Go Back   Forum 4Tuning > Hobby & Pasiuni Comune > Alte Hobby-uri si Pasiuni > SPORT Fans

SPORT Fans Fotbal, Handbal, Tenis, Sporturi etreme

Reply
 
Thread Tools
Old 15-02-12, 15:23   #331
dany323bmx

Stage 5
 
dany323bmx's Avatar
 
Join Date: Feb 2010
Posts: 354
Member of:
[DAEWOO]
Default Re: Fitness şi bodybuildig (culturism)

Sa mor de ii suport pe cei care vin si se dau mari si atot stiutori, nu are rost, mai ales daca pe nimeni nu intereseaza ce zici
Mai bine am inchide subiectu asta
__________________
Si inca ceva, Colin McRae si-a inceput cariera la 16 ani asa ca ignora-i pe cei care iti spun sa-ti bagi mintile in cap si sa-ti iei permisul mai intai si apoi cine stie ce troaca doar ca sa pari responsabil in ochii unora pentru care poate masina este doar un fier care te duce din A in B. Urmeaza-ti visul tau oricare ar fi ala si NICIODATA nu trai viata altuia
dany323bmx is offline   Reply With Quote
Old 15-02-12, 15:25   #332
sorinel_boss

Stage 4
 
sorinel_boss's Avatar
 
Join Date: Sep 2008
Posts: 258
Default Re: Fitness şi bodybuildig (culturism)

Quote:
Originally Posted by dany323bmx View Post
Sa mor de ii suport pe cei care vin si se dau mari si atot stiutori, nu are rost, mai ales daca pe nimeni nu intereseaza ce zici
Mai bine am inchide subiectu asta
daca te referi la mine, uita-te sa vezi ca nu eu am inceput discutia asta... doar am venit cu o completare, sau o avertizare catre acest domn sa nu mai vorbeasca prostii...
__________________
Sunt eu un maniac !? Probabil ca da... pentru ca-mi place sa-mi bag banii in masina mea..
sorinel_boss is offline   Reply With Quote
Old 15-02-12, 15:43   #333
dany323bmx

Stage 5
 
dany323bmx's Avatar
 
Join Date: Feb 2010
Posts: 354
Member of:
[DAEWOO]
Default Re: Fitness şi bodybuildig (culturism)

nu, ma referam la celalt, nush cum se numeste, am boala cand se dau mari cunoscatori si te iau peste picior ca esti mai mic,
In sala nu conteaza varsta, de ex: Era un baiat , la 26 de ani, pfff, era cat usa, iar multi , mai mari, nu reuseau sa ajunga ca el, Poate ca exemplul e stupid , dar asta e...
dany323bmx is offline   Reply With Quote
Old 02-03-12, 20:09   #334
paulito

Stage 2
 
Join Date: Feb 2012
Posts: 55
Default Re: Fitness şi bodybuildig (culturism)

In sala conteaza geneticu si experienta.
paulito is offline   Reply With Quote
Old 02-03-12, 21:02   #335
sorinel_boss

Stage 4
 
sorinel_boss's Avatar
 
Join Date: Sep 2008
Posts: 258
Default Re: Fitness şi bodybuildig (culturism)

Quote:
Originally Posted by paulito View Post
In sala conteaza geneticu si experienta.
nu neaparat.. se poate ajunge la un rezultat bun si fara un genetic extraordinar.. uita-te la actual Mr. Olympia Phil Heath, la care poti observa 'defectul' de structura care nu poate fi corecta si tot a reusit sa fie cel mai bun. Perserverenta si multa munca !!! salut
sorinel_boss is offline   Reply With Quote
Old 05-03-12, 19:12   #336
paulito

Stage 2
 
Join Date: Feb 2012
Posts: 55
Default Re: Fitness şi bodybuildig (culturism)

Mda, dar daca ai un genetic mai nefavorabil ca si mine, cresti in doi ani cat creste unu cu genetic bun intr-un an.
paulito is offline   Reply With Quote
Old 06-03-12, 03:15   #337
sTAILLL

Stage 5
 
sTAILLL's Avatar
 
Join Date: Mar 2007
Posts: 858
Default Re: Fitness şi bodybuildig (culturism)

total gresite afirmatiile facute de domnul de mai sus cu steroizi scad potenta :P
sTAILLL is offline   Reply With Quote
Old 06-03-12, 23:48   #338
wann

Stage 1
 
Join Date: Nov 2011
Posts: 18
Default Re: Fitness şi bodybuildig (culturism)

salut am 1.70 si 90 kg fac sala de 2 luni si incep sa apara rezultate mam gandit sa-mi iau Dymatize Super Mass Gainer,Dymatize Creatine,ON Performaxx sunt bune de ceva vreau sa pun masa musculara si sa slabesc se merita ce me-am luat ? astept niste pareri
wann is offline   Reply With Quote
Old 07-03-12, 07:26   #339
Nemesh17

