Go Back   Forum 4Tuning > Hobby & Pasiuni Comune > Alte Hobby-uri si Pasiuni > SPORT Fans

SPORT Fans Fotbal, Handbal, Tenis, Sporturi etreme

Reply
 
Thread Tools
Old 28-11-10, 18:28   #136
mosky
Banned

Stage 5
 
Join Date: Oct 2007
Posts: 305
Member of:
[VW]
Default Re: Fitness şi bodybuildig (culturism)



ficat = praf
mosky is offline   Reply With Quote
Old 28-11-10, 23:24   #137
Psycho
2 Roti

Stage 5
 
Psycho's Avatar
 
Join Date: Apr 2004
Posts: 8,063
Member of:
[Super Moderators]
[Observator 4tuning]
[PARTICIPANT CURSE]
[DACIA]
[Echipa de sprijin]
[2 Roti]
Thumbs up Re: Fitness şi bodybuildig (culturism)

garantat daca mergem si facem analizele sunt mai sanatos ca tine

30 lei deca
15 lei enantat

+

proteine + liv 52 sau esentiale + glutamina + niste animo pastile ( pentru timpul zilei ) + animo fuel before sleep

you do the math
__________________
Nu sunati , ies eu din cand in cand

Psycho is offline   Reply With Quote
Old 29-11-10, 13:08   #138
nea_gogu_de_la_gaze

Stage 5
 
nea_gogu_de_la_gaze's Avatar
 
Join Date: Mar 2008
Posts: 391
Member of:
[Echipa de sprijin]
Default Re: Fitness şi bodybuildig (culturism)

wow,e ceva )
Ma eu ma gandeam la susta dupaia anavarul,dar la anavar singuru impediment e pretul cam mare ) Am inteles ca ai luat si anavar,asta cam "cu ce se mananca?" cam cat a fost ciclul?(ca durata nu ca pret).cam ce castiguri? scuze daca te agasez cu intrebarile
__________________
My only idol in this relam it's the motherfucking man in the mirror and even he has to prove himself on a daily basis
nea_gogu_de_la_gaze is offline   Reply With Quote
Old 30-11-10, 00:43   #139
Eugen_TL
Renault Driver

Stage 5
 
Eugen_TL's Avatar
 
Join Date: Mar 2005
Posts: 5,658
Member of:
[RENAULT]
Default Re: Fitness şi bodybuildig (culturism)

Eu am 2 luni de cand trag acasa.
Am pus ceva la brate, vad eu asta plus cei din jur, si in special cand pun unele bluze mai mulate care stiu cum imi veneau acum 2 luni si vad cum imi vin acum.
Abdomenul si pectoralii clar au prins forma.
In schimb la picioare nu vad nici o schimbare sau mi se pare mie

In fine nu fac cine stie ce exercitii: ridic greutati (serii),abdomene,flotari,genoflexiuni si alte chestii de intretinere as spune eu.
Nefiind o persoana grasa, sunt bune si aceste ex, mai ales ca le fac in fiecare zi, iar schimbarile se vad mult mai usor decat la o pers grasa.

Nu am vrut sa ma fac cat un munte, de aceea am zis ca n-are rost sa merg la sala(n-am nici timp), n-am vrut sa dau nici bani (destui la sala de langa mine).

Proteine si alte subst n-as baga in mine niciodata pt ca pur si simplu nu-s naturale si pot face probleme la destule persoane (nu exista persoana sa n-aibe probleme cu vreun organ). Un om poate avea un corp lucrat si frumos cu multa munca daca intradevar asta vrea.
__________________
Megane 2 my edition
https://forum.4tuning.ro/110-masina-m...ml#post5673253
Eugen_TL is offline   Reply With Quote
Old 01-12-10, 19:30   #140
Psycho
2 Roti

Stage 5
 
Psycho's Avatar
 
Join Date: Apr 2004
Posts: 8,063
Member of:
[Super Moderators]
[Observator 4tuning]
[PARTICIPANT CURSE]
[DACIA]
[Echipa de sprijin]
[2 Roti]
Default Re: Fitness şi bodybuildig (culturism)

i don`t do thet shit @ home

@ home i eat / sleep / play

anavar urmeaza sa iau acum . am luat pregnyl @ 150 / 3 fiole

anavar voi lua acum

o sa ma apuc dupa revelion si os a iti spune xact ce si cum
Psycho is offline   Reply With Quote
Old 01-12-10, 19:49   #141
mitza mtb
Banned

Stage 5
 
Join Date: Jan 2008
Posts: 1,849
Member of:
[4Rally]
Default Re: Fitness şi bodybuildig (culturism)

Quote:
Originally Posted by Psycho View Post
n-am gasit proteine bune aici in bucuresti asa ca am ramas tot la alea din constanta

15 x decadurabolin
15 x enantat
+ anavar
= love )

asta e inceputul ..

Am vazut un magazin tare cu proteine,suplimente and stuff in IDM la etajul I .. un magazin PLIN de d-astea.. la preturile dupa site .. Am vazut ogramada firme , feluri etc.. dute si uitate pe acolo vezi poate gasesti ceva.
mitza mtb is offline   Reply With Quote
Old 02-12-10, 03:09   #142
sTAILLL

Stage 5
 
sTAILLL's Avatar
 
Join Date: Mar 2007
Posts: 858
Default Re: Fitness şi bodybuildig (culturism)

Puneti si voi poze cu voi (daca se poate inainte si dupa)
sTAILLL is offline   Reply With Quote
Old 02-12-10, 10:47   #143
Tazmaniak

Stage 5
 
Tazmaniak's Avatar
 
Join Date: Aug 2007
Posts: 870
Member of:
[PEUGEOT]
Default Re: Fitness şi bodybuildig (culturism)

Quote:
Originally Posted by Psycho View Post
i don`t do thet shit @ home

@ home i eat / sleep / play

anavar urmeaza sa iau acum . am luat pregnyl @ 150 / 3 fiole

anavar voi lua acum

o sa ma apuc dupa revelion si os a iti spune xact ce si cum
NU cred ca pot sa fiu de acord cu tine, cu luatul de " substante", dar fiecare face ce vrea,mi se pare normal

Pot doar sa te felicit ca tu macar recunosti,fata de altii sute de mii care zic ca,cresc cu mult somn si mancarica

PS: Oricum nu putem compara pe cineva care ia anabolizante "cu cap" fata de un idiot care le ia dupa ureche,si cu pumnu'...


Legat de facut acasa....e cam aiurea,si eu momentan fac acasa ex de baza,dar logic ca nu am pretentii,doar de tonus...si cam atat.Iar daca esti lemn cand te apuci sa bagi flotari acasa de ex,normal ca o sa te umflii un pic,si chiar vei fi multumit o perioada de rezultate,acum,fiecare cu nivelul lui,si fiecare cu ce vrea sa realizeze.
__________________
Tazmaniak is offline   Reply With Quote
Old 04-12-10, 23:42   #144
Radu.

Stage 5
 
Radu.'s Avatar
 
Join Date: May 2010
Posts: 569
Default Re: Jos burta, dar cum?

Quote:
Originally Posted by Sasha View Post
cu somnul de 12 ore si de mancat mult nu rezolvi nimic
sa ai grija la mancare, in principal sa mananci acasa, limitat, fara grasimi si mezeluri, prajituri, dulciuri. Si sa dormi cam 7/8 ore. Ah si ultima masa nu mai tarziu de 18 Cat despre sport, poti sa te plimbi pe jos timp de 1/2 ore, ajuta

Oare cat va mai persista asta in mintea unora ? Nu are absolut nici o relevanta, poti manca si la 3 dimineata daca stii ce sa mananci, cum sa mananci, cat sa mananaci.No offence.

Nea_gogu@ foarte frumos stakul! Cu care dintre gainere a mers mai bine ? N large II prolab/ sau mega gainer dymatize? O poza cu tine se poate ?

Last edited by Radu.; 04-12-10 at 23:44.
Radu. is offline   Reply With Quote
Old 04-12-10, 23:56   #145
nea_gogu_de_la_gaze

Stage 5
 
nea_gogu_de_la_gaze's Avatar
 
Join Date: Mar 2008
Posts: 391
Member of:
[Echipa de sprijin]
Default Re: Fitness şi bodybuildig (culturism)

N-large ul il folosesc in prezent(mai am ceva din cutia aia),de Hi-protein mega gainer am fost extrem de multumit nu se compara cu super mass ganierul de la aceeiasi firma.Mi-a mers destul de bine cu el,e mai scump dar face treaba
Nu e mare lucru,dar sunt multumit cu ce am realizat intr-un an jumate
https://img593.imageshack.us/img593/3...2010108001.jpg

Last edited by nea_gogu_de_la_gaze; 05-12-10 at 00:05.
nea_gogu_de_la_gaze is offline   Reply With Quote
Old 05-12-10, 02:01   #146
Sasha
Girl on Road

Stage 5
 
Sasha's Avatar
 
Join Date: Nov 2007
Posts: 5,483
Member of:
[Moderators]
[Observator 4tuning]
Default Re: Jos burta, dar cum?

Quote:
Originally Posted by Radu. View Post
Oare cat va mai persista asta in mintea unora ? Nu are absolut nici o relevanta, poti manca si la 3 dimineata daca stii ce sa mananci, cum sa mananci, cat sa mananaci.No offence.

Nea_gogu@ foarte frumos stakul! Cu care dintre gainere a mers mai bine ? N large II prolab/ sau mega gainer dymatize? O poza cu tine se poate ?
ai si tu o experienta extraordinara si o cultura ah...si studii multe despre asa ceva... da, am uitat sa precizez la 17 ani
Sasha is offline   Reply With Quote
Old 05-12-10, 03:44   #147
Hestilo

Stage 3
 
Hestilo's Avatar
 
Join Date: Jan 2010
Posts: 75
Default Re: Fitness şi bodybuildig (culturism)

Mda , pun si eu rezultatul dupa 3x nitro tech (1,8kg) plus 1x n.o xploode (1025 g ) si mult orez cu pui !.. Rectific , cand am inceput cantaream 63 kg la 1,67 inaltime .. In momentul de fata 74,5 kg (si inca mai lucram ) ..
Attached Thumbnails
Click image for larger version

Name:	60502_156099707744943_100000347439521_366413_8312838_n.jpg
Views:	377
Size:	89.3 KB
ID:	1768659  

Last edited by Hestilo; 05-12-10 at 03:55.
Hestilo is offline   Reply With Quote
Old 07-12-10, 02:43   #148
sTAILLL

Stage 5
 
sTAILLL's Avatar
 
Join Date: Mar 2007
Posts: 858
Default Re: Fitness şi bodybuildig (culturism)

Gj nu e rau deloc

P.S se poate putin mai bine abdomenu
sTAILLL is offline   Reply With Quote
Old 08-12-10, 00:18   #149
Psycho
2 Roti

Stage 5
 
Psycho's Avatar
 
Join Date: Apr 2004
Posts: 8,063
Member of:
[Super Moderators]
[Observator 4tuning]
[PARTICIPANT CURSE]
[DACIA]
[Echipa de sprijin]
[2 Roti]
Default Re: Fitness şi bodybuildig (culturism)

Quote:
Originally Posted by Tazmaniak View Post
NU cred ca pot sa fiu de acord cu tine, cu luatul de " substante", dar fiecare face ce vrea,mi se pare normal

Pot doar sa te felicit ca tu macar recunosti,fata de altii sute de mii care zic ca,cresc cu mult somn si mancarica

PS: Oricum nu putem compara pe cineva care ia anabolizante "cu cap" fata de un idiot care le ia dupa ureche,si cu pumnu'...


Legat de facut acasa....e cam aiurea,si eu momentan fac acasa ex de baza,dar logic ca nu am pretentii,doar de tonus...si cam atat.Iar daca esti lemn cand te apuci sa bagi flotari acasa de ex,normal ca o sa te umflii un pic,si chiar vei fi multumit o perioada de rezultate,acum,fiecare cu nivelul lui,si fiecare cu ce vrea sa realizeze.

nu am de ce sa ma ascund , asta e vrajeala cu eu nu iau nimic

cu treaba cu facutul acasa nu prea merge , pentru ca alta e atmosfera intr-o sala


Quote:
Originally Posted by sTAILLL View Post
Puneti si voi poze cu voi (daca se poate inainte si dupa)
am 2 poze , atat am gasit , mai relevante , in rest ce am nu prea se vede nimic.

cand m-am apucat de sala aveam 16 ani , 1,85 si 55 kg , in momentul de fata am 92 de kg , asta dupa aprox 8 ani de sala. nu am abdomenul lucrat precum tipul de mai sus , deocamdata nu fac pentru look in totalitate , fac pentru forta , dar deocamdata sunt multumit cu atat , va urma si look-ul

Quote:
Originally Posted by mitza mtb View Post
Am vazut un magazin tare cu proteine,suplimente and stuff in IDM la etajul I .. un magazin PLIN de d-astea.. la preturile dupa site .. Am vazut ogramada firme , feluri etc.. dute si uitate pe acolo vezi poate gasesti ceva.
au site cu asa ceva ...? daca stii ceva da-mi si mie sa arunc si eu un ochi . mersi
Attached Thumbnails
Click image for larger version

Name:	35100_139983526030346_100000560984848_329982_3099632_n.jpg
Views:	261
Size:	63.3 KB
ID:	1772619   Click image for larger version

Name:	IMG_0714.JPG
Views:	310
Size:	847.0 KB
ID:	1772620   Click image for larger version

Name:	P1030026.JPG
Views:	280
Size:	2.66 MB
ID:	1772621  

Psycho is offline   Reply With Quote
Old 09-12-10, 01:28   #150
mitza mtb
Banned

Stage 5
 
Join Date: Jan 2008
Posts: 1,849
Member of:
[4Rally]
Default Re: Fitness şi bodybuildig (culturism)

Quote:
Originally Posted by Psycho View Post
nu am de ce sa ma ascund , asta e vrajeala cu eu nu iau nimic

cu treaba cu facutul acasa nu prea merge , pentru ca alta e atmosfera intr-o sala




am 2 poze , atat am gasit , mai relevante , in rest ce am nu prea se vede nimic.

cand m-am apucat de sala aveam 16 ani , 1,85 si 55 kg , in momentul de fata am 92 de kg , asta dupa aprox 8 ani de sala. nu am abdomenul lucrat precum tipul de mai sus , deocamdata nu fac pentru look in totalitate , fac pentru forta , dar deocamdata sunt multumit cu atat , va urma si look-ul



au site cu asa ceva ...? daca stii ceva da-mi si mie sa arunc si eu un ochi . mersi
Din cate stiu nu au site , ma refeream la preturile dupa siteurile firmelor care produc acele proteine ..
Merita sa te duci pana acolo , ca ai de unde sa alegi .. e un butic.. cam burdusit de proteine&co.. + ca am vazut ca au de la firme variate.. nu doar de la una sg.
mitza mtb is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -