Forum 4Tuning

Go Back   Forum 4Tuning > www.4tuning.ro > ARHIVA > Arhiva evenimente > DRIFT GRAND PRIX ROMANIA - 21-23 octombrie - Casa Poporului, Circuit Stradal Bucharest GP

Reply
 
Thread Tools
Old 12-10-11, 20:12   #31
ag22tur

Stage 5
 
ag22tur's Avatar
 
Join Date: Sep 2008
Posts: 395
Member of:
[VW]
Default Re: Formulare inscriere Tuning, Car-Audio, Drift si Firme la Drift Grand Prix of Roma

Am si eu o intrebare pentru organizatori, in speta zoliat ca am vazut ca el ofera majoritatea raspunsurilor. Am completat si eu aseara formularul de inscriere; in cazul in care nu voi primi un accept voi fi anuntat, sau se contacteaza doar cei ale caror masini vor intra in expo?. Multumesc anticipat, stima.
ag22tur is offline   Reply With Quote
Old 12-10-11, 22:00   #32
RoByNeT
AirRide Lover

Stage 5
 
RoByNeT's Avatar
 
Join Date: Jun 2008
Posts: 6,023
Member of:
[Moderators]
[Observator 4tuning]
[PARTICIPANT CURSE]
[BMW]
[SKODA]
[4Rally]
[Competitor CNCA]
[STREETMANIACS]
[AUDI]
Default Re: Formulare inscriere Tuning, Car-Audio, Drift si Firme la Drift Grand Prix of Roma

Quote:
Originally Posted by b01uxd View Post
nu e bine cu diferente, daca sunt din bucuresti inseamna ca am mai multi bani sau cum? ori 2 persoane pt o masina ori doar expozantu si restu cu plata, indiferent de oras, comuna, sat
Am spus-o in sensul ca tu nu platesti benzina si cazarea. Nu ca ai fi tu plin de bani.
RoByNeT is offline   Reply With Quote
Old 12-10-11, 23:04   #33
ZoliaT
Administrator

Stage 5
 
ZoliaT's Avatar
 
Join Date: Apr 2003
Posts: 3,316
Member of:
[Observator 4tuning]
[REDACTOR 4TUNING]
[PARTICIPANT CURSE]
[Echipa de sprijin]
Default Re: Formulare inscriere Tuning, Car-Audio, Drift si Firme la Drift Grand Prix of Roma

Quote:
Originally Posted by ag22tur View Post
Am si eu o intrebare pentru organizatori, in speta zoliat ca am vazut ca el ofera majoritatea raspunsurilor. Am completat si eu aseara formularul de inscriere; in cazul in care nu voi primi un accept voi fi anuntat, sau se contacteaza doar cei ale caror masini vor intra in expo?. Multumesc anticipat, stima.
Este posibil ca tu sa fi completat formularul dupa ce am terminat eu de dat telefoanele.

Maine mai urmeaza o runda de confirmari asa ca nu te ingrijora inca
ZoliaT is offline   Reply With Quote
Old 12-10-11, 23:26   #34
ag22tur

Stage 5
 
ag22tur's Avatar
 
Join Date: Sep 2008
Posts: 395
Member of:
[VW]
Default Re: Formulare inscriere Tuning, Car-Audio, Drift si Firme la Drift Grand Prix of Roma

Ok. Multumesc pentru raspuns. Stima
ag22tur is offline   Reply With Quote
Old 13-10-11, 10:32   #35
dany_let

Stage 5
 
dany_let's Avatar
 
Join Date: Mar 2006
Posts: 1,489
Member of:
[Opel]
Default Re: Formulare inscriere Tuning, Car-Audio, Drift si Firme la Drift Grand Prix of Roma

d aia nu mi place mie...ne consideram altfel ca bagam banii in masini , ca nu suntem cocalari...si ne bucuram la un bilet de intrare de 10 ron !


va platesc eu biletul ala de 10 ron...cine vine cu prietena sa vina la mine la masina ca va dau eu 10 ron pe zi !
dany_let is offline   Reply With Quote
Old 13-10-11, 11:14   #36
gekvr6
VW Driver

Stage 5
 
gekvr6's Avatar
 
Join Date: Jul 2011
Posts: 916
Member of:
[VW]
Default Re: Formulare inscriere Tuning, Car-Audio, Drift si Firme la Drift Grand Prix of Roma

Quote:
Originally Posted by dany_let View Post
d aia nu mi place mie...ne consideram altfel ca bagam banii in masini , ca nu suntem cocalari...si ne bucuram la un bilet de intrare de 10 ron !


va platesc eu biletul ala de 10 ron...cine vine cu prietena sa vina la mine la masina ca va dau eu 10 ron pe zi !
LOL omule au dreptate cei care nu sunt din Bucuresti/ilfov au o cheltuiala mai mare pentru drum si cei care nu au pe cineva in bucuresti vor trebuie sa isi caute si cazare si este o cheltuiala nu cred ca totu se rezuma la cei 10 RON cat costa intrarea , ciudata mentalitate ai dar organizatori ar trebuii sa se gandeasca si la cei care nu sunt din localitate ...
Pe aceasta cale rog un moderator/organizator sa ne lamureasca si pe noi cei care am primit acceptul ce trebuie sa facem , cum si cand ca sa stim exact ce trebuie sa facem ...
gekvr6 is offline   Reply With Quote
Old 13-10-11, 11:15   #37
Evo-Jr
Inferno Motorsport Member

Stage 5
 
Evo-Jr's Avatar
 
Join Date: Dec 2007
Posts: 1,293
Member of:
[Inferno Motorsport]
[Mitsubishi]
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re: Formulare inscriere Tuning, Car-Audio, Drift si Firme la Drift Grand Prix of Roma

daca e asa...vezi ca vin la tine si duminica ) (glumesc)

ps:si noi am primit confirmare.multumim 4tuning
Evo-Jr is offline   Reply With Quote
Old 13-10-11, 11:16   #38
dany_let

Stage 5
 
dany_let's Avatar
 
Join Date: Mar 2006
Posts: 1,489
Member of:
[Opel]
Default Re: Formulare inscriere Tuning, Car-Audio, Drift si Firme la Drift Grand Prix of Roma

nu inteleg asta cu cheltuiala....te ajuta aia 10 ron in + ...ai bani te deplasezi ...n ai stai acasa....

frumos din partea organizatorului era sa ti puna la dispozitie platforma si cazare in Buc nu ...!?


acum pe bune...oamenii astia fac un efort sa organizeze si noi ne bucuram la un bilet in plus.
dany_let is offline   Reply With Quote
Old 13-10-11, 15:34   #39
dydy-andrey
VW Driver

Stage 5
 
dydy-andrey's Avatar
 
Join Date: Feb 2008
Posts: 2,240
Member of:
[VW]
[Hyundai]
[2 Roti]
[4Rally]
[Competitor CNCA]
Default Re: Formulare inscriere Tuning, Car-Audio, Drift si Firme la Drift Grand Prix of Roma

Quote:
Originally Posted by ZoliaT View Post
Este posibil ca tu sa fi completat formularul dupa ce am terminat eu de dat telefoanele.

Maine mai urmeaza o runda de confirmari asa ca nu te ingrijora inca
Ciudat.
Eu am trimis formularul de sambata trecuta... Deci aproape o saptamana si nu m-a contactat nimeni.
Sa il mai trimit odata?
dydy-andrey is offline   Reply With Quote
Old 13-10-11, 17:55   #40
Canto_HDZ

Stage 3
 
Canto_HDZ's Avatar
 
Join Date: Jan 2009
Posts: 103
Member of:
[Competitor CNCA]
Default Re: Formulare inscriere Tuning, Car-Audio, Drift si Firme la Drift Grand Prix of Roma

Am aceeasi nelamurire ca si colegul de mai sus.
Eu unu m-am inscris la campionatul de Car-Audio
Canto_HDZ is offline   Reply With Quote
Old 14-10-11, 17:02   #41
alinursM30

Stage 5
 
alinursM30's Avatar
 
Join Date: Jun 2010
Posts: 460
Default Re: Formulare inscriere Tuning, Car-Audio, Drift si Firme la Drift Grand Prix of Roma

Am si eu o intrebare...se mai pot trimite formulare de inscriere. Si daca da, cam cand s-ar trimite inapoi un raspuns. Multumesc
alinursM30 is offline   Reply With Quote
Old 15-10-11, 12:41   #42
TOBA^

Vicepresedinte Anonymous MotorSport

Stage 5
 
TOBA^'s Avatar
 
Join Date: Oct 2004
Posts: 1,688
Member of:
[Anonymous Motorsport ]
[PARTICIPANT CURSE]
[SUBARU]
Default Re: Formulare inscriere Tuning, Car-Audio, Drift si Firme la Drift Grand Prix of Roma

A.C.S Anonymous Motorsport Romania prezenta la acest eveniment!
TOBA^ is offline   Reply With Quote
Old 16-10-11, 12:20   #43
robby207

Stage 4
 
robby207's Avatar
 
Join Date: Jan 2010
Posts: 261
Member of:
[PEUGEOT]
Default Re: Formulare inscriere Tuning, Car-Audio, Drift si Firme la Drift Grand Prix of Roma

Outsiders prezenti si ei la acest eveniment. Sa ne vedem cu bine.
robby207 is offline   Reply With Quote
Old 17-10-11, 07:37   #44
dydy-andrey
VW Driver

Stage 5
 
dydy-andrey's Avatar
 
Join Date: Feb 2008
Posts: 2,240
Member of:
[VW]
[Hyundai]
[2 Roti]
[4Rally]
[Competitor CNCA]
Default Re: Formulare inscriere Tuning, Car-Audio, Drift si Firme la Drift Grand Prix of Roma

Quote:
Originally Posted by roli View Post
ma gandesc ca daca nu primeste lumea confirmare si bate un drum pana acolo nu va fi lasat sa stea cu masina in parcarea de afara
nu de alta dar alti au undeva la 555de km pana la bucuresti
pentru cnca nu trebuie confirmare telefonica.
am fost eu sunat si anuntat.
veniti acolo si intrati.
cererile au fost primite toate !
dydy-andrey is offline   Reply With Quote
Old 18-10-11, 06:42   #45
Gratzian
Administrator

Stage 5
 
Gratzian's Avatar
 
Join Date: Feb 2004
Posts: 4,465
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re: Formulare inscriere Tuning, Car-Audio, Drift si Firme la Drift Grand Prix of Roma

la tuning, deja sunt peste 100 de masini inscrise, si trebuie sa multumim cluburilor, dar mai ales celor care vin de la distanta si cu efort...
Gratzian is offline   Reply With Quote
Reply

Thread Tools

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is On
Trackbacks are Off
Pingbacks are Off
Refbacks are Off



All times are GMT +2. The time now is 16:33.


- Copyright 2024 4Tuning