post
Nu raman fara replici..dar parca vad ca la anul apare 1 cu un camion..plin de boxe.....
Ar fi prea frumos!
Quote:
Originally Posted by Budy_ View Post
E NORMAL SA FII CEL MAI TARE,NU VEZI CA AI DUBA? Ar fi culmea sa te faca 1 la muzica cu o masina sedan..sau coupe...unde are loc doar de o boxa..2...cand tu ai loc de 1000.
Ai doua variante, esti baiat destept si incepi sa te documentezi despre instalatii audio auto sau te complaci cu situatia de habarnist si o sa fi privit ca atare.

Quote:
Originally Posted by Budy_ View Post
A fost echilibrat concursul ?
Rezultatele sunt afisate pe sectiunea dedicata, tragi singur concluzia.

Quote:
Originally Posted by Budy_ View Post
Inca intreb...care e rostul acestei dube cu 1000x de boxe ?
Care-i rostul liniilor? Care-i rostul olimpiadelor de matematica? Inca nu pricepi!!!


Quote:
Originally Posted by Budy_ View Post
Nu imi ia juma' de ora sa imi dau seama..o am pe ro....nu pe bg ca voi.
Numere de ro cu serie de spatele blocului...
Si noi nu avem o pisica
Quote:
Originally Posted by Budy_ View Post
dar macar am muzica...ce "p l m ".
Nu s-a dorit altceva, deci acel "macar" e pus gresit.

Quote:
Originally Posted by Budy_ View Post
Nu sunt hater...dar nu am vazut la expozitie...CAZANE...DE MASINI..TIGAI....daca ii prindea raru' pe strada...le ducea direct la remat...dar aveau muzica..
Ba esti hater, ai o masina...oarecare si asta te macina!
Te roade ca sistemul audio unei "tigai" face mai mult decat bavareza ta legala din '93 cu suspensii sport.
Bigu is offline   Reply With Quote
Old 15-10-12, 20:32   #21
matheo66c

Stage 5
 
matheo66c's Avatar
 
Join Date: Nov 2007
Posts: 376
Member of:
[DACIA]
Arrow Re: 161 de decibeli intr-o masina, prezenti la Exporom - Team DD Romania

Quote:
Originally Posted by Budy_ View Post
dar parca vad ca la anul apare 1 cu un camion..plin de boxe.....
Ai fi surprins!!
Attached Thumbnails
Click image for larger version

Name:	69773_234653196662064_880758716_n.jpg
Views:	174
Size:	87.1 KB
ID:	2582429  
matheo66c is offline   Reply With Quote
Old 15-10-12, 23:07   #22
Yackone
Peugeot Driver

Stage 5
 
Yackone's Avatar
 
Join Date: Mar 2005
Posts: 4,136
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[Virtual Tuning]
[Freehand Design Usergroup]
[A.C.S. Speedline Motorsport]
[PEUGEOT]
[4Rally]
[Design Team]
[SKODA]
[VW]
Default Re: 161 de decibeli intr-o masina, prezenti la Exporom - Team DD Romania

popcorn si pepsi
Attached Thumbnails
Click image for larger version

Name:	haters.jpg
Views:	65
Size:	26.4 KB
ID:	2582604  
Yackone is offline   Reply With Quote
Old 16-10-12, 10:18   #23
ReLLaXX

Stage 5
 
ReLLaXX's Avatar
 
Join Date: Aug 2004
Posts: 2,977
Member of:
[Registered Users]
[Moderators]
[REDACTOR 4TUNING]
[Competitor CNCA]
Default Re: 161 de decibeli intr-o masina, prezenti la Exporom - Team DD Romania

Quote:
Originally Posted by Budy_ View Post
Ai dreptate,ai bagat 30 de boxe intr-o duba pe BG.nici macar pe ro...ce ironie.
Sunt momente in care omul trebuie sa fie putin prost, ca sa evidentieze suficient ignorantul din el. Si observa ca am spus "Omul", nu "Romanul".

Nu de alta dar eu sunt un tip patriot, atat cat imi permit sa simt. Sunt lucruri care ma dezgusta, sunt lucruri cu care ma mandresc, dar in nici una din categorii nu se inscriu si.... placutele de inmatriculare.

Stiu ca Romanul (si nu am zis omul), e masochist de felul lui. Si pervers. Nu e destul ca primeste oral agresiv de la Stat, din N pozitii. Nu... El mai si urla dupa supliment. Sa-l doara gatul si inima de atata oral agresiv. Sa-i iasa ochii din cap. Cam asta faci tu acum cand povestesti de inmatricularea Dubei. Ne pui pe noi sa mai cerem un numar. Te rog, cere si ia tu pentru noi, eventual doua, sa-ti pui pe ambele capete. De masina, desigur. Mai departe...

Daca stam sa ne gandim ca proiectul cu DDuba a depasit ca valoare totalul sumelor traficate in pisici "moarte" in Bucuresti pe un an de zile, putem sa ne gandim ca daca s-ar fi dorit, masina aia avea numere de Romania. Dar nu a contat. A contat in schimb aproape un an de munca, sprijinul a zeci de oameni si firme care au crezut in proiect, multi bani si sacrificii, o instalatie mai grea decat pisica ta si un rezultat care plaseaza momentan acest proiect in primele 3 din Europa. La anul, chiar mai bine, motiv pentru care se vor depune eforturi la fel de mari ca acest proiect sa reprezinte Romania in competitiile de afara. Si pe ea scrie mare, Team DD Romania...

Tu, patriotule, ce ai facut? Ti-ai luat o pisica , putin mai ieftina decat un amplificator din Duba si ai pus doua placute cu Ro in colt? Si inca simti ca ai realizat ceva deosebit? Sau inca simti ca mai ai ceva serios de adaugat?

Daca exista doritori care vor sa achite taxa de inmatriculare si impozitul pe o tara in care ne rupem zilnic masinile, astept mesaj privat si totul se rezolva fara probleme. Ne impartim sarcinile. Noi visam performanta, voi visati doua placute de inmatriculare. Asa ca facem fiecare ce.... visam.
__________________
www.melodix.ro

Last edited by ReLLaXX; 16-10-12 at 12:56.
ReLLaXX is offline   Reply With Quote
Old 16-10-12, 13:48   #24
lucian_24

Stage 5
 
lucian_24's Avatar
 
Join Date: Jun 2011
Posts: 517
Member of:
[Competitor CNCA]
Default Re: 161 de decibeli intr-o masina, prezenti la Exporom - Team DD Romania

Quote:
Originally Posted by ReLLaXX View Post
Sunt momente in care omul trebuie sa fie putin prost, ca sa evidentieze suficient ignorantul din el. Si observa ca am spus "Omul", nu "Romanul".

Nu de alta dar eu sunt un tip patriot, atat cat imi permit sa simt. Sunt lucruri care ma dezgusta, sunt lucruri cu care ma mandresc, dar in nici una din categorii nu se inscriu si.... placutele de inmatriculare.

Stiu ca Romanul (si nu am zis omul), e masochist de felul lui. Si pervers. Nu e destul ca primeste oral agresiv de la Stat, din N pozitii. Nu... El mai si urla dupa supliment. Sa-l doara gatul si inima de atata oral agresiv. Sa-i iasa ochii din cap. Cam asta faci tu acum cand povestesti de inmatricularea Dubei. Ne pui pe noi sa mai cerem un numar. Te rog, cere si ia tu pentru noi, eventual doua, sa-ti pui pe ambele capete. De masina, desigur. Mai departe...

Daca stam sa ne gandim ca proiectul cu DDuba a depasit ca valoare totalul sumelor traficate in pisici "moarte" in Bucuresti pe un an de zile, putem sa ne gandim ca daca s-ar fi dorit, masina aia avea numere de Romania. Dar nu a contat. A contat in schimb aproape un an de munca, sprijinul a zeci de oameni si firme care au crezut in proiect, multi bani si sacrificii, o instalatie mai grea decat pisica ta si un rezultat care plaseaza momentan acest proiect in primele 3 din Europa. La anul, chiar mai bine, motiv pentru care se vor depune eforturi la fel de mari ca acest proiect sa reprezinte Romania in competitiile de afara. Si pe ea scrie mare, Team DD Romania...

Tu, patriotule, ce ai facut? Ti-ai luat o pisica , putin mai ieftina decat un amplificator din Duba si ai pus doua placute cu Ro in colt? Si inca simti ca ai realizat ceva deosebit? Sau inca simti ca mai ai ceva serios de adaugat?

Daca exista doritori care vor sa achite taxa de inmatriculare si impozitul pe o tara in care ne rupem zilnic masinile, astept mesaj privat si totul se rezolva fara probleme. Ne impartim sarcinile. Noi visam performanta, voi visati doua placute de inmatriculare. Asa ca facem fiecare ce.... visam.
BANG....si lai lasat fara voce si cu ochii...
lucian_24 is offline   Reply With Quote
Reply



- Copyright 2024 4Tuning -