Go Back   Forum 4Tuning > Hobby & Pasiuni Comune > Cluburi > Cluburi > DreamWorks Club

Reply
 
Thread Tools
Old 24-01-12, 17:45   #991
Blue_dacia_performance

Stage 4
 
Join Date: Jun 2009
Posts: 293
Default Re: Cafeneaua membrilor DreamWorks

parerea ta nici nu o lom in vedere atata timp cat nu mai esti printre noi sc da asa e si acum vine vb nr 1 este numai ca ar trebui d si w rosi
__________________
Blue_dacia_performance is offline   Reply With Quote
Old 24-01-12, 17:57   #992
leo jr bmw

Stage 3
 
Join Date: Nov 2009
Posts: 82
Default Re: Cafeneaua membrilor DreamWorks

as avea si eu o rugaminte ...de drept si normal doar membri ar trebui sasi dea cu parerea.....asa cred eu...cine vrea sa vb cu mine am mess..leo_jr_sukaru
leo jr bmw is offline   Reply With Quote
Old 25-01-12, 07:10   #993
andreibadea
PARTICIPANT CURSE

Stage 5
 
andreibadea's Avatar
 
Join Date: Jan 2011
Posts: 1,402
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[Opel]
Default Re: Cafeneaua membrilor DreamWorks

Parerea mea? Cu tot respectul.
Toata lumea are voie sa si dea cu parerea. E un thread public. Daca nu ai vrea sa ti comenteze toata lumea ar trebui sa il faci privat sau sa comentezi pe forumul clubului.
Succes in toate cele, sa ne vedem cu bine


andreibadea is offline   Reply With Quote
Old 25-01-12, 12:22   #994
chyryCRY

Stage 5
 
chyryCRY's Avatar
 
Join Date: Nov 2010
Posts: 1,646
Member of:
[RENAULT]
Default Re: Cafeneaua membrilor DreamWorks

Quote:
Originally Posted by andreibadea View Post
Parerea mea? Cu tot respectul.
Toata lumea are voie sa si dea cu parerea. E un thread public. Daca nu ai vrea sa ti comenteze toata lumea ar trebui sa il faci privat sau sa comentezi pe forumul clubului.
Succes in toate cele, sa ne vedem cu bine


Make? blue dacia el e !? bai te rog eu nu fi rau ... avem si noi voie sa ne dam cu parerea atita timp cat nu m-ai suntem printre voi asta nu inseamna ca nu putem sa ne dam cu parerea!

Andrei ) hai sa ne dam cu parerea in alta parte ca astias rai ma
chyryCRY is offline   Reply With Quote
Old 25-01-12, 13:15   #995
leo jr bmw

Stage 3
 
Join Date: Nov 2009
Posts: 82
Default Re: Cafeneaua membrilor DreamWorks

atat timp cat cine nu face parte din acest club .. care asi da cu parerea aiurea.. daca ar fi destept siar tine parerea pentru el....in general pe mine nu ma intereseaza parerile bagatorilor de seama..parerea mea si nu ma intereseaza de alti decat cei care sunt in club restul ... ma ...... deci asteptam parerille membrilor..DOAR MEMBRILOR ..multam mult pentru intelegere

Last edited by leo jr bmw; 25-01-12 at 13:18.
leo jr bmw is offline   Reply With Quote
Old 25-01-12, 13:24   #996
b-09-tvg

Stage 5
 
b-09-tvg's Avatar
 
Join Date: Aug 2009
Posts: 393
Default Re: Cafeneaua membrilor DreamWorks

e ok prima poza dar cu D shi W rosu
b-09-tvg is offline   Reply With Quote
Old 25-01-12, 13:51   #997
andreibadea
PARTICIPANT CURSE

Stage 5
 
andreibadea's Avatar
 
Join Date: Jan 2011
Posts: 1,402
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[Opel]
Default Re: Cafeneaua membrilor DreamWorks

Quote:
Originally Posted by leo jr bmw View Post
atat timp cat cine nu face parte din acest club .. care asi da cu parerea aiurea.. daca ar fi destept siar tine parerea pentru el....in general pe mine nu ma intereseaza parerile bagatorilor de seama..parerea mea si nu ma intereseaza de alti decat cei care sunt in club restul ... ma ...... deci asteptam parerille membrilor..DOAR MEMBRILOR ..multam mult pentru intelegere
Adica sa inteleg ca sunt bagator de seama?

Wow. Multumesc mult !! Multumesc mult, aroganta dumneavoastra stimuleaza latura mea umoristica. Eu respect toti membrii DW pentru ca am fost acolo si stiu ce baieti sunt acolo( ''unii din ei'' ). Decat sa fii arogant cu lumea de afara ai putea incerca sa fii putin mai sociabil si sa nu mai arunci cu jigniri in stanga si dreapta. Era o parere. Ti am mai spus si iti repet, e un topic public. Daca vrei sa nu mai fii bagat in seama pune un afis unde scrie ca este interzisa comentare pe acest thread tuturor persoanelor care fac parte din club.
Dooh !! To hard for you? I don t think so. And guess what my orthography doesn't suck so bad.

Mult succes in ceea ce v ati propus si sa ne vedem cu bine. Tot respectul pentru voi !
andreibadea is offline   Reply With Quote
Old 25-01-12, 13:57   #998
leo jr bmw

Stage 3
 
Join Date: Nov 2009
Posts: 82
Default Re: Cafeneaua membrilor DreamWorks

am vrut sa zic alt ceva .. dar nu se merita.. vb cand neintelnim fata in fata nu umplem forumul aiurea pe bune cine vrea sa vb cu mine are messul scris o pagina mai inspate
leo jr bmw is offline   Reply With Quote
Old 25-01-12, 16:45   #999
B XX ADI

Stage 5
 
B XX ADI's Avatar
 
Join Date: Dec 2008
Posts: 2,532
Member of:
[VW]
[DACIA]
[RENAULT]
[DreamWorks Club]
Default Re: Cafeneaua membrilor DreamWorks

cea mai ok solutie ar fi aia cu dw simplu..si pentru cei cu geamuri fumurii isi pot alege la CERERE in loc de negru alta culoare....verde, roz,portocaliu, auriu, argintiu sau culoarea masinii dar D-ul sa raman rosu. ca inca o mica parere, a-ti putea mentiona AICI ( ca sunt multi care mai intra si pe net sau doar pe net, si nu au de unde sa stie ce se hotaraste la fiecare intalnire) ca aveti in plan legalizarea clubului, chestia asta e un fel de "come to papa" ...multi asta cauta..ceva legal care sa ne permita sa fecem mai multe lucruri
__________________
[size=1]Prea adevarat ca sa fie light ...
Cosmetica auto--Curatare chimica a interioarelor-- Tratamente vopsea--
Curatarea motorului--degresarea jantelor, indepartarea calaminei, polishari profesionale, reconditionari jante, vopsitorie!
https://forum.4tuning.ro/83-car-styli...e-chimica.html
CONTACT 0763096148
B XX ADI is offline   Reply With Quote
Old 25-01-12, 23:34   #1000
kreasta_style

Stage 5
 
kreasta_style's Avatar
 
Join Date: Aug 2009
Posts: 641
Member of:
[DACIA]
[DreamWorks Club]
Default Re: Cafeneaua membrilor DreamWorks

Quote:
Originally Posted by chyryCRY View Post
Make? blue dacia el e !? bai te rog eu nu fi rau ... avem si noi voie sa ne dam cu parerea atita timp cat nu m-ai suntem printre voi asta nu inseamna ca nu putem sa ne dam cu parerea!

Andrei ) hai sa ne dam cu parerea in alta parte ca astias rai ma
Nu ai dreptul sa dai nici o parere atata timp cat intrebarea era pusa exclusiv pentru membrii clubului...a si specificat leo asta,nu o da aiurea ca suntem rai si etc,poti sa comentezi la altceva dar sigla este exclusiv pentru membrii DW deci ei ar trebui sa si dea cu parerea


Quote:
Originally Posted by b-09-tvg View Post
e ok prima poza dar cu D shi W rosu
cred ca pana la urma o sa ramana D ul rosu si W ul alb si cred ca o sa ramana decat DW dar asta ramane sa mai stabilim noi vineri la intalnire

Quote:
Originally Posted by andreibadea View Post
Parerea mea? Cu tot respectul.
Toata lumea are voie sa si dea cu parerea. E un thread public. Daca nu ai vrea sa ti comenteze toata lumea ar trebui sa il faci privat sau sa comentezi pe forumul clubului.
Succes in toate cele, sa ne vedem cu bine

E un thread public dar sigla este doar pentru membrii clubului asa ca oricum parerea voastra nu e luata in considerare fiindca nu purtati voi sigla clubului ci noi....


Quote:
Originally Posted by B XX ADI View Post
cea mai ok solutie ar fi aia cu dw simplu..si pentru cei cu geamuri fumurii isi pot alege la CERERE in loc de negru alta culoare....verde, roz,portocaliu, auriu, argintiu sau culoarea masinii dar D-ul sa raman rosu. ca inca o mica parere, a-ti putea mentiona AICI ( ca sunt multi care mai intra si pe net sau doar pe net, si nu au de unde sa stie ce se hotaraste la fiecare intalnire) ca aveti in plan legalizarea clubului, chestia asta e un fel de "come to papa" ...multi asta cauta..ceva legal care sa ne permita sa fecem mai multe lucruri
In legatura cu sigla nu o sa fie la unu portocaliu la unu roz si tot asa o sa fie la toti la fel,in legatura cu noutatiile clubului o sa se puna cand o sa fie ceva foarte sigur ca sa nu vorbim aiurea,e cel mai bine asa


VA ROG SA TERMINATI ORICE COMENTARIU DESPRE SIGLA,DOAR MEMBRII CLUBULUI VOR COMENTA

andreibadea nu trebuie sa fii ironic ca a gresit leo cand a scris pe forum,la toti ni s-a intamplat,poti sa stai linistit ca e un baiat de nota 10 si foarte destept...facultate alea alea)) se descurca pustiu',ma rog problema dintre voi o sa o rezolvati fata in fata,el a avut dreptate cand v-a zis de la inceput ca e o problema doar pentru membrii clubului sigla.
__________________
Never Back Down



kreasta_style is offline   Reply With Quote
Old 26-01-12, 00:22   #1001
chyryCRY

Stage 5
 
chyryCRY's Avatar
 
Join Date: Nov 2010
Posts: 1,646
Member of:
[RENAULT]
Default Re: Cafeneaua membrilor DreamWorks

[QUOTE=kreasta_style;4847548]Nu ai dreptul sa dai nici o parere atata timp cat intrebarea era pusa exclusiv pentru membrii clubului...a si specificat leo asta,nu o da aiurea ca suntem rai si etc,poti sa comentezi la altceva dar sigla este exclusiv pentru membrii DW deci ei ar trebui sa si dea cu parerea

Ai perfecta dreptate este o intrebare exclusiv pentru voi membri clubului,dar asta nu ma impiedica sa imi spun parerea! e doar o parere e luata sau nu in considerare e doar o parere ce conteaza... in fine bafta cu alegerea siglei sunt 100% sigur ca o sa faceti treaba buna ! pace
chyryCRY is offline   Reply With Quote
Old 26-01-12, 00:31   #1002
kreasta_style

Stage 5
 
kreasta_style's Avatar
 
Join Date: Aug 2009
Posts: 641
Member of:
[DACIA]
[DreamWorks Club]
Default Re: Cafeneaua membrilor DreamWorks

[QUOTE=chyryCRY;4847598]
Quote:
Originally Posted by kreasta_style View Post
Nu ai dreptul sa dai nici o parere atata timp cat intrebarea era pusa exclusiv pentru membrii clubului...a si specificat leo asta,nu o da aiurea ca suntem rai si etc,poti sa comentezi la altceva dar sigla este exclusiv pentru membrii DW deci ei ar trebui sa si dea cu parerea

Ai perfecta dreptate este o intrebare exclusiv pentru voi membri clubului,dar asta nu ma impiedica sa imi spun parerea! e doar o parere e luata sau nu in considerare e doar o parere ce conteaza... in fine bafta cu alegerea siglei sunt 100% sigur ca o sa faceti treaba buna ! pace
bine ma zi ti parerea,daca te face sa te simti mai bine.....

In alta ordine de ideei va prezint noul membru Dream Works

Adi Renault 5 gtt
Attached Thumbnails
Click image for larger version

Name:	DSC_8190.jpg
Views:	27
Size:	130.2 KB
ID:	2306689   Click image for larger version

Name:	a.jpg
Views:	36
Size:	89.3 KB
ID:	2306690   Click image for larger version

Name:	DSC_8233.jpg
Views:	30
Size:	96.7 KB
ID:	2306691  

kreasta_style is offline   Reply With Quote
Old 26-01-12, 10:59   #1003
andreibadea
PARTICIPANT CURSE

Stage 5
 
andreibadea's Avatar
 
Join Date: Jan 2011
Posts: 1,402
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[Opel]
Default Re: Cafeneaua membrilor DreamWorks

da bine... imi pare rau ca m am bagat.

faceti ce vreti cu emblema... eu nu vorbeam despre emblema decat de dreptul la exprimare. in fine.


mult succes!
andreibadea is offline   Reply With Quote
Old 26-01-12, 12:36   #1004
B XX ADI

Stage 5
 
B XX ADI's Avatar
 
Join Date: Dec 2008
Posts: 2,532
Member of:
[VW]
[DACIA]
[RENAULT]
[DreamWorks Club]
Default Re: Cafeneaua membrilor DreamWorks

Quote:
Originally Posted by andreibadea View Post
da bine... imi pare rau ca m am bagat.

faceti ce vreti cu emblema... eu nu vorbeam despre emblema decat de dreptul la exprimare. in fine.


mult succes!
andrei badea...habar nu am cine esti..se vede ca esti de treaba, doar prin faptul ca ai incercat sa fi pasnic nu ca altii, poti sa iti dai cu parerea, este o tara libera, si chiar daca scrie mare si lat cafeneaua membrilor dw asta nu inseamna ca nu trebuie sa ascultam si parerile celorlalti, si poate ar trebui sa fim toti mai ingaduitori...
B XX ADI is offline   Reply With Quote
Old 26-01-12, 13:53   #1005
chyryCRY

Stage 5
 
chyryCRY's Avatar
 
Join Date: Nov 2010
Posts: 1,646
Member of:
[RENAULT]
Default Re: Cafeneaua membrilor DreamWorks

Quote:
Originally Posted by B XX ADI View Post
andrei badea...habar nu am cine esti..se vede ca esti de treaba, doar prin faptul ca ai incercat sa fi pasnic nu ca altii, poti sa iti dai cu parerea, este o tara libera, si chiar daca scrie mare si lat cafeneaua membrilor dw asta nu inseamna ca nu trebuie sa ascultam si parerile celorlalti, si poate ar trebui sa fim toti mai ingaduitori...
Corect ar trebuii cu totii !!! like
chyryCRY is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -