Go Back   Forum 4Tuning > Comunitati 4tuning locale > Comunitati locale si internationale 4Tuning > Pitesti

Reply
 
Thread Tools
Old 07-05-09, 11:22   #121
KillerINC

Stage 5
 
KillerINC's Avatar
 
Join Date: Nov 2005
Posts: 3,212
Member of:
[Street 4 Cars]
[ALFA ROMEO]
[RENAULT]
Exclamation Re: Street 4 Cars (New Club)

DACA AVETI CEVA DE DISCUTAT PE ALTA TEMA DECAT "STREET 4 CARS" (OFFTOPIC), VA ROG SA O FACETI IN ALTA PARTE ! PENTRU DISPUTE , EXISTA PRIVATE MESSAGE ! HAIDETI SA NU POLUAM AIUREA TOPICUL ASTA
__________________

KillerINC is offline   Reply With Quote
Old 07-05-09, 11:36   #122
bobby_gsi2
Opel Driver

Stage 5
 
bobby_gsi2's Avatar
 
Join Date: Mar 2005
Posts: 5,773
Member of:
[Opel]
[4Rally]
Default Re: Street 4 Cars (New Club)

killer.....inteleg ca lucrezi la comunitara.....dar te agiti mult pentru un nimic. hai ca sa iti fac pe plac, promit sa nu mai scriu aici. Multa bafta cu acest club si sa dea Dumnezeu sa ne intalnim sanatosi la cat mai multe evenimente.
__________________

2,0 MPI.......109 iepe si shase cai frumosi
bobby_gsi2 is offline   Reply With Quote
Old 07-05-09, 11:40   #123
KillerINC

Stage 5
 
KillerINC's Avatar
 
Join Date: Nov 2005
Posts: 3,212
Member of:
[Street 4 Cars]
[ALFA ROMEO]
[RENAULT]
Default Re: Street 4 Cars (New Club)

Quote:
Originally Posted by bobby_gsi2 View Post
killer.....inteleg ca lucrezi la comunitara.....dar te agiti mult pentru un nimic. hai ca sa iti fac pe plac, promit sa nu mai scriu aici. Multa bafta cu acest club si sa dea Dumnezeu sa ne intalnim sanatosi la cat mai multe evenimente.
NU E VORBA NUMAI DE TINE , E VORBA SI DE GABI , SI DE CATALIN SI DE NEPOTU . threadul asta nu a fost creat pentru dispute , ci ca un thread de prezentare . tocmai de-aia am zis daca aveti ceva de discutat , sa disctati in alta parte .
KillerINC is offline   Reply With Quote
Old 07-05-09, 14:08   #124
nepotu89

Stage 3
 
nepotu89's Avatar
 
Join Date: Mar 2009
Posts: 81
Default Re: Street 4 Cars (New Club)

gata killer
nepotu89 is offline   Reply With Quote
Old 07-05-09, 17:29   #125
thenutzthenutz

Stage 2
 
thenutzthenutz's Avatar
 
Join Date: Apr 2009
Posts: 65
Default Re: Street 4 Cars (New Club)

bai baieti vroiam sa va cer si eu parerea despre niste distantiere dar vad k aici nu se discuta nmk de tuning ci se cearta lumea asa k ...sanatate!!!
thenutzthenutz is offline   Reply With Quote
Old 07-05-09, 18:23   #126
KillerINC

Stage 5
 
KillerINC's Avatar
 
Join Date: Nov 2005
Posts: 3,212
Member of:
[Street 4 Cars]
[ALFA ROMEO]
[RENAULT]
Default Re: Street 4 Cars (New Club)

Quote:
Originally Posted by thenutzthenutz View Post
bai baieti vroiam sa va cer si eu parerea despre niste distantiere dar vad k aici nu se discuta nmk de tuning ci se cearta lumea asa k ...sanatate!!!
intreaba, ca s-au linistit spiritele ...sper
KillerINC is offline   Reply With Quote
Old 07-05-09, 18:53   #127
thenutzthenutz

Stage 2
 
thenutzthenutz's Avatar
 
Join Date: Apr 2009
Posts: 65
Default Re: Street 4 Cars (New Club)

vreau sa stiu si eu dak niste distantiere care scad et de la 35 la 25 afecteaza cu ceva directia sau cine stie ce!!!???!!!
thenutzthenutz is offline   Reply With Quote
Old 07-05-09, 19:10   #128
KillerINC

Stage 5
 
KillerINC's Avatar
 
Join Date: Nov 2005
Posts: 3,212
Member of:
[Street 4 Cars]
[ALFA ROMEO]
[RENAULT]
Default Re: Street 4 Cars (New Club)

nu ma pricep prea bine , dar din cate stiu eu , atata timp cat dupa ce montezi distantierele te duci sa echilibrezi rotile , si in primul rand , sa faci GEOMETRIA (care se modifica foarte mult) , nu ar trebui sa ai prea mari probleme
KillerINC is offline   Reply With Quote
Old 08-05-09, 14:05   #129
sco211
FullSpeed Racing Member

Stage 5
 
sco211's Avatar
 
Join Date: Nov 2004
Posts: 1,364
Member of:
[FullSpeed Racing]
Default Re: Street 4 Cars (New Club)

atata timp cat janta iti permite , e ok. nu e nevoie de geometrie, doar sa verifici daca se centreaza bine atat janta cat si distantierul...
sco211 is offline   Reply With Quote
Old 08-05-09, 23:07   #130
ag80bik

Stage 3
 
ag80bik's Avatar
 
Join Date: Mar 2008
Posts: 155
Default Re: Street 4 Cars (New Club)

thenutzthenutz poti merge la sco in trivale la "Racingn Nick" si cred ca te poate ajuta sa gasesti ceva potrivit.
ag80bik is offline   Reply With Quote
Old 10-05-09, 22:05   #131
Donnyro
NoSpeedLimit Romania Club Member

Stage 5
 
Donnyro's Avatar
 
Join Date: Jun 2006
Posts: 588
Member of:
[NoSpeedLimit Romania Club]
[SEAT]
Default Re: Street 4 Cars (New Club)

Felicitari Street4Cars pentru premile castigate.Pentru un club nou chiar ati fost la inaltime si am ramas placut impresionat.Inclusiv standul vostru a fost unul din cele mai reusite.
Donnyro is offline   Reply With Quote
Old 10-05-09, 23:00   #132
KillerINC

Stage 5
 
KillerINC's Avatar
 
Join Date: Nov 2005
Posts: 3,212
Member of:
[Street 4 Cars]
[ALFA ROMEO]
[RENAULT]
Default Re: Street 4 Cars (New Club)

Quote:
Originally Posted by Donnyro View Post
Felicitari Street4Cars pentru premile castigate.Pentru un club nou chiar ati fost la inaltime si am ramas placut impresionat.Inclusiv standul vostru a fost unul din cele mai reusite.
multumim pentru apreciere ... inseamna .... am muncit astea 3-4 zile de ne-au sarit capacele ....sa facem rost de cort , sistem audio , instalatie de fum , microfoane, sa aranjam masinile , apoi sa le rearanjam, sa incercam sa facem atmosfera, etc .....

muzica stiu ca nu a fost pe placul multora , dar a fost o situatie mai delicata ....


P.S. trebuia sa vii sa bem un pahar de suc , sa ne cunostem ... sau un red bull , ca tot era pe moca
KillerINC is offline   Reply With Quote
Old 10-05-09, 23:47   #133
ag22tur

Stage 5
 
ag22tur's Avatar
 
Join Date: Sep 2008
Posts: 395
Member of:
[VW]
Default Re: Street 4 Cars (New Club)

Salut tuturor. In primul rand felicitari S4C pentru ca exista si ca nu lasa fenomenu sa moara aici in pitesti, cu toate ca pasionati sunt o groaza si masini, dar un club bine organizat nu era, sau ma rog a fost, candva. Felicitari membrilor pt "jucariile" pe care le detin.

Am si eu o mica intrebare pentru, reprezentanti sau ma rog, fondator, conducator, ca nu stiu cum e ierarhizarea : pe ce criterii se primesc masini/,membri noi in Street 4 Cars?

Multumesc anticipat, si la tot mai multe evenimente si masini frumoase

LE: Scuzati-ma daca detalii despre inscriere sunt deja postate undeva, si daca sunt, un link daca se poate. mc
__________________

If you ain't rubbing, you ain't dubbing!

veeDUB

Last edited by ag22tur; 10-05-09 at 23:53.
ag22tur is offline   Reply With Quote
Old 10-05-09, 23:59   #134
KillerINC

Stage 5
 
KillerINC's Avatar
 
Join Date: Nov 2005
Posts: 3,212
Member of:
[Street 4 Cars]
[ALFA ROMEO]
[RENAULT]
Default Re: Street 4 Cars (New Club)

Quote:
Originally Posted by ag22tur View Post
Salut tuturor. In primul rand felicitari S4C pentru ca exista si ca nu lasa fenomenu sa moara aici in pitesti, cu toate ca pasionati sunt o groaza si masini, dar un club bine organizat nu era, sau ma rog a fost, candva. Felicitari membrilor pt "jucariile" pe care le detin.

Am si eu o mica intrebare pentru, reprezentanti sau ma rog, fondator, conducator, ca nu stiu cum e ierarhizarea : pe ce criterii se primesc masini/,membri noi in Street 4 Cars?

Multumesc anticipat, si la tot mai multe evenimente si masini frumoase

LE: Scuzati-ma daca detalii despre inscriere sunt deja postate undeva, si daca sunt, un link daca se poate. mc
detaliile mai bine le discutam face 2 face , la intalniri . da-mi un PM maine dimineata , si iti voi da data, ora si locatia intalnirii

P.S. Multumim pentru aprecieri
KillerINC is offline   Reply With Quote
Old 11-05-09, 00:09   #135
ag22tur

Stage 5
 
ag22tur's Avatar
 
Join Date: Sep 2008
Posts: 395
Member of:
[VW]
Default Re: Street 4 Cars (New Club)

Da, st de acord cu tine.
Maine dimineata o sa fiu la liceu, dar luam legatura.
Singurul impediment, in ceea ce ma priveste, e ca marti trebuie sa iau sala (sper), ca sa avem despre ce vb si sa nu vin la vreo intalnire cu taxiu' :P.
Nu vreau sa par un pusti dala de 13 ani care viseaza cum tuneaza dacia din curte si posteaza pe threadurile cluburilor. Masina exista, modificari sunt si sunt si in curs, de aceea as fi foarte interesat sa ma alatur voua, pentru ca am nevoie de sfaturi si de ajutor de la oameni mai experimentati.
Nu vreau sa va stresez si sa va pierd timpul; pot sa-ti dau un pm cu un id sau nr de telefon si sa luam legatura. Cel mai bine ,cred eu, sa ne intalnim dupa ce imi iau carnetul.

Mult noroc si numai bine
ag22tur is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -