Go Back   Forum 4Tuning > Masini & Tuning > Discutii generale masini > Totul despre anvelope

Totul despre anvelope Aici gasesti toate informatiile despre cauciucuri, dimensiuni, presiunea corecta, marci diverse, performante, norme de siguranta si feed-back de la utilizatori.

Reply
 
Thread Tools
Old 26-03-14, 00:53   #16
alex.panciu

Stage 5
 
alex.panciu's Avatar
 
Join Date: Sep 2010
Posts: 1,481
Default Re: Recomandare anvelope sport de vara 255/35/R19

Quote:
Originally Posted by ekofresh View Post
Pirelli este un producator care vinde doare prin vechiul renume, sunt mii de comentarii impotriva cauciucurilor lor asupra faptului ca se vand ca first class si se pare ca sunt doar niste cauciucuri mediocre.
Vezi intamplarea cu Massa, care pt mine nu e intamplare sau eroare, e un fapt confirmat si care confirma ce s-a spus de rau de ei.
Eu am avut si de vara si de iarna...intr-adevar pe 16 si 17 nu mai mari si nu m-au dezamagit niciodata...am vazut si diferenta intre ele si altceva exact pe dimensiunea care o cauta el...plus de asta mi-a mai confirmat un prieten care a avut audi a5 2.0 tfsi quattro manuala si si-a cumparat michelin pilot sport 3 noi noute si culmea le-a luat din germania nu de la noi...tinute prin depozit 1 an sau 2...ca nu se compara cu ce a avut inainte adica pirelli p zerro nero si crede-ma ca masina avea soft si tragea maxim de ea si pe serpentine si pe autostrada...
__________________
OPEL ASTRA GTC 1.9 CDTI OPC LINE 2-2008----SOLD!!!
OPEL VECTRA C 3.0 CDTI-2007--SOLD!!
OPEL ASTRA J 1.7 CDTI-2011--SOLD!!!
alex.panciu is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -