Go Back   Forum 4Tuning > Hobby & Pasiuni Comune > Alte Hobby-uri si Pasiuni > SPORT Fans

SPORT Fans Fotbal, Handbal, Tenis, Sporturi etreme

Reply
 
Thread Tools
Old 10-02-10, 20:10   #46
Darius DMS

Stage 5
 
Darius DMS's Avatar
 
Join Date: Dec 2007
Posts: 3,249
Member of:
[Colectionar Machete]
Default Re: Ce sporturi practicati

baschetul ...si rugby
Darius DMS is offline   Reply With Quote
Old 11-02-10, 17:02   #47
Cataaa_

Stage 5
 
Cataaa_'s Avatar
 
Join Date: Jul 2006
Posts: 2,772
Member of:
[VW]
[Nissan]
Default Re: Ce sporturi practicati

Eu am facut fotbal de performanta timp de 9 ani , am inceput in clasa a 3`a . La varsta de 15 ani am suferit o accidentare nasoala , chiar inainte de a pleca la lotul national UNDER 18 , am revenit un an mai tarziu pe teren , fara a mai putea face fata ... la varsta de 17 ani am renuntat pentru ca imi era prea greu . Momentan singurul lucru care il pot numii sport este intretinerea ursului , e o munca grea . Din primavara vreau sa ma apuc de sala , imi recomanda cineva ceva pentru inceput ?
__________________
The best part of falling still is getting back up again - by David Belle
Cataaa_ is offline   Reply With Quote
Old 11-02-10, 18:20   #48
IonutzMFF
BMW Driver


Stage 5
 
IonutzMFF's Avatar
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 2,438
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[4Tuning International]
Default Re: Ce sporturi practicati

Depinde ce vrei sa faci , masa , fibrare ?
IonutzMFF is offline   Reply With Quote
Old 11-02-10, 18:27   #49
Cataaa_

Stage 5
 
Cataaa_'s Avatar
 
Join Date: Jul 2006
Posts: 2,772
Member of:
[VW]
[Nissan]
Default Re: Ce sporturi practicati

nu vreau nimic exagerat , putina masa , putina fibrare .. nu ma princep la deastea
Cataaa_ is offline   Reply With Quote
Old 11-02-10, 20:07   #50
Racer21

Stage 5
 
Racer21's Avatar
 
Join Date: Jun 2009
Posts: 2,646
Member of:
[Colectionar Machete]
Default Re: Ce sporturi practicati

Quote:
Originally Posted by Cataaa_ View Post
Eu am facut fotbal de performanta timp de 9 ani , am inceput in clasa a 3`a . La varsta de 15 ani am suferit o accidentare nasoala , chiar inainte de a pleca la lotul national UNDER 18 , am revenit un an mai tarziu pe teren , fara a mai putea face fata ... la varsta de 17 ani am renuntat pentru ca imi era prea greu . Momentan singurul lucru care il pot numii sport este intretinerea ursului , e o munca grea . Din primavara vreau sa ma apuc de sala , imi recomanda cineva ceva pentru inceput ?
Oho, dar mult timp ai facut fotbal. Pe ce pozitie erai de te-ai accidentat asa nasol? E greu sa te intorci in fotbal dupa o pauza, si eu as vrea, dar cred ca n-o sa mai fiu asa bun si problema e ca nu prea am timp
__________________
Machetele Mele
Racer21 is offline   Reply With Quote
Old 11-02-10, 20:28   #51
Cataaa_

Stage 5
 
Cataaa_'s Avatar
 
Join Date: Jul 2006
Posts: 2,772
Member of:
[VW]
[Nissan]
Default Re: Ce sporturi practicati

Cel mai bun randament il dadeam in spatele varfului , nr 10 autentic ... insa am jucat si ca mijlocas stanga , dreapta , la inchidere sau varf impins . Iti dai seama ca nici mie nu mi`a fost usor sa renunt dupa atatia ani . Am ramas cu amintiri frumoase macar .
Cataaa_ is offline   Reply With Quote
Old 12-02-10, 09:18   #52
sTAILLL

Stage 5
 
sTAILLL's Avatar
 
Join Date: Mar 2007
Posts: 858
Default Re: Ce sporturi practicati

IonutzMFF ce parere ai de naposim
sTAILLL is offline   Reply With Quote
Old 12-02-10, 13:23   #53
IonutzMFF
BMW Driver


Stage 5
 
IonutzMFF's Avatar
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 2,438
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[4Tuning International]
Default Re: Ce sporturi practicati

Poze neprofesioniste facute de cineva cu telu ieri la sala .Mai am pina sa arat cum imi doresc .

Despre naposim?? Ce sa zic?? Daca vrei sa te umfli rau de tot si dupa sa ai cateva zeci de efecte secundare . Anabolizantele astea slabe sunt praf nici sa n'aud de ele . Sunt anabolizante luate de cei din WWF sau WWE (John Cena sau randy orton sau Batista) care sunt foarte avansate si nu provoaca efecte secundare nici pe termen lung nici pe termen scurt dar te costa frate de la 400 $ in sus fiola .

Pentru masa recomand Mass tech de la muscle tech si amino liquid de la twinlab + somnm+ mancare si antrenament adecvat n'ai cum sa dai gres .
Attached Thumbnails
Click image for larger version

Name:	10022010059.jpg
Views:	188
Size:	299.4 KB
ID:	1311611   Click image for larger version

Name:	10022010061.jpg
Views:	198
Size:	314.1 KB
ID:	1311612   Click image for larger version

Name:	aminofuelg.jpg
Views:	107
Size:	15.5 KB
ID:	1311624  

Click image for larger version

Name:	masstech.jpg
Views:	109
Size:	32.7 KB
ID:	1311625  
__________________
RRR Grup Baia Mare
IonutzMFF is offline   Reply With Quote
Old 12-02-10, 17:03   #54
Racer21

Stage 5
 
Racer21's Avatar
 
Join Date: Jun 2009
Posts: 2,646
Member of:
[Colectionar Machete]
Default Re: Ce sporturi practicati

Quote:
Originally Posted by Cataaa_ View Post
Cel mai bun randament il dadeam in spatele varfului , nr 10 autentic ... insa am jucat si ca mijlocas stanga , dreapta , la inchidere sau varf impins . Iti dai seama ca nici mie nu mi`a fost usor sa renunt dupa atatia ani . Am ramas cu amintiri frumoase macar .
Eh nasol rau, imi pare rau, si eu jucam mijlocas dreapta, dar n-am prins accidentari asa naspa...oricum multe amintiri frumoase. Bafta in continuare
Racer21 is offline   Reply With Quote
Old 12-02-10, 22:13   #55
sTAILLL

Stage 5
 
sTAILLL's Avatar
 
Join Date: Mar 2007
Posts: 858
Default Re: Ce sporturi practicati

Naposim + Sustanon + proteine cica ar fi o combinatie buna...
sTAILLL is offline   Reply With Quote
Old 12-02-10, 22:19   #56
IonutzMFF
BMW Driver


Stage 5
 
IonutzMFF's Avatar
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 2,438
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[4Tuning International]
Default Re: Ce sporturi practicati

Quote:
Originally Posted by sTAILLL View Post
Naposim + Sustanon + proteine cica ar fi o combinatie buna...
da , foarte buna , te umfli repede . Dar ccand nu mai iei si te dezumfli mult mai repede cum e? Nu poti sa iei la nesfarsit . Daca tot vrei sa iei ceva , ia winstrol , e foarte bun si nici un efect secundar
IonutzMFF is offline   Reply With Quote
Old 13-02-10, 00:16   #57
dragos002

Stage 5
 
dragos002's Avatar
 
Join Date: May 2007
Posts: 709
Default Re: Ce sporturi practicati

Ar fii bine sa nu te apuci de naposim .

Comprimate NAPOSIM

Naposim este cel mai popular steroid de pe piata neagra si deci foarte frecvent folosit in randul sportivilor. Cu toate acestea, naposimul poate cauza efecte negative pe termen lung si de aceea trebuie sa respectati instructiunile atunci cand il folositi.
Naposim este foarte folosit in chirurgie si in clinica medicala atunci cand este necesara marirea tonusului muscular, cresterea masei musculare, stimularea metabolismului, recuperarea foarte rapida a fortelor bolnavului, imbunatatirea sistemului nervos.
Naposim este numele de brand pentru steroidul oral methandrostenolone. Este foarte comun printre sportivi deoarece este usor de utilizat si extrem de eficient.
Posibile Reactii Adverse

Naposim este un steroid puternic care poate cauza reactii adverse grave. Ginecomastia este o reactie adversa care apare in timpul tratamentului si poate aparea foarte devreme in timpul unui ciclu. Retinerea apei in organism este de asemenea o problema si este indicat sa se ia si un anti-estrogen in tot acest timp.

In plus reactiile androgenice negative sunt frecvente si se manifesta sub forma de:
piele uleioasa
acnee (cosuri)
cresterea parului pe majoritatea suprafetii corpului
Pot aparea stari de “agresiune” , deci este important sa va controlati furia. Icterul este de obicei primul semn de probleme la ficat si trebuie sa fiti foarte atenti. Daca sunteti sensibili la anumite medicamente, ar fi recomandat sa stati departe de NAPOSIM si sa optati pentru alti steroizi anabolizanti.
Naposim - rezultate si doze

Naposimul are ca efect o crestere exceptionala a masei musculare si a fortei si de aceea este foarte popular printre culturisti si sportivi. O doza zilnica de 4-5 tablete (20-25 mg) este necesara si suficienta pentru a produce efecte spectaculoase.
Naposim - combinatii (stacks)

Naposim se poate combina foarte bine cu alti steroizi cum ar fi Deca-Durabolin. Prin mixarea lor va puteti astepta la semnificative cresteri in masa a muschilor si fara alte efecte adverse care apar daca ati lua numai Naposim simplu.
Cicluri Naposim

Ciclurile ar trebui sa fie scurte, nu mai mult de 8 saptamani , pentru a va feri de orice efecte adverse pe termen lung. Timpul de injumatatire al naposimului in sange este de la 3 la 5 ore si este recomandat sa impartiti comprimatele pe toata perioada zilei pentru a regula concentratia in sange.
dragos002 is offline   Reply With Quote
Old 13-02-10, 11:08   #58
sTAILLL

Stage 5
 
sTAILLL's Avatar
 
Join Date: Mar 2007
Posts: 858
Default Re: Ce sporturi practicati

Multumim mult
dar pt inceput sa zicem o luma... crezi ca afecteaza cu ceva?
sTAILLL is offline   Reply With Quote
Old 13-02-10, 11:23   #59
IonutzMFF
BMW Driver


Stage 5
 
IonutzMFF's Avatar
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 2,438
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[4Tuning International]
Default Re: Ce sporturi practicati

Normal ca afecteaza, indiferent cate folosesti.
IonutzMFF is offline   Reply With Quote
Old 13-02-10, 21:04   #60
e30_eVG3n

Stage 5
 
e30_eVG3n's Avatar
 
Join Date: Jun 2009
Posts: 1,712
Default Re: Ce sporturi practicati

Streetball... nebun dupa slam-dunk(am 1.92m)
Am facut si rugby(am jucat si in liga), dar m-am lasat...
e30_eVG3n is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -