Go Back   Forum 4Tuning > Masini & Tuning > Discutii generale masini > Masini Tari & Concept Cars

Reply
 
Thread Tools
Old 02-09-10, 15:24   #1
Hondarul
Super Moderator

Stage 5
 
Hondarul's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Posts: 8,665
Member of:
[Moderators]
[4 Speed Squad]
Default VIDEO: BMW M3 Tiger Edition - un monstru posedat!

Daca acum cateva saptamani publicam primele poze cu noul Tiger Edition dedicat pietei din China, iata acum si primul video oficial cu bolidul M3. Masina va fi produsa in numai 250 de exemplare, intr-o singura culoare, cu un set de jante diferit fata de varianta standard. Un film exploziv, in care se vede sufletul BMW-ului Tiger Edition. Vizionare placuta!


BMW M3 Tiger Edition
Filmele din 4TuningTV doar pe 4Tuning.ro
Hondarul is offline   Reply With Quote
Old 02-09-10, 19:53   #2
C63 AMG

Stage 5
 
C63 AMG's Avatar
 
Join Date: Jan 2008
Posts: 803
Default Re: VIDEO: BMW M3 Tiger Edition - un monstru posedat!

moama ce tare, un m3 vopsit in portocaliu ! cica "tiger edition" =)
ma mir cum de nu scot si unul albastru "shark edition", sau unul verde "crocodile edition"...poate la anu ! sper sa nu fie totusi anul sobolanului ca in gri l-am mai vazut; da oricum, suna misto, "rat edition"; abia astept sa vad filmuletul de prezentare

Last edited by C63 AMG; 02-09-10 at 19:59.
C63 AMG is offline   Reply With Quote
Old 03-09-10, 00:06   #3
DJ35DDK

Stage 5
 
DJ35DDK's Avatar
 
Join Date: Aug 2010
Posts: 820
Default Re: VIDEO: BMW M3 Tiger Edition - un monstru posedat!

Quote:
Originally Posted by C63 AMG View Post
moama ce tare, un m3 vopsit in portocaliu ! cica "tiger edition" =)
ma mir cum de nu scot si unul albastru "shark edition", sau unul verde "crocodile edition"...poate la anu ! sper sa nu fie totusi anul sobolanului ca in gri l-am mai vazut; da oricum, suna misto, "rat edition"; abia astept sa vad filmuletul de prezentare
aici e vorba si de performantele masinii fata de un ///M3 stock, au fost atatea prezentari inaintea asteia
DJ35DDK is offline   Reply With Quote
Old 03-09-10, 02:51   #4
morpheusmaster

Stage 5
 
morpheusmaster's Avatar
 
Join Date: Mar 2007
Posts: 5,966
Member of:
[NoSpeedLimit Romania Club]
[PARTICIPANT CURSE]
[Fiat]
[SKODA]
Default Re: VIDEO: BMW M3 Tiger Edition - un monstru posedat!

Reclama mie mi se pare biggest fail. Inceputul e monumental, absolut superb!!! Pe final ma asteptam sa scape "tigrul" din cusca si sa faca haos...sa o filmeze in mers, cadre cum schimba vitezele...nebunie, haos! Dar nu frate...o scoate, face 2 metri si gata reclama...deci se amorseaza situatia, iti castiga atentia si in final sa basit mireasa. Naspa...parerea mea.

Aaaaaaa...si chestiile alea sfistice cum se misca tigrul ala "prin" masina...si cand iese, tigrul suprapus...kitch mare frate...
morpheusmaster is offline   Reply With Quote
Old 04-09-10, 16:21   #5
vacaroz

Stage 5
 
vacaroz's Avatar
 
Join Date: Nov 2007
Posts: 2,016
Member of:
[VW]
Default Re: VIDEO: BMW M3 Tiger Edition - un monstru posedat!

in china cred ca prinde bine rau reclama
vacaroz is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -