Go Back   Forum 4Tuning > www.4tuning.ro > ARHIVA > Arhiva evenimente > 4TuningFEST 2012 - 12-14 Octombrie 2012 - Exporom

4TuningFEST 2012 - 12-14 Octombrie 2012 - Exporom Esti pasionat auto? Îţi plac maşinile modificate, show-urile de drift, racing, off-road sau car audio? Dacă răspunsul tău este pozitiv, atunci nu trebuie să lipseşti de la 4TuningFEST. Avem o locaţie nouă pe post de “spaţiu de joacă”, EXPOROM. Vino sa o descoperi pe 12-14 Octombrie 2012

Reply
 
Thread Tools
Old 05-10-12, 01:30   #46
RoByNeT
AirRide Lover

Stage 5
 
RoByNeT's Avatar
 
Join Date: Jun 2008
Posts: 6,023
Member of:
[Moderators]
[Observator 4tuning]
[PARTICIPANT CURSE]
[BMW]
[SKODA]
[4Rally]
[Competitor CNCA]
[STREETMANIACS]
[AUDI]
Default Re: Despre 4TuningFEST 2012

Michael mi se pare mie sau faci cam prea multa galagie degeaba ? Ai toate detaliile pe site. Specific ca eu nu ma ocup de organizare dar vad ca tu tot arunci intepaturi aiurea pe aici. Daca iti este lene sa completezi invitatia de la intrare nu te obliga nimeni sa te deplasezi.
__________________

RoByNeT is offline   Reply With Quote
Old 05-10-12, 10:01   #47
Stressjr_Speeddemon

Stage 3
 
Stressjr_Speeddemon's Avatar
 
Join Date: Nov 2007
Posts: 113
Red face Re: Despre 4TuningFEST 2012

Eu unul vroiam sa vin daca era cu intrare asa o sa fie o groaza de oameni care nu au legatura cu event-ul o sa stau sa fac slalom printre pensionari si hoti de buzunare ? am fost la un event la casa poporului si ala a fost ok intradevar era biletul cu un anume cost dar a fost mai mult decat ok . Oricum in conditiile date cred ca nu o sa fiu prezent sper totusi sa aveti un event frumos .
__________________
Www.Stressjr.wix.com/bazzar
Stressjr_Speeddemon is offline   Reply With Quote
Old 05-10-12, 10:04   #48
DUB-R

Stage 5
 
DUB-R's Avatar
 
Join Date: Oct 2008
Posts: 464
Default Re: Despre 4TuningFEST 2012

Ma dar eu nu va inteleg Cand era 20 lei, era prea mult, desi era lume buna .. costa prea mult biletul. Acum ca este moca, nu mai vin domnule ca e lume dubioasa Get real !!!
__________________
Piese pentru masini americane si masini de lux / sport la preturi rezonabile !
0731.439.105 | fabi@americanmusclecars.ro
DUB-R is offline   Reply With Quote
Old 05-10-12, 10:25   #49
OpReA

Stage 5
 
OpReA's Avatar
 
Join Date: Feb 2008
Posts: 1,016
Default Re: Despre 4TuningFEST 2012

Este primul eveniment cu tenta auto organizat acolo... de aceea este intrarea libera, pentru promovarea locatiei.
partea cu invitatiile este tot o parte de marketing ... intrarea este libera , vei intra liber acolo...daca esti duda si vrei sa fii mai special , iti iei invitatie de pe net si o fluturi pe acolo ca ai invitatie...mare chestie nu primesti in plus fata de orice alt vizitator, chiar nimic in plus.
nu inteleg de ce va agitati atat...
eu unu zic ca o sa fie un eveniment frumos, daca nu vreti,nu veniti...ne vom distra noi, expozantii
__________________
Reducere pentru membrii 4tuning - 10%
doar cu acest cod : JHAGRIASG
Acest cod se va introduce in pagina de comanda...in josul paginii.
Atentie! acest cod nu va merge introdus pana nu va autentificati pe site!!
OpReA is offline   Reply With Quote
Old 05-10-12, 10:38   #50
Stressjr_Speeddemon

Stage 3
 
Stressjr_Speeddemon's Avatar
 
Join Date: Nov 2007
Posts: 113
Default Re: Despre 4TuningFEST 2012

Nu vreau sa fiu inteles gresit insa se putea totusi pune o taxa poate simbolica 5 lei parerea mea e ca va fi o mare aglomeratie inteleg ca multi vin poate de la timisoara sau de la constanta si bat drum motorina / benzina , cazare sa zicem ca ei nu ar fi trebuit sa platesca insa eu unul as fi platit pentru ca o taxa ar fi triat din spectatori si mai frumos e un event relaxat cu oameni care chiar apreciaza munca celor care isi expun masinile si standurile decat unul cu imbulzeala dar fiecare cu parerea lui asta era parerea mea si respect parerea oricui chiar daca e contradictorie cu a mea . Bafta si un event frumos.
Stressjr_Speeddemon is offline   Reply With Quote
Old 05-10-12, 14:06   #51
MichaelAdams
Mitsubishi Driver

Stage 1
 
MichaelAdams's Avatar
 
Join Date: Sep 2012
Posts: 16
Member of:
[Mitsubishi]
Default Re: Despre 4TuningFEST 2012

Quote:
Originally Posted by RoByNeT View Post
Michael mi se pare mie sau faci cam prea multa galagie degeaba ? Ai toate detaliile pe site. Specific ca eu nu ma ocup de organizare dar vad ca tu tot arunci intepaturi aiurea pe aici. Daca iti este lene sa completezi invitatia de la intrare nu te obliga nimeni sa te deplasezi.
Nu "intep" , si nu am nimic cu nimeni ! Doar imi exprin opinia . Daca nu-mi convine ceva , ma ridic frumos si spun ! Nu e vorba de lene , e vorba de timp . Orar : de la 10 pana la ora 18 (parca asa era) . Si o ora , doua tot o sa pierzi la randurile alea "mici" pentru a completa "invitatia" !
MichaelAdams is offline   Reply With Quote
Old 05-10-12, 18:16   #52
scrisit

Stage 5
 
Join Date: Jul 2012
Posts: 560
Default Re: Despre 4TuningFEST 2012

Si invitatiile on-line cand apar?
scrisit is offline   Reply With Quote
Old 05-10-12, 22:56   #53
mihai88


Stage 5
 
mihai88's Avatar
 
Join Date: Mar 2006
Posts: 1,590
Member of:
[4Tuning International]
Default Re: Despre 4TuningFEST 2012

au inceput oamenii sa se vaite la ceva MOCA

chiar nu inteleg.....

nu vreti...nu mergeti nicaieri ,simpluu
mihai88 is offline   Reply With Quote
Old 06-10-12, 08:47   #54
sYdanyel
2 Roti

Stage 5
 
sYdanyel's Avatar
 
Join Date: Jan 2010
Posts: 945
Member of:
[2 Roti]
Default Re: Despre 4TuningFEST 2012

Deci , intrebarea mea este : Se face acea invitatie la intrare si ai intrat ?
Invitatia online stie cineva cand apare ?
Scuze daca a mai fost scris dar nu m-am uitat , multumesc !
__________________
sYdanyel is offline   Reply With Quote
Old 06-10-12, 09:00   #55
daffy2902

Stage 2
 
daffy2902's Avatar
 
Join Date: Apr 2009
Posts: 29
Default Re: Despre 4TuningFEST 2012

Intradevar era cam mult taxa de 20 de lei pt evenimentele 4tuning.dar nici moka nu prea e bine pt ca o sa fie toti africanii din pantelimon si republica.Nu m-as mira daca in parcarea pt masini o sa gasim carucioare cu sticle,cartoane si cutii de aluminiu...daca e asa macar puneti mai multa paza sa nu se intample nimic rau.Invitatiile online cand apar ?
daffy2902 is offline   Reply With Quote
Old 06-10-12, 09:16   #56
dms28

Stage 5
 
dms28's Avatar
 
Join Date: Nov 2011
Posts: 661
Default Re: Despre 4TuningFEST 2012

Invitatiile online au aparatu pe facebook cautati-ma pe profilul de fb Serban Dms George si acolo mai jos sunt invitatiile
dms28 is offline   Reply With Quote
Old 06-10-12, 13:59   #57
scrisit

Stage 5
 
Join Date: Jul 2012
Posts: 560
Default Re: Despre 4TuningFEST 2012

Tu de unde ai iesit?
scrisit is offline   Reply With Quote
Old 07-10-12, 09:41   #58
lovenady

Stage 5
 
lovenady's Avatar
 
Join Date: Dec 2010
Posts: 593
Default Re: Despre 4TuningFEST 2012

https://www.facebook.com/ExporomAutoS...10732072407110 invitatiile vi le faceti aici
lovenady is offline   Reply With Quote
Old 07-10-12, 22:23   #59
DJ NICK R5

Stage 4
 
DJ NICK R5's Avatar
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 202
Default Re: Despre 4TuningFEST 2012

Cu taxa de intrare sau fara orcum exista persone dubioase orcum exista destui care nu stiu cu ce se manca si comenteza din auzite si viseaza la nfs ca au vazut ei toata seria fast&furios si multe alte prosti.cat despre taxa de 20 de ron sincer mi se pare mult ptr ceea ce ai de vazut la noi.insa nu neg faptu ca avem acea categorie de oameni care sunt rude cu papuasii asta ne e tara,sper sa fie ceva frumos si sa nu se lase cu evenimente neplacute
__________________
pretuieste viata.....nu ai decat una....
DJ NICK R5 is offline   Reply With Quote
Old 08-10-12, 12:27   #60
Flippy20

Stage 3
 
Flippy20's Avatar
 
Join Date: Jun 2009
Posts: 135
Default Re: Despre 4TuningFEST 2012

De ce ati pus intrare libera?!?!?!macar cum a fost la Casa poporului cu 40 de lei pe 2 zile ....ceva de genul ....cum vrei sa cresteti fara fonduri ?sa vina toti scuipacii de seminte si aplaudacii sa se traga in seama ca ala nu stie sa faca drift cum le iese lor in nefese?ca de ce ii fasaie aluia motoru ...eu unu sunt satul de comentarii aiurea din partea celor din public ...incercati sa atrageti doar pe cei interesati ...nu pe cei care u timp liber si nu stiu unde sa il piarda
Numai bine !
__________________
OT-58-FIN....BEWARE
Flippy20 is offline   Reply With Quote
Reply



- Copyright 2024 4Tuning -