Go Back   Forum 4Tuning > Masini & Tuning > MASINA MEA > BMW > Masina mea BMW Seria 5

Reply
 
Thread Tools
Old 05-06-11, 20:39   #676
HoricutzWSR
Virtual Tuner

Stage 5
 
HoricutzWSR's Avatar
 
Join Date: Nov 2004
Posts: 2,851
Member of:
[Design Team]
[PARTICIPANT CURSE]
[Virtual Tuning]
[Freehand Design Usergroup]
Default Re: Drag Race - E34 M5 -TURBO by Luca Motorsport / proiect dezvoltat 100 % in Romania

din perspectiva unuia dintre cei care au stat la 2m de masina in timp ce se lansa, sunt curios cati dintre cei care arunca, cu rahat, au cohones sa o conduca...daramite sa mai scoata si timp cu ea. E practic una dintre primele curse ale masinii in setupul actual din cate stiu, si Nissanul de la Exelixis si GT-R`ul din TM au avut nevoie de o cursa de acomodare, este practic imposibil sa vii la prima cursa si sa bati toate recordurile cu o masina noua si pe o suprafata la fel de noua...
__________________
Vand Honda CRX Del Sol 1.6 VTEC, 125cp :

https://forum.4tuning.ro/191-bazar-au...ml#post5624650
HoricutzWSR is offline   Reply With Quote
Old 06-06-11, 12:05   #677
dan_eclipse4g63t

Stage 5
 
dan_eclipse4g63t's Avatar
 
Join Date: Apr 2008
Posts: 649
Member of:
[Mitsubishi]
Default Re: Drag Race - E34 M5 -TURBO by Luca Motorsport / proiect dezvoltat 100 % in Romania

Quote:
Originally Posted by HoricutzWSR View Post
din perspectiva unuia dintre cei care au stat la 2m de masina in timp ce se lansa, sunt curios cati dintre cei care arunca, cu rahat, au cohones sa o conduca...daramite sa mai scoata si timp cu ea. E practic una dintre primele curse ale masinii in setupul actual din cate stiu, si Nissanul de la Exelixis si GT-R`ul din TM au avut nevoie de o cursa de acomodare, este practic imposibil sa vii la prima cursa si sa bati toate recordurile cu o masina noua si pe o suprafata la fel de noua...
Corect punctat.George s-a dat duminica doar de 2 ori si a scos acest timp.
asa ca....
O sa vedem etapele viitoare .
masina de la exelis s-a dat de vre-o 5 ori ,cel putin asa am vazut eu,numai duminica,plus si etapa trecuta.
Cursa de la tulcea a fost prima pentru George in noul setup.
dan_eclipse4g63t is offline   Reply With Quote
Old 08-06-11, 10:17   #678
TSC-Us

Stage 5
 
TSC-Us's Avatar
 
Join Date: Feb 2006
Posts: 1,697
Member of:
[RENAULT]
[Opel]
[VW]
[SUBARU]
Exclamation Re: Drag Race - E34 M5 -TURBO by Luca Motorsport / proiect dezvoltat 100 % in Romania

plecarea este cea mai grea. oricum o sa imbunatateasca timpul, se vede ca deabea acum incepe sa se acomodee cu masina.

in locul lui, dupa cursele(cand era pista goala) de la tulcea mai incercam cateva plecari la limita!
__________________
TSC-Us is offline   Reply With Quote
Old 02-10-11, 21:30   #679
dragomir_tibi

Stage 5
 
dragomir_tibi's Avatar
 
Join Date: Jun 2011
Posts: 483
Default Re: Drag Race - E34 M5 -TURBO by Luca Motorsport / proiect dezvoltat 100 % in Romania

bai fratilor nu sunteti normali......superba masina...mai puteti, inca nu va mancat ficatii...nu aveti fire de par albe in cap??? ca mie mi se face rau de la stomac numai cand o aud cum suna

bafta multa in continuare
__________________
e34 Rullzzzz
dezmembrez e34 https://forum.4tuning.ro/461-dezmembr...ng/page-3.html
dragomir_tibi is offline   Reply With Quote
Old 04-10-11, 12:07   #680
rearhorse

Stage 5
 
Join Date: Apr 2005
Posts: 330
Default Re: Drag Race - E34 M5 -TURBO by Luca Motorsport / proiect dezvoltat 100 % in Romania

ce se mai aude cu acest proiect?
rearhorse is offline   Reply With Quote
Old 01-11-11, 22:40   #681
[WP]DEADSKULL

Stage 3
 
[WP]DEADSKULL's Avatar
 
Join Date: Jun 2008
Posts: 123
Default Re: Drag Race - E34 M5 -TURBO by Luca Motorsport / proiect dezvoltat 100 % in Romania

salut baieti, nu se mai aude nimik de voi, la tulcea nu ati reusit sa ajungeti, cum mai merge "monstru"?
va urez la cat mai putine sec/liniutza!...
[WP]DEADSKULL is offline   Reply With Quote
Old 02-11-11, 19:43   #682
Stance Works

Stock
 
Join Date: May 2011
Posts: 9
Default Re: Drag Race - E34 M5 -TURBO by Luca Motorsport / proiect dezvoltat 100 % in Romania

Care baieti, care luca motorsport ?
Stance Works is offline   Reply With Quote
Old 28-10-12, 23:23   #683
VentoVRY

Stage 4
 
Join Date: Dec 2009
Posts: 174
Member of:
[VW]
Default Re: Drag Race - E34 M5 -TURBO by Luca Motorsport / proiect dezvoltat 100 % in Romania

nu se mai stie nimc de acest proiect??
VentoVRY is offline   Reply With Quote
Old 29-10-12, 14:58   #684
kkk

Stage 2
 
Join Date: Jan 2010
Posts: 54
Talking Re: Drag Race - E34 M5 -TURBO by Luca Motorsport / proiect dezvoltat 100 % in Romania

ba da, o sa iasa forta cu txa si cu sebastian.
cica o sa faca echipa toti 3 dar n-o sa se mai numeasca The others, o sa fie The invisibles.
kkk is offline   Reply With Quote
Old 01-11-12, 14:23   #685
MariusTXA

Presedinte THE OTHERS

Stage 5
 
MariusTXA's Avatar
 
Join Date: Nov 2004
Posts: 3,366
Member of:
[Moderators]
Thumbs up Re: Drag Race - E34 M5 -TURBO by Luca Motorsport / proiect dezvoltat 100 % in Romania

Quote:
Originally Posted by kkk View Post
ba da, o sa iasa forta cu txa si cu sebastian.
cica o sa faca echipa toti 3 dar n-o sa se mai numeasca The others, o sa fie The invisibles.
Pai deocamdata are un timp oficial care este destul de bun 10,4.....TXA are 10,7....timpul lui sebastian nu il stiu, timpul tau poti sa il spui? Timpii de care fac vorbire se pot demonstra cu bon si cu filmare, daca ai timp mai bun decat noi atunci noi spunem'' jos palaria".....daca nu ai timp mai bun iti spunem" baga joc de glezne"....
__________________
MariusTXA is offline   Reply With Quote
Old 01-11-12, 14:49   #686
kkk

Stage 2
 
Join Date: Jan 2010
Posts: 54
Default Re: Drag Race - E34 M5 -TURBO by Luca Motorsport / proiect dezvoltat 100 % in Romania

Quote:
Originally Posted by MariusTXA View Post
Pai deocamdata are un timp oficial care este destul de bun 10,4.....TXA are 10,7....timpul lui sebastian nu il stiu, timpul tau poti sa il spui? Timpii de care fac vorbire se pot demonstra cu bon si cu filmare, daca ai timp mai bun decat noi atunci noi spunem'' jos palaria".....daca nu ai timp mai bun iti spunem" baga joc de glezne"....
eu n-am masina, sunt comentator
doar facusem o constatare cu o urma de ironie, este adevarat
stii tu, aici posteaza si cei care n-au timpi
bafta in continuare cu revenirea, sa fie forta
kkk is offline   Reply With Quote
Old 01-11-12, 18:20   #687
MariusTXA

Presedinte THE OTHERS

Stage 5
 
MariusTXA's Avatar
 
Join Date: Nov 2004
Posts: 3,366
Member of:
[Moderators]
Thumbs up Re: Drag Race - E34 M5 -TURBO by Luca Motorsport / proiect dezvoltat 100 % in Romania

Quote:
Originally Posted by kkk View Post
eu n-am masina, sunt comentator
doar facusem o constatare cu o urma de ironie, este adevarat
stii tu, aici posteaza si cei care n-au timpi
bafta in continuare cu revenirea, sa fie forta
Pai mai bine pune mana la munca ca sa iti iei o masina pe care sa o faci mai puternica decat ale noastre, dupa parerea mea masinile astea care fac 10,4 si 10,7 sunt in carti si restul e cancan! Tu te referi la revenirea cu e30-ul cred dar in momentul de fata am si alte jucarii care pot inlocui e30-ul, anul asta am fost prezent la 90% dintre cursele de drag iar eu zic ca este destul de bine, asa ca nu inteleg de unde pana unde ironia asta de 2 lei!
Nu iti multumesc ca mi-ai urat bafta deoarece cred ca ai fost ironic!
MariusTXA is offline   Reply With Quote
Old 02-11-12, 08:26   #688
kkk

Stage 2
 
Join Date: Jan 2010
Posts: 54
Default Re: Drag Race - E34 M5 -TURBO by Luca Motorsport / proiect dezvoltat 100 % in Romania

Quote:
Originally Posted by MariusTXA View Post
Pai mai bine pune mana la munca ca sa iti iei o masina pe care sa o faci mai puternica decat ale noastre, dupa parerea mea masinile astea care fac 10,4 si 10,7 sunt in carti si restul e cancan! Tu te referi la revenirea cu e30-ul cred dar in momentul de fata am si alte jucarii care pot inlocui e30-ul, anul asta am fost prezent la 90% dintre cursele de drag iar eu zic ca este destul de bine, asa ca nu inteleg de unde pana unde ironia asta de 2 lei!
Nu iti multumesc ca mi-ai urat bafta deoarece cred ca ai fost ironic!
chiar n-am stiut ca ai fost prezent la drag anul asta, atunci scuze si felicitari daca 10.7 este de anul asta
nu te-am vazut pe filmari, nici n-am urmarit chiar cu atentie, credeam ca n-ai mai iesit nicaieri
scuze inca odata, pe bune
kkk is offline   Reply With Quote
Old 02-11-12, 10:04   #689
BMW M5

Stock
 
Join Date: Oct 2012
Posts: 3
Thumbs up Re: Drag Race - E34 M5 -TURBO by Luca Motorsport / proiect dezvoltat 100 % in Romania

Quote:
Originally Posted by kkk View Post
chiar n-am stiut ca ai fost prezent la drag anul asta, atunci scuze si felicitari daca 10.7 este de anul asta
nu te-am vazut pe filmari, nici n-am urmarit chiar cu atentie, credeam ca n-ai mai iesit nicaieri
scuze inca odata, pe bune
https://www.youtube.com/watch?v=FMdPdemjv7Y
BMW M5 is offline   Reply With Quote
Old 08-01-14, 21:56   #690
negoitacata
2 Roti

Stage 5
 
negoitacata's Avatar
 
Join Date: Mar 2008
Posts: 1,727
Member of:
[2 Roti]
[4Rally]
[Opel]
Default Re: Drag Race - E34 M5 -TURBO by Luca Motorsport / proiect dezvoltat 100 % in Romania

Quote:
Originally Posted by MariusTXA View Post
Pai mai bine pune mana la munca ca sa iti iei o masina pe care sa o faci mai puternica decat ale noastre, dupa parerea mea masinile astea care fac 10,4 si 10,7 sunt in carti si restul e cancan! Tu te referi la revenirea cu e30-ul cred dar in momentul de fata am si alte jucarii care pot inlocui e30-ul, anul asta am fost prezent la 90% dintre cursele de drag iar eu zic ca este destul de bine, asa ca nu inteleg de unde pana unde ironia asta de 2 lei!
Nu iti multumesc ca mi-ai urat bafta deoarece cred ca ai fost ironic!
La multi ani! Ce se mai aude de masina?
negoitacata is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -