Go Back   Forum 4Tuning > Hobby & Pasiuni Comune > Alte Hobby-uri si Pasiuni > SPORT Fans

SPORT Fans Fotbal, Handbal, Tenis, Sporturi etreme

Reply
 
Thread Tools
Old 04-02-10, 13:52   #16
SMocKey21
X-Team Racing Club Member

Stage 5
 
Join Date: Nov 2005
Posts: 683
Member of:
[X-Team Racing Club]
Default Re: Ce sporturi practicati

Am practicat inot dar nu de performanta si basket la clubul elevilor din Constanta.Am fost in echipa de juniori 2 ani de zile dupa care m-am lasat si l-am practicat ptr miscare impreuna cu prietenii...ah si am fost in echipele scolii si a liceului pe post de pivot.Momentan fac sala de 5 ori pe saptamana unde iau si eu cate 1 cupa de proteine si 1 pahar de Creatine pe zi .Nu vreau sa ma fac cat usa decat sa-mi modelez corpul.
__________________


Doneaza urgent 1 cent la 00394524 un copil are nevoie de bani pentru bautura,tigari si femei
SMocKey21 is offline   Reply With Quote
Old 04-02-10, 14:29   #17
nea_gogu_de_la_gaze

Stage 5
 
nea_gogu_de_la_gaze's Avatar
 
Join Date: Mar 2008
Posts: 391
Member of:
[Echipa de sprijin]
Default Re: Ce sporturi practicati

Aveti o parere total eronata despre "prafuri"...dar cum am mai scris si mai sus,m am saturat sa ma lupt cu morile de vant,fiecare cu parerea lui,pe care nu i-o scoti din cap nici cu ciocanu' )
Natural inseamna cu "prafuri" artificial sunt stero :P

@Ionutzmff:Pai m am apucat de sala cand aveam vreo 59-60 de kg,in prezent la 1.80cm am 68-69,dupa cum am mai spus am incercat multe WG uri si de aia eram curios Ai bagat ceva bani in ele nitro techu cu masstechu sunt din start 5 bulioane
Dupa ce o sa termin ciclul de Stak cred ca o sa intru si eu pe Masstech cateva luni,n am de gand sa ma opresc pana nu ajung la 80-85 de kg )
Stero cand se fac,e mai sanatos sa i faci pe cale injectabila decat sa i iei pe cale orala,tu ai luat winstrol tablete sau injectii?
Winstrolu nu te umfla prea tare,e adevarat ca iti da un plus de forta,dar preponderent ajuta la definire
Sustanonu e steroidu pentru masa,stiu lucrurile astea fiindca am avut o perioada in care ma apucase febra steroizilor dar am lasat o balta fiindca a intervenit frica )
Multa bafta si sa cresteti mari
__________________
My only idol in this relam it's the motherfucking man in the mirror and even he has to prove himself on a daily basis
nea_gogu_de_la_gaze is offline   Reply With Quote
Old 04-02-10, 14:34   #18
Kedy
AfterDark Racing Member


Stage 5
 
Kedy's Avatar
 
Join Date: Mar 2007
Posts: 3,847
Member of:
[AfterDark Racing]
[FORD]
[DACIA]
[4Tuning International]
Default Re: Ce sporturi practicati

Am practicat Karate Do Traditional vreo 2 ani de zile cand eram mai mic, pe urma am facut un an fotbal si sala ocazional si acum joc fotbal de 2-3 ori pe saptamana. Plus alerg pe stadion cand se incalzeste seara si fac seri de flotari si abdomene(nu sase mii ca Ronaldo)
__________________
Kedy is offline   Reply With Quote
Old 04-02-10, 15:41   #19
xgeox

Stage 5
 
xgeox's Avatar
 
Join Date: Mar 2006
Posts: 4,106
Default Re: Ce sporturi practicati

Acum sala 5 zile pe saptamana dintre care o ora jumate fiare si o ora bikla statica,asta pe timpul iernii.Din martie in loc de bikla statica 3-4 ore pe zi bicicleta,sambata-duminica downhil.Cand eram pusti 2 ani ciclism de performanta si cateva sporturi de contact.
__________________
Vand haine Vans,Diesel,Etnies,G-Star, Springfield,Zara,PullandBear,Bershka,Smog,H&M,Jack-Jones,Fishbone,DCshoes,Converse,Lefties', Adidas Originals,Asos,etc..Ochelari RayBan aviator si waifarer.Totul original 100%.Se pot vedea si proba in zona Costin Georgian.Trimit in alte orase ramburs prin posta.Clik pe hompage pentru stocul actual. ID: xge0x Tel:0724451140(george)
xgeox is offline   Reply With Quote
Old 04-02-10, 18:52   #20
cryssl

Stage 5
 
cryssl's Avatar
 
Join Date: Feb 2008
Posts: 1,671
Member of:
[4Rally]
Default Re: Ce sporturi practicati

@ nea gogu..da esti deacord cu mine ca daca nu iei prafuri si tragi de tine te definesti mult mai "puternic" .in sensul ca tine mult mai bine muschiu facut pe baza doar de alimentatie ?

eu m'am facut asa cat de cat fara sa bag nici un praf ..am fost 1 luna si ceva la sala si deja mi se dezvoltasera si formasera muschii..

daca mai mergeam cum am mers pana atunci inca atata.. erea si mai ok

eu numai fac asa des exerciti.. si nu m'am ingrasat deloc..pe cand un tovaras care a luat prafuri dastea..sa lasat de sala si sa facut ca ursu inainte de hibernare ...
__________________

Last edited by cryssl; 04-02-10 at 18:56.
cryssl is offline   Reply With Quote
Old 04-02-10, 18:57   #21
Champion

Stage 5
 
Champion's Avatar
 
Join Date: May 2009
Posts: 1,513
Default Re: Ce sporturi practicati

Am facut karate cam 1 an, de cand sunt mic ma dau foarte mult cu bicicleta, cand e cald in fiecare zi 40-50 de km, am facut sala 3 luni si m-am lasat.Acum as vrea sa ma apuc iar de sala si/sau de inot.Ce recomandati din astea doua?Voi de la ce varsta mergeti la sala ?
__________________
dati-mi un ciocan sa-mi indrept comportamentul
If I'm going to Hell ... I'm going in an BMW
the joint makes me high, but BMW makes me fly
In a BMW, happiness isn't around the corner, happiness is in the corner.
Champion is offline   Reply With Quote
Old 04-02-10, 19:00   #22
D.Y ¬

Stage 5
 
Join Date: Apr 2009
Posts: 1,490
Member of:
[2 Roti]
Default Re: Ce sporturi practicati

Am făcut 4 ani de fotbal la echipa de suflet U.Craiova, aproape 1 an de atletism şi din vară fac ciclism de performanţă.

Orice sport ajută foarte mult.
D.Y ¬ is offline   Reply With Quote
Old 04-02-10, 19:01   #23
IonutzMFF
BMW Driver


Stage 5
 
IonutzMFF's Avatar
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 2,438
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[4Tuning International]
Default Re: Ce sporturi practicati

Quote:
Originally Posted by nea_gogu_de_la_gaze View Post
Aveti o parere total eronata despre "prafuri"...dar cum am mai scris si mai sus,m am saturat sa ma lupt cu morile de vant,fiecare cu parerea lui,pe care nu i-o scoti din cap nici cu ciocanu' )
Natural inseamna cu "prafuri" artificial sunt stero :P

@Ionutzmff:Pai m am apucat de sala cand aveam vreo 59-60 de kg,in prezent la 1.80cm am 68-69,dupa cum am mai spus am incercat multe WG uri si de aia eram curios Ai bagat ceva bani in ele nitro techu cu masstechu sunt din start 5 bulioane
Dupa ce o sa termin ciclul de Stak cred ca o sa intru si eu pe Masstech cateva luni,n am de gand sa ma opresc pana nu ajung la 80-85 de kg )
Stero cand se fac,e mai sanatos sa i faci pe cale injectabila decat sa i iei pe cale orala,tu ai luat winstrol tablete sau injectii?
Winstrolu nu te umfla prea tare,e adevarat ca iti da un plus de forta,dar preponderent ajuta la definire
Sustanonu e steroidu pentru masa,stiu lucrurile astea fiindca am avut o perioada in care ma apucase febra steroizilor dar am lasat o balta fiindca a intervenit frica )
Multa bafta si sa cresteti mari

Mass Tech + Nitro Tech = 330 ron , si merita pe deplin , te tin cam o luna jumate dar se vad deja rezultate dupa 2 saptamani ,dar trebuie sa si tragi si sa mananci ce de nu degeaba .

Referitor la winstrol am luat injectii
__________________
RRR Grup Baia Mare
IonutzMFF is offline   Reply With Quote
Old 04-02-10, 20:30   #24
nea_gogu_de_la_gaze

Stage 5
 
nea_gogu_de_la_gaze's Avatar
 
Join Date: Mar 2008
Posts: 391
Member of:
[Echipa de sprijin]
Default Re: Ce sporturi practicati

Si muschiul format din "prafuri" tot pe baza de alimentatie se numeste.Ele pana la urma sunt doar suplimente alimentare...sa ti dau un exempu,proteinele si carbohidratii care le contin aceste suplimente se gasesc bineinteles in alimente insa nu intr o concentratie atat de mare,un shake din ala contine sa zic 5-6 frupturi de vita(proteinele),2 3 paini(carbo) + glucidele si lipidele de rigoare
Muschiul poate si creste in mod natural insa nu pentru mult,definirea se face in ambele cazuri.Si cu si fara suplimente procesul catabolic incepe odata ce ai incetat sa mai faci miscare si sa ti soliciti muschii,iar pierderile sunt la fel

Last edited by nea_gogu_de_la_gaze; 04-02-10 at 20:34.
nea_gogu_de_la_gaze is offline   Reply With Quote
Old 04-02-10, 20:45   #25
Racer21

Stage 5
 
Racer21's Avatar
 
Join Date: Jun 2009
Posts: 2,646
Member of:
[Colectionar Machete]
Default Re: Ce sporturi practicati

Fotbal...dar m-am lasat acum 2 ani, oricum inca mi-a ramas la suflet sportul asta, mi-as dori sa reincep, dar timpul...Am mai facut si innot cand eram mic, dar nu mi-a placut.
__________________
Machetele Mele
Racer21 is offline   Reply With Quote
Old 04-02-10, 20:57   #26
Shuba88
VW Driver

Stage 5
 
Shuba88's Avatar
 
Join Date: Jul 2007
Posts: 364
Member of:
[VW]
Default Re: Ce sporturi practicati

Karate 2 ani cand eram mic, si intre 2000-2009 fotbal la echipa locala. Si acum practic de 1-2 ori pe saptamana fotbal de sala.
Shuba88 is offline   Reply With Quote
Old 04-02-10, 22:19   #27
m_power87


Stage 5
 
m_power87's Avatar
 
Join Date: May 2006
Posts: 1,346
Member of:
[4Tuning International]
[Colectionar Machete]
[MERCEDES]
[Street Zone]
Default Re: Ce sporturi practicati

Am practicat 4 ani kick boxing si 1 an culturism. De o luna m-am reapucat de sala si in curand o sa incep din nou si kick boxing
m_power87 is offline   Reply With Quote
Old 04-02-10, 22:30   #28
kitz`

Stage 5
 
kitz`'s Avatar
 
Join Date: Dec 2009
Posts: 977
Member of:
[AUDI]
Default Re: Ce sporturi practicati

am practicat baschet,foarte putin timp si acum mai joc ocazional in curtea scolii in weekend am fost si in echipa scolii si probabil voi mai fii
kitz` is offline   Reply With Quote
Old 04-02-10, 23:43   #29
bodo

Stage 5
 
bodo's Avatar
 
Join Date: Aug 2006
Posts: 647
Default Re: Ce sporturi practicati

am practicat 2 ani rubgy m-am lasat ca prostu' ... am pus pe mine vre-o 10 kg de cand m-am lasat ... in rest mai bag foarte rar sala si niste alergari ,cam atat deocamdata
bodo is offline   Reply With Quote
Old 05-02-10, 05:01   #30
sTAILLL

Stage 5
 
sTAILLL's Avatar
 
Join Date: Mar 2007
Posts: 858
Default Re: Ce sporturi practicati

Box 1 dupa care pauza 3 ani si acum kickboxing

@criss muschiu se defineste dupa modu in care tragi la sala... daca tragi pt definire te definesti daca tragi pt masa cresti...
__________________
sTAILLL is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -