Go Back   Forum 4Tuning > www.4tuning.ro > ARHIVA > Arhiva evenimente > Legal-Racing > 21.11.2004 - INDEMANARE - CRAIOVA MR

21.11.2004 - INDEMANARE - CRAIOVA MR 21.11.2004 - INDEMANARE - CRAIOVA - ASCB + ACR Dolj + MR Craiova

Reply
 
Thread Tools
Old 25-11-04, 21:53   #16
BoSsuL3TZ

Stage 5
 
BoSsuL3TZ's Avatar
 
Join Date: Mar 2004
Posts: 884
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[South racerS]
Default

iasi.. ai dreptate.. jti ce a fost gresit in etapa asta?.. nu jaloanele.. ca nu avea cum sa le puna altcumva.. deoarece locul a fost ales prost.. nu era spatziu.. trebuia sa fii foarte atent.. sa nu faci vreo nefacuta.. shi akolo nu se face frate cursa de indemanare.. sa fim seriosi.. oricum hai sa ne bucuram ca ne-a iesit bine.. si nu s-a intamplat nimik serios.. singurul incident a fost intre ALN si Vialy.. cu o usa zgariata din cauza vantului.. inrest.. toate bune si frumoase..
__________________
South racerS =- Racing Z|e new eRA!
BoSsuL3TZ is offline   Reply With Quote
Old 25-11-04, 22:51   #17
iasi_drifter

Stage 5
 
iasi_drifter's Avatar
 
Join Date: Sep 2004
Posts: 792
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
Default

chiar daca alta locatie era mai buna, si acolo era spatiu pt. o indemanare
de ex unde a fost slalomul se puteau face gararile, unde a fost gararea cu fata se putea face 360-ul, iar unde au fost 360-ul si gararea cu spatele se puteau face multe chestii ca 8-uri duble, slalomuri samd.
Statuia nu era chiar in centrul acelui spatiu deci se putea profita de zonele cu mai mult spatiu pt. slalom sau alte probe.
Sa speram insa ca au invatat din aceasta alegere nefericita si ca data viitoare va fi mult mai bine.
Si poate veti avea parte si de o cursa mai apropiata de conceptul de curse, fara parcari. E adevarat ca exista 2 tipuri de indemanari, una in genul celei de la Craiova unde se vad abilitatile de SOFER si cealalta in genul celei de la Prisma unde se vad abilitatile de PILOT. Ramane de luat in seama ce vor sa vada craiovenii.
Pe mine unul puteti sa ma puneti sa fac orice: drifturi, playuri, indemanari viteza samd dar sa nu ma puneti sa fac parcarea laterala :P .
iasi_drifter is offline   Reply With Quote
Old 27-11-04, 13:24   #18
BoSsuL3TZ

Stage 5
 
BoSsuL3TZ's Avatar
 
Join Date: Mar 2004
Posts: 884
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[South racerS]
Default

loolz.. eu m-am obisnuit cu parcarea respectiva.. din nevoie.. pai cred ca s-a vrut sa se inceapa cu ceva mai usor.. si la traseu care a fost facut s-au ales foarte bine.. oricum este un inceput.. regards!
BoSsuL3TZ is offline   Reply With Quote
Old 28-11-04, 21:49   #19
Bubu_021
PARTICIPANT CURSE

Stage 5
 
Bubu_021's Avatar
 
Join Date: Aug 2004
Posts: 618
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[NoSpeedLimit Romania Club]
Default

iasi_drifter nu stiu daca stii ca : in momentul in care s-a ajuns la mine cu cursa EXISTAU DEJA autorizatiile pt cursa IN acea locatie, asa ca a trebuit sa ma descurc cu ce aveam. iar pt ghivecele cu flori, eu credeam ca vor fi trase pana dupa parcare, nicidecum ca parcarea va fi in continuare pt masinile din trafic. distanta intre jaloane a fost aleasa de directorul de concurs. si acum sincer, tu ai fi dat cu frana de mana pe acolo ? vezi ca e un filmulet cu mine pe acolo si ultimul jalon facea probleme daca le atacai pe primele 2 mai tare. eu le-am atacat mai tare pe primele si o data l-am doborat pe al 4-lea(in tura a 2-a).
Bubu_021 is offline   Reply With Quote
Reply



- Copyright 2024 4Tuning -