Forum 4Tuning
Old 17-10-11, 22:16   #61
edinho_realmadrid

Stage 5
 
edinho_realmadrid's Avatar
 
Join Date: Mar 2007
Posts: 684
Member of:
[VW]
[Opel]
[SEAT]
Default Re: Echipa de sprijin

Quote:
Originally Posted by ZoliaT View Post
Tu ai inteles ca asta era o gluma nu ?
vreau si eu la descarcat)
edinho_realmadrid is offline  
Old 17-10-11, 22:17   #62
ionutpuff

Stage 4
 
ionutpuff's Avatar
 
Join Date: Aug 2011
Posts: 197
Thumbs up Re: Echipa de sprijin

Am inteles " gluma cu ....stalpii de 1 tona " )) dar am crezut ca de descarcat CEVA ...ar trebuii descarcat NU ? ? oricum PREZENT NU SUNT pana Vineri , pt ca nu pot . Dar Sambata si Duminica sunt prezent. Cineva de la mine din Echipa va fii .

Last edited by ionutpuff; 17-10-11 at 22:20.
ionutpuff is offline  
Old 17-10-11, 22:27   #63
kingviper

Stage 2
 
Join Date: Nov 2007
Posts: 74
Default Re: Echipa de sprijin

Maine asteptam apelul pentru a primi afisele.
Din echipa 6, pot fi contactat doar eu (Razvan) apoi le dau si celorlalti 2 colegi .

De impartit nu mai aveam cand sa ma duc la facultate sa mai impart azi. Maine, in procent maxim vor fi distribuite toate.

Mai e nevoie de ajutor si vineri? Daca este, as putea veni daca am la ce si pot ajuta.

Last edited by kingviper; 17-10-11 at 22:30.
kingviper is offline  
Old 18-10-11, 00:28   #64
TaZzY E30
Renault Driver

Stage 5
 
TaZzY E30's Avatar
 
Join Date: Oct 2008
Posts: 821
Member of:
[RENAULT]
[Echipa de sprijin]
Default Re: Echipa de sprijin

pentru o mai buna coordonare,nu ar fii mai bine sa avem toti numerele celorlalti?
Adica sa stim fiecare,sa vorbim unii cu altii,astfel incat sa putem acoperii tot bucurestiul....zic si eu...e o idee.ce parere aveti?
TaZzY E30 is offline  
Old 18-10-11, 06:29   #65
Gratzian
Administrator

Stage 5
 
Gratzian's Avatar
 
Join Date: Feb 2004
Posts: 4,465
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re: Echipa de sprijin

sunteti culmea
adica la descarcat parapetii de beton, nu se baga nimeni?
la 3 tone fiecare parapet, 6 oameni, inseamna 500 de kilograme de om sa le dam jos din trailer
nu va bagati?

adica nu mai tinem evenimentul din cauza ca nu gasim oameni sa ne ajute sa dam jos parapetii? sa tina doar 500 de kg de fiecare???
vreti sa le chemam pe prietenele noastre?

oameni buni, e vorba doar sa ducem 100 de metri fiecare cate 500 de kilograme in brate... chiar nu ajuta nimeni???

nu ma dezamagiti...

(s-a dus naibii simtul umorului pe 4tuning)
vorbim maine despre etapa urmatoare
ma doare capul..


astept feedback azi despre cum a mers...
am nevoie azi de o echipa speciala, gen comando... 2 oameni disponibili... cine se baga?
Gratzian is offline  
Old 18-10-11, 06:35   #66
Gratzian
Administrator

Stage 5
 
Gratzian's Avatar
 
Join Date: Feb 2004
Posts: 4,465
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re: Echipa de sprijin

plus ca dau un bonus special cui reuseste si maine performanta sa imparta 1 (unu) = UNA BUCATA ... adica.. cine imparte maine un fluturas, este maxim.

vreau un film care sa ne arate cum se imparte un fluturas, si dau premiu locatie vip cu consumatie inclusa, taxi drift, interviu tv, si mazda mea cadou... dau tot

dragilor, astept maine sa ne punctam...
Gratzian is offline  
Old 18-10-11, 08:18   #67
OpReA

Stage 5
 
OpReA's Avatar
 
Join Date: Feb 2008
Posts: 1,016
Default Re: Echipa de sprijin

gratian ... i'm in pentru ce ai nevoie
da-mi azi un telefon sa-mi spui despre ce e vorba (in amanunt)
OpReA is offline  
Old 18-10-11, 08:41   #68
edinho_realmadrid

Stage 5
 
edinho_realmadrid's Avatar
 
Join Date: Mar 2007
Posts: 684
Member of:
[VW]
[Opel]
[SEAT]
Default Re: Echipa de sprijin

Quote:
Originally Posted by Gratzian View Post
plus ca dau un bonus special cui reuseste si maine performanta sa imparta 1 (unu) = UNA BUCATA ... adica.. cine imparte maine un fluturas, este maxim.

vreau un film care sa ne arate cum se imparte un fluturas, si dau premiu locatie vip cu consumatie inclusa, taxi drift, interviu tv, si mazda mea cadou... dau tot

dragilor, astept maine sa ne punctam...
chiar ma gandeam cum ar da un mic clip despre tot ce inseamna pregatire..de la un fluturas pana la evenimentul in sine
edinho_realmadrid is offline  
Old 18-10-11, 09:02   #69
SUPAPA_Jr

Stage 5
 
SUPAPA_Jr's Avatar
 
Join Date: Feb 2005
Posts: 1,628
Member of:
[2 Roti]
Default Re: Echipa de sprijin

Gluma gluma...dar e penibil sa imparti cateva flyere INTR-O ZI! daca ati lucra la o firma de publicitate ca agent stradal v-ar da aia afara imediat ) si in azilul de batrani impart mai multe fluturase decat unii in bucuresti :P
SUPAPA_Jr is offline  
Old 18-10-11, 09:08   #70
edinho_realmadrid

Stage 5
 
edinho_realmadrid's Avatar
 
Join Date: Mar 2007
Posts: 684
Member of:
[VW]
[Opel]
[SEAT]
Default Re: Echipa de sprijin

Quote:
Originally Posted by SUPAPA_Jr View Post
Gluma gluma...dar e penibil sa imparti cateva flyere INTR-O ZI! daca ati lucra la o firma de publicitate ca agent stradal v-ar da aia afara imediat ) si in azilul de batrani impart mai multe fluturase decat unii in bucuresti :P
clar astazi, maine este timp destul de a impartii fluturasi dublu triplu de cat s-au impartit la intalnire. eu spun ca alea 2 care s-au dat ieri le-am dat unor baieti care pareau foarte interesat (ei insisi cerandu-mi fluturas)...eu astazi intru in zona in care am promis sa "raspandesc" cat mai multi deci nu cred ca e o greseala atat timp cat stiu eu sau oricine ce are de facut !
edinho_realmadrid is offline  
Old 18-10-11, 10:10   #71
akaware

Stage 5
 
Join Date: Sep 2008
Posts: 480
Member of:
[4Rally]
Default Re: Echipa de sprijin

ma bag si eu pt azi Gratian...sunt in grupa 2 persoana de contact ,astept un telefon ca sa vedem cum facem
akaware is offline  
Old 18-10-11, 10:22   #72
opia
Daewoo Driver

Stage 5
 
opia's Avatar
 
Join Date: Sep 2008
Posts: 458
Member of:
[DAEWOO]
Default Re: Echipa de sprijin

Quote:
Originally Posted by Gratzian View Post
.
astept feedback azi despre cum a mers...
am nevoie azi de o echipa speciala, gen comando... 2 oameni disponibili... cine se baga?
am impartit deja jumatate din pliante....intr o ora scap de toate
I'm in si eu!
opia is offline  
Old 18-10-11, 13:08   #73
RoByNeT
AirRide Lover

Stage 5
 
RoByNeT's Avatar
 
Join Date: Jun 2008
Posts: 6,023
Member of:
[Moderators]
[Observator 4tuning]
[PARTICIPANT CURSE]
[BMW]
[SKODA]
[4Rally]
[Competitor CNCA]
[STREETMANIACS]
[AUDI]
Default Re: Echipa de sprijin

Banuiesc ca o sa luati si mall`urile, supermarket`urile la pas, chiar daca o sa va alerge cativa de la paza nu`i bai. Diseara cand ma duc la cumparaturi, vreau sa ma loviti cu pliante

PS: Vazut de mine personal pana acum, 2 bannere. Unu in Piata Unirii, si unu la intrarea in Parcul Herastrau.
RoByNeT is offline  
Old 18-10-11, 14:54   #74
kingviper

Stage 2
 
Join Date: Nov 2007
Posts: 74
Default Re: Echipa de sprijin

Echipa gen comando ce va avea de facut si pentru ce zi(le) si cate ore este nevoie de echipa?

Am reusit sa impart marea majoritate, prin zona facultatii (in sali de curs) + colegilor din grupa/grupe + altii pe care ii mai gaseam pe holuri dar si in zona de resedinta (in trecere spre casa) + pe la cativa vecini pe care-i stiu mai (soferi) sportivi , au mai ramas cateva pe care am sa le pun pe la blocurile din zona.
Nu am reusit sa ma infiltrez in camine cu ele, nu am mai ajuns pana acolo, ceva probleme, dar dupa ce mai primim o serie de pliante, am sa distribui si in caminele de baieti, poate si in cele mixte, dar unde-s fete le cam irosesc degeaba, ca nu le pasioneaza pe ele asa ceva.

Banner am vazut la intrarea in Parc Herastrau (intrarea de la Aviatorilor).
+ reclama evenimentului, pe display-urile din RATB (cel putin in 331 cu care am circulat astazi).

Astazi la ce ora ne intalnim pentru afise?
Daca reusesc sa ma inteleg cu doamnele de la secretariat, voi pune un afis in un avizier unde predomina afisele cu reclame la diverse evenimente) + in celelalte corpuri.

Last edited by kingviper; 18-10-11 at 15:02.
kingviper is offline  
Old 18-10-11, 15:03   #75
edinho_realmadrid

Stage 5
 
edinho_realmadrid's Avatar
 
Join Date: Mar 2007
Posts: 684
Member of:
[VW]
[Opel]
[SEAT]
Default Re: Echipa de sprijin

Traiasca Universitatea Crestina Dimitrie Cantemir..cum a fost puza, hop s-au dus toti fluturasii..imi pare rau ca nu am avut mult mai multe Gratian vreau "portie dubla" de fluturasi diseara !

P.S. Am mai intrebat cateva persoane care au primit fluturasi, sunt destul de "familiarizati" cu driftul 4tuning etc.
edinho_realmadrid is offline  
Closed Thread

Thread Tools

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is On
Trackbacks are Off
Pingbacks are Off
Refbacks are Off



All times are GMT +2. The time now is 10:07.


- Copyright 2024 4Tuning