15-09-08, 23:12
|
#121
|
 Stage 5
Join Date: Nov 2006
Posts: 348
|
Re: Liniute pe 29...?
Multumesc frumos ArcticF0cs pentru apreciere...ideea este ca ne-am distrat toti..si ne-am facut "damblaua" nu trebuie sau nu ne-am dus special sa castigam..asta e clar!
Tico-ul meu..arata oribil cu rotiile pe 12...dar nu aveam incotro`..pentru ca ..cu alea pe 15..nu mai fugea deloc  ).
Masina mea a fost facuta la Pro Street Baia Mare..daca nu ma insel..acolo a fost facuta si cea a lui Flexus..ma insel cumva Flexus ? 
Oricum a iesit super...ma bucur ca atzi fost aproape totzi..mai mult sau mai putin multumiti de organizarea din orasul nostru.
|
|
|
15-09-08, 23:32
|
#122
|
|
4 Speed Squad Member
 Stage 5
Join Date: Jun 2005
Posts: 489
Member of: [4 Speed Squad]
|
Re: Liniute pe 29...?
A mea este ca aspect 100% orginala  Am umblat ceva pe la motor/evacuare atat.
|
|
|
16-09-08, 00:55
|
#123
|
 Stage 5
Join Date: Feb 2004
Posts: 732
Member of: [Moderators] [PARTICIPANT CURSE]
|
Re: Liniute pe 29...?
Quote:
Originally Posted by CZR
vreau sa postez un filmulet edificator in privinta cronometrarii
se poate vedea chiar dak in plan indepartat era plekrea,filmarea incepe knd incep masinile sa se miste,iar linia de sosire o trece alex undeva la 8,5-9 sec...unde e diferenta la timpul meu care in carti era de 12.08... vizibil fiind ca eu trecusem de cateva secunde bune 
sa zicem k nu efilmat de la inceput...1...2...3sec...si tot as avea sub 11 lejer
|
asa nu poti masura nimic!
atat timp cat participati in competitii locale unde grupele sunt facute la misto si nu sunt bani pentru conditii decente , nici timpii masurati nu pot fi pertinenti.
aici nu se poate organiza decat un sistem piramidal!
|
|
|
16-09-08, 02:48
|
#124
|
|
FullSpeed Racing Member
 Stage 5
Join Date: Nov 2004
Posts: 1,364
Member of: [FullSpeed Racing]
|
Re: Liniute pe 29...?
Quote:
Originally Posted by CZR
vreau sa postez un filmulet edificator in privinta cronometrarii
se poate vedea chiar dak in plan indepartat era plekrea,filmarea incepe knd incep masinile sa se miste,iar linia de sosire o trece alex undeva la 8,5-9 sec...unde e diferenta la timpul meu care in carti era de 12.08... vizibil fiind ca eu trecusem de cateva secunde bune 
sa zicem k nu efilmat de la inceput...1...2...3sec...si tot as avea sub 11 lejer
|
foarte tare!
ai sub 11 sec clar...si se vede ca filmarea nu e tocmai la plecare...
pacat...
erau chiar interesanti niste timpi cat mai reali...
|
|
|
17-09-08, 08:45
|
#125
|
|
Renault Driver
 Stage 5
Join Date: Mar 2006
Posts: 475
Member of: [RENAULT]
|
Re: Liniute pe 29...?
filme cu toate cursele nu pune nimeni ? a trecut ceva timp de atunci, si sa poata vedea si cei care nu au fost prezenti acolo, mai ales ca atmosfera a fost de zile mari si, dealtfel si prestatia masinilor prezente au fost ca in vremurile bune ale curselor legale organizate, din cate am citit pe aici.
__________________
what doesn't kill me, makes me stronger !
Last edited by isacfani; 17-09-08 at 08:48.
|
|
|
17-09-08, 11:38
|
#126
|
 Stage 5
Join Date: Dec 2007
Posts: 359
Member of: [PARTICIPANT CURSE] [DAEWOO]
|
Re: Liniute pe 29...?
|
|
|
19-09-08, 13:50
|
#127
|
 Stage 5
Join Date: Nov 2005
Posts: 1,360
|
Re: Liniute pe 29...?
Poze, filme, ceva ?
|
|
|
21-09-08, 16:53
|
#128
|
 Stage 5
Join Date: Nov 2005
Posts: 3,210
Member of: [Street 4 Cars] [ALFA ROMEO] [RENAULT]
|
Re: Liniute pe 29...?
Quote:
Originally Posted by isacfani
filme cu toate cursele nu pune nimeni ? a trecut ceva timp de atunci, si sa poata vedea si cei care nu au fost prezenti acolo, mai ales ca atmosfera a fost de zile mari si, dealtfel si prestatia masinilor prezente au fost ca in vremurile bune ale curselor legale organizate, din cate am citit pe aici.
|
eu am 1 giga de filme ...inca ma chinui sa gasesc un hosting pentru ele
|
|
|
22-09-08, 02:20
|
#129
|
 Stage 4
Join Date: Jan 2007
Posts: 169
Member of: [PARTICIPANT CURSE] [Pole Position Racers]
|
Re: Liniute pe 29...?
KillerINC, trimite-mi mie filmele si incerc sa le hostez eu, dupa care, pun link-uri aici cu fiecare film in parte. Am 80 de hosting-uri de 1 giga fiecare, de la niste site-uri, care stau aproape degeaba. Id-ul meu de Y! Messenger: malibuspy
|
|
|
22-09-08, 02:21
|
#130
|
|
4 Speed Squad Member
 Stage 5
Join Date: Jun 2005
Posts: 489
Member of: [4 Speed Squad]
|
Re: Liniute pe 29...?
Am si eu o rugaminte, daca ai cumva film cu mine la proba 2 de indemanare (pe uscat, la sfarsit) te rog mult de tot sa imi trimit pe yahoo (ID dumiflex) cand ai timp
Multumesc mult.
__________________
96 Camaro SS M6 Convertible #913 - LE2 Heads+Intake, LE 223/230 .565/.565 112 LSA cam, CompCams 1.6RRs, Trickflow 30 lb/hr Injectors, Pacesetter LTs + Y-pipe, BBK 58mm TB, MSD OTVC Wire kit+Coil, Autolite 104 plugs, Madtuner PCM, UMI LCAs+PHB+SFC+TA+Crossmember, 3.73 Truetrac 10bolt rear.
|
|
|
23-09-08, 10:46
|
#131
|
 Stage 4
Join Date: Jan 2007
Posts: 169
Member of: [PARTICIPANT CURSE] [Pole Position Racers]
|
Re: Liniute pe 29...?
Last edited by MaliBuGTI; 23-09-08 at 10:48.
|
|
|
23-09-08, 16:11
|
#132
|
 Stage 5
Join Date: Dec 2007
Posts: 1,620
Member of: [VW]
|
Re: Liniute pe 29...?
multumiri amandurora....
|
|
|
23-09-08, 16:14
|
#133
|
 Stage 5
Join Date: Nov 2005
Posts: 3,210
Member of: [Street 4 Cars] [ALFA ROMEO] [RENAULT]
|
Re: Liniute pe 29...?
fix 10 mai sunt , dar sunt pe drum ...diseara le aveti
|
|
|
23-09-08, 16:54
|
#134
|
 Stage 5
Join Date: Dec 2007
Posts: 1,620
Member of: [VW]
|
Re: Liniute pe 29...?
Quote:
Originally Posted by KillerINC
fix 10 mai sunt , dar sunt pe drum ...diseara le aveti
|
mii de multumiri KillerINC.....le asteptam... 
|
|
|
23-09-08, 18:04
|
#135
|
 Stage 5
Join Date: Jul 2003
Posts: 981
Member of: [PARTICIPANT CURSE] [2 Roti]
|
Re: Liniute pe 29...?
Indemanarea a filmat-o cineva?
|
|
|
|
|