Go Back   Forum 4Tuning > Comunitati 4tuning locale > Comunitati locale si internationale 4Tuning > Pitesti

Reply
 
Thread Tools
Old 06-03-09, 09:30   #31
CatalinXNR
Street 4 Cars Member

Stage 2
 
CatalinXNR's Avatar
 
Join Date: Sep 2008
Posts: 27
Member of:
[DACIA]
Default Re: Street 4 Cars (New Club)

dar nu te obliga nimeni mane .. asa cum nimeni de la finante nu a fost obligat .. sau de unde ne-am mai intalnit noi .. toata treaba o sa fie pe mai tarziu .. inca nu e gata nimic nu ai vazut nimic .. oricum mai tarziu membrii de onoare nu or sa intre asa pur si simplu cei care ne-au ajutat .. ne vor ajuta sunt si vor fi "vip street" la toate concursurile care se vor organiza acestia impreuna cu noi vom stabili cine merge si cine nu .. oricum din cei care au venit pana acum peste tot la intalniri s-au vazut cine are 1 mie de lei in buzunar si cine nu .. dupa parerea mea aceste 2 taxe sunt gandite foarte bine si nu in favoarea clubului sau a membrilor ..
CatalinXNR is offline   Reply With Quote
Old 06-03-09, 09:35   #32
bobby_gsi2
Opel Driver

Stage 5
 
bobby_gsi2's Avatar
 
Join Date: Mar 2005
Posts: 5,773
Member of:
[Opel]
[4Rally]
Default Re: Street 4 Cars (New Club)

Acele taxe tre sa ajute clubul...la promovare...si la alte cele si mi se pare normal ca membrii vip...sau cum ii numiti voi sa beneficieze de avantaje pt ca ei tin "steagul clubului" sus. Nici nu am zis ca m-a obligat nimeni si nici nu ar avea cum sa ma oblige cineva. Astept la Craiova la start o masina tare de la voi din club la grupa b....sa imi masor si eu fortele.
__________________

2,0 MPI.......109 iepe si shase cai frumosi
bobby_gsi2 is offline   Reply With Quote
Old 06-03-09, 10:48   #33
madutz2006

Stage 5
 
madutz2006's Avatar
 
Join Date: Oct 2007
Posts: 1,764
Member of:
[Opel]
Default Re: Street 4 Cars (New Club)

ce planuri are acest club?
sa zicem si un termen: 1 an....
madutz2006 is offline   Reply With Quote
Old 06-03-09, 13:41   #34
25 ADY
Street 4 Cars Member

Stage 5
 
25 ADY's Avatar
 
Join Date: Oct 2008
Posts: 367
Member of:
[Street 4 Cars]
Default Re: Street 4 Cars (New Club)

Pentru toata lumea care vrea sa stie defapt care e treaba cu acest club in Pitesti o sa incerc sai lamuresc in urmatoarele randuri.Presedintele acestui club sunt eu,Ady,clubul nu e o joaca,cum ar zice unii se intalnesc si ei saptamanal,poarta niste parasolare pe masini si se numesc ca ar fi club.Clubul este inregistrat,acte,totul este legal,identic ca toate celelalte cluburi din tara.Referitor la taxa de inscriere si cotizatie intradevar exista,fiecare membru plateste o taxa d inscriere si dupa lunar o cotizatie;banii din cotizatie stati linistiti ca nu intra in buzunaru meu ci banii care se strang sunt depusi intrun cont si folositi de catre membrii in favoarea clubului bineinteles.In scurt timp vom avea si pagina noastra de net.Zicea cineva d planuri de viitor;pai in primul rand prezenta noastra la Craiova si nu ca spectatori ci vor fi cateva masini care vor participa,dupa in aprilie vom trimite cateva poze organizatorilor de la 4Tuning Days in speranta ca vom avea si acolo vreo 2-3 masini ce vor participa la expozitie,poate organizarea si unor legale in Pitesti.Sa inteleaga toata lumea caci clubul se bazeaza in primul rand pe legaturi de prietenie,ajutor reciproc intre membrii si pasiunea pentru masini si tuning.Sa speram ca am fost cat se poate de explicit si toata lumea va intelege acuma defapt cine suntem si cu ce ne ocupam si pe cei interesati si pasionati va asteptam cu cea mai mare placere.STREET4CARS.multumesc
25 ADY is offline   Reply With Quote
Old 06-03-09, 15:41   #35
MMihai

Stage 5
 
MMihai's Avatar
 
Join Date: Mar 2004
Posts: 1,796
Member of:
[Moderators]
[Observator 4tuning]
[FullSpeed Racing]
Default Re: Street 4 Cars (New Club)

care sunt membrii fondatori? v-ati facut deja un comitet director?
MMihai is offline   Reply With Quote
Old 06-03-09, 16:11   #36
bobby_gsi2
Opel Driver

Stage 5
 
bobby_gsi2's Avatar
 
Join Date: Mar 2005
Posts: 5,773
Member of:
[Opel]
[4Rally]
Default Re: Street 4 Cars (New Club)

Ia niste visine ca nu bunghesti bine....presedintele este ady, clubul nu e joaca...are acte si tot ce trebuie. Lamurit?
bobby_gsi2 is offline   Reply With Quote
Old 06-03-09, 18:53   #37
CatalinXNR
Street 4 Cars Member

Stage 2
 
CatalinXNR's Avatar
 
Join Date: Sep 2008
Posts: 27
Member of:
[DACIA]
Default Re: Street 4 Cars (New Club)

zi-le u ady sper ca v-a lamurit de tot .. cum aveti vreo intrebari el are raspunsul ca sa stiti ..
CatalinXNR is offline   Reply With Quote
Old 06-03-09, 21:30   #38
KillerINC

Stage 5
 
KillerINC's Avatar
 
Join Date: Nov 2005
Posts: 3,212
Member of:
[Street 4 Cars]
[ALFA ROMEO]
[RENAULT]
Default Re: Street 4 Cars (New Club)

Quote:
Originally Posted by MMihai View Post
care sunt membrii fondatori? v-ati facut deja un comitet director?

membrii fondatori din cate stiu eu sunt in mare cam aceeasi cu numarul total de membri +/- 3-4 .... comitetul director nu este in forma finala, pentru ca acest club este la inceput inca, si membrii sunt putini ... asa ca deciziile sunt luate de comun acord, cel putin momentan
__________________

KillerINC is offline   Reply With Quote
Old 07-03-09, 11:35   #39
bobby_gsi2
Opel Driver

Stage 5
 
bobby_gsi2's Avatar
 
Join Date: Mar 2005
Posts: 5,773
Member of:
[Opel]
[4Rally]
Default Re: Street 4 Cars (New Club)

Pai daca sunt 3,4 membrii...cum faceti la Craiova....ca mai sus se vorbea de o participare numeroasa
bobby_gsi2 is offline   Reply With Quote
Old 07-03-09, 12:31   #40
KillerINC

Stage 5
 
KillerINC's Avatar
 
Join Date: Nov 2005
Posts: 3,212
Member of:
[Street 4 Cars]
[ALFA ROMEO]
[RENAULT]
Default Re: Street 4 Cars (New Club)

Quote:
Originally Posted by bobby_gsi2 View Post
Pai daca sunt 3,4 membrii...cum faceti la Craiova....ca mai sus se vorbea de o participare numeroasa

de data asta citeste tu mai bine , eu am zis "numarul total de membri +/- 3-4" , nu ca 3-4 suntem toti ....
KillerINC is offline   Reply With Quote
Old 07-03-09, 12:33   #41
MMihai

Stage 5
 
MMihai's Avatar
 
Join Date: Mar 2004
Posts: 1,796
Member of:
[Moderators]
[Observator 4tuning]
[FullSpeed Racing]
Default Re: Street 4 Cars (New Club)

eu intrebam din alt motiv pt ca stiu ca trebuie respectate anumite tipare in statutul unei asociatii sportive gen club cum aveti voi
MMihai is offline   Reply With Quote
Old 07-03-09, 14:56   #42
25 ADY
Street 4 Cars Member

Stage 5
 
25 ADY's Avatar
 
Join Date: Oct 2008
Posts: 367
Member of:
[Street 4 Cars]
Default Re: Street 4 Cars (New Club)

Sa va mai lamuresc inca odata desi nu as fi nevoit pt ca daca este cineva interesat vine vorbeste cu mine si afla acolo toate informatiile.Pt cei care vor sa stie conducerea este in felul urmator.
Asociatia Street4Cars:-Membru fondator,
-Consiliul Street4Cars,
-Membrii Street4Cars
25 ADY is offline   Reply With Quote
Old 07-03-09, 18:26   #43
CatalinXNR
Street 4 Cars Member

Stage 2
 
CatalinXNR's Avatar
 
Join Date: Sep 2008
Posts: 27
Member of:
[DACIA]
Default Re: Street 4 Cars (New Club)

de parca ar mai conta asta acum .. e criza si de membrii din cate vezi ady dar din cate stim or sa vina ei pe parcurs asa ca daca mai aveti nelamuriri eu zic sa nu mai incarcam acest thread de pomana contactati oricare dintre id`urile (adytzu_tuning, regedit2001 sau al meu angel_eyes_catalin) asa cum scrie si la inceputul threadului dar cred ca majoritatea privitorilor nu citesc amanutit tot parcursul threadului
CatalinXNR is offline   Reply With Quote
Old 07-03-09, 20:47   #44
ag80bik

Stage 3
 
ag80bik's Avatar
 
Join Date: Mar 2008
Posts: 155
Default Re: Street 4 Cars (New Club)

ideea e buna.sa vedem ce o sa iasa.
ag80bik is offline   Reply With Quote
Old 08-03-09, 11:12   #45
viorelu

Stage 2
 
viorelu's Avatar
 
Join Date: Dec 2008
Posts: 70
Member of:
[DACIA]
Default Re: Street 4 Cars (New Club)

Probabil...o sa iasa ceva daca cine il conduce isi da si interesul...insa unde sunt cotizatii sunt si probleme...si din cate stiu orice club (auto-nonauto)a inceput absolut no cost deabia dupa ce s-a inchegat(si asta necesita si ceva timp de activitate impreuna) o echipa de baza si ceva ceva membrii sa dat verde la cotizatii.Fondatorul ar trebui sa stie asta...de fapt in asta consta efortul lui depus la formarea unui club,ca dupa membrii or sa vina singuri daca sunt interesati
25 ADY(ca tot ai adus vorba de intalnirile saptamanale ale unora ) club cu acte sau fara acte important e sa aiba membrii/adepti/fani...cum vrei sa le spui si reuniuni cat se poate de dese unde lumea poate sa se mai destinda ,sa mai uite stresul cotidian.
Cica:CLUB, cluburi, s.n. Asociaţie menită să creeze membrilor săi condiţii favorabile pentru desfăşurarea unei anumite activităţi (cultural-educative, sportive etc.) în timpul liber
Deci parerea mea actele si cotizatiile ar fi ultimele lucruri la care sa va ganditi/laudati...promovarea,entuziasmul si prietenia fac un club adevarat...parerea mea.
Scuze daca am deranjat...insa ce am spus mai sus sper sa fie de folos

Last edited by viorelu; 08-03-09 at 11:36.
viorelu is offline   Reply With Quote
Reply



- Copyright 2024 4Tuning -