Go Back   Forum 4Tuning > Masini & Tuning > MASINA MEA > BMW > Masina mea BMW Seria 5

Closed Thread
 
Thread Tools
Old 17-02-10, 19:39   #121
HmR.

Stage 2
 
Join Date: Jan 2010
Posts: 57
Default Re: E39 - HmR-Bmw TD 163 la 250 cp upgrade si m5 look

Quote:
Originally Posted by DEVIL's Style View Post
Hmr ti sa urcat lumea in cap ...singurul vinovat esti tu pentru chestia asta .... cine iti citeste tie discutiile , isi da seama imediat ca minti in ultimul hal... vii doar cu vorbe ... poze nimic!!!! in acele poze acoperi numarul masinii .... arata mi si mie cati useri si au postat masinile pe acest forum si au acoperit numerele? Chiar daca proprietarul de drept e tatal tau , sa zicem ca prea putin ar conta ...dar tu ai zis de acest bmw , ai zis de amg , ai zis de bertone , ai zis de ursulet .... si degeaba aplici psihologia inversa aici cu gabi .... lumea oricum nu crede ce spui tu aici , asa ca indiferent de situatie in ochii userilor de pe acest forum esti un mincinos , nu vorbesc in numele lor , ci doar fac o deductie logica ... mai sus un user spunea de puterea de la 163 la 250 de cai ...hai sa zicem ca teoretic se poate [ am facut documentare in privinta asta pentru ca eu am un 530D e39] . dar de la 163 la 500 de cai cum ii spuneai tu lui cristi /..... asta e aberatie totala .... lumea te intreaba de restul masinilor ....acum o dai in stanga si in dreapta ...sa nu mi spui ca le ai vandut pe toate sau taicatu !!!
Nu man,asta e masina mea nu este a lu tatal meu acopar numar din cauza unor simpatizati ca 11kpo si am zis ca masina nu vreau sa fie amintita cu actualele numere,vreau cu numerele mele adica cele cu hmr si o sa pun poze cu numerele ei si atunci te asigur ca o sa am casco total si poze nu as pune cu masinile lu tatal meu pentru ca nu sunt ale mele(asta a fost o conversatie amicala,nu am sustinut pe forum ca am si aia) si daca pun poze sunt usor de recunoscut si pot sa le zgarie datorita conflictelor mele online,este usor sa faci rau in ziua de astazi,nu am zis de 500 cp am zis ca as vrea sa am cati mai multi cp sau poate nu am pus bine in contextul actual.
Stadiul la care vreau sa o aduc anul aceste este de 250 cp si daca reusesc sa fac toate aceste modificari care mi le-am propus anul acesta sunt foarte multumit,cu banii te asigur ca se face orice si daca vrei pozele pot sa pun cu bertonele pentru ca a fost masina mea

Last edited by HmR.; 17-02-10 at 19:45.
HmR. is offline  
Old 17-02-10, 19:51   #122
Gabi
Super Moderator

Stage 5
 
Gabi's Avatar
 
Join Date: Aug 2003
Posts: 14,537
Member of:
[Super Moderators]
[Moderators]
Default Re: E39 - HmR-Bmw TD 163 la 250 cp upgrade si m5 look

Nu esti decat un mare mincinos care nu stie cand sa se opreasca !

Minti in legatura cu M5-ul (cu care n-ai facut niciun accident, pentru ca n-a existat), minti in legatura cu AMG-ul (pentru ca nu exista) si minti in legatura cu ursul cabrio (care, de asemenea, nu exista), iar pentru mine minciunile astea sunt de ajuns ca sa uit ca te-am cunoscut !

Case closed !
__________________
DelSol D13Z6
Gabi is offline  
Old 17-02-10, 19:58   #123
bix

No Speed Limit

Stage 5
 
bix's Avatar
 
Join Date: Oct 2004
Posts: 470
Member of:
[Moderators]
[NoSpeedLimit Romania Club]
[PARTICIPANT CURSE]
[BMW]
Default Re: E39 - HmR-Bmw TD 163 la 250 cp upgrade si m5 look

cum poti sa zici (nu arat nr la masina ca Mi o zgarie cu keia?) ...copile in ce secol traiesti?
am sa postez 2 din masinile mele (CU NUMERELE CLARE) cu riscul de a mi le zgaria.....

ESTI INCREDIBIL...
Attached Thumbnails
Click image for larger version

Name:	DSC04994.JPG
Views:	184
Size:	834.6 KB
ID:	1320325   Click image for larger version

Name:	DSC02260.JPG
Views:	168
Size:	749.3 KB
ID:	1320326  
bix is offline  
Old 18-02-10, 09:40   #124
aleks

General Supervisor

Stage 5
 
aleks's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Posts: 17,791
Member of:
[Super Moderators]
[PARTICIPANT CURSE]
[BMW]
[MERCEDES]
[2 Roti]
[ALFA ROMEO]
Default Re: E39 - HmR-Bmw TD 163 la 250 cp upgrade si m5 look

Trecānd peste astea, succesiunea de mesaje private īn care īmi cereai să intervin peste Gabi (lucru pe care nu-l fac niciodată, asta ca fapt divers) a fost cel mai năucitor mod īn care cineva poate să mintă şi să se īncurce īn explicaţii atunci cānd i se cere un lucru extrem de simplu: dovezile pentru tot ceea ce susţine.
aleks is offline  
Closed Thread



- Copyright 2024 4Tuning -