Stage 4
 
Nemesh17's Avatar
 
Join Date: Mar 2010
Posts: 194
Default Re: Fitness şi bodybuildig (culturism)

Quote:
Originally Posted by wann View Post
salut am 1.70 si 90 kg fac sala de 2 luni si incep sa apara rezultate mam gandit sa-mi iau Dymatize Super Mass Gainer,Dymatize Creatine,ON Performaxx sunt bune de ceva vreau sa pun masa musculara si sa slabesc se merita ce me-am luat ? astept niste pareri
Vrei sa iti iei sau ti-ai luat deja?
Eu sunt de parere ca o sa cresti in greutate de la "chestiile" alea. Cel mai bine ar fi sa faci multe repetari la fiecare serie si multa "banda", si desigur, o dieta alimentara pentru slabit
Problema mea este ca vreau sa iau in greutate. Nu are rost sa detaliem pentru ca deja am citit in atatea parti si am auzit atatea, incat am ramas la: MANCI - CRESTI, NU MANCI - NU CRESTI.
__________________
Nemesh17 is offline   Reply With Quote
Old 07-03-12, 16:27   #340
wann

Stage 1
 
Join Date: Nov 2011
Posts: 18
Default Re: Fitness şi bodybuildig (culturism)

dieta tin da meam luat azi au venit banda fac dar vreau sa pun si masa musculara
wann is offline   Reply With Quote
Old 07-03-12, 22:41   #341
StefanAlex

Stage 3
 
StefanAlex's Avatar
 
Join Date: Jun 2009
Posts: 81
Default Re: Fitness şi bodybuildig (culturism)

Quote:
Originally Posted by wann View Post
salut am 1.70 si 90 kg fac sala de 2 luni si incep sa apara rezultate mam gandit sa-mi iau Dymatize Super Mass Gainer,Dymatize Creatine,ON Performaxx sunt bune de ceva vreau sa pun masa musculara si sa slabesc se merita ce me-am luat ? astept niste pareri

Inlocuieste gaineru cu ON 100% Whey Gold Standard , creatina aceea cu ON Creatine Powder , si Perfomaxxu cu Opti-men.In rest cum a spus colegul de mai sus cardio , dieta.
StefanAlex is offline   Reply With Quote
Old 08-03-12, 20:11   #342
paulito

Stage 2
 
Join Date: Feb 2012
Posts: 55
Default Re: Fitness şi bodybuildig (culturism)

Eu cred ca ai gresit suplimentele wann, mai bine iti luai un Synta 6.
paulito is offline   Reply With Quote
Old 10-03-12, 22:18   #343
sorinel_boss

Stage 4
 
sorinel_boss's Avatar
 
Join Date: Sep 2008
Posts: 258
Default Re: Fitness şi bodybuildig (culturism)

Quote:
Originally Posted by wann View Post
dieta tin da meam luat azi au venit banda fac dar vreau sa pun si masa musculara
renunta la creatina pt ca nu e buna pe dieta fiindca retine apa... in loc de gainer ia-ti un whey, niste aminoacizi si nista vitamine si minerale, iar in rest dai bice cu antrenamentele si ai mare grija la alimentatie !
sorinel_boss is offline   Reply With Quote
Old 15-05-12, 18:27   #344
paulito

Stage 2
 
Join Date: Feb 2012
Posts: 55
Default Re: Fitness şi bodybuildig (culturism)

Sorinele daca introduc si Glutamina in ce ai zis tu e ok?
paulito is offline   Reply With Quote
Old 21-05-12, 03:24   #345
Psycho
2 Roti

Stage 5
 
Psycho's Avatar
 
Join Date: Apr 2004
Posts: 8,063
Member of:
[Super Moderators]
[Observator 4tuning]
[PARTICIPANT CURSE]
[DACIA]
[Echipa de sprijin]
[2 Roti]
Thumbs up Re: Fitness şi bodybuildig (culturism)

Quote:
Originally Posted by sorinel_boss View Post

... de ce ai pus indreptarile pt spate la antrenamentul picioarelor? nu ti se pare ca indreptarile se folosesc pt femurali (indreptari cu genunchii blocati) si nu pt spate cum credeai tu ca le faci? (ps. sa nu intelegi ca nu stiu ce sunt indreptarile pt lombari).
din ce stiu eu indreptarile pentru lombari sunt excelente inainte de a incepe un antrenament de picioare , asta in cazul in care faci genoflexiuni .
Psycho is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -