Go Back   Forum 4Tuning > Masini & Tuning > MASINA MEA > BMW > Masina mea BMW Seria 3

Closed Thread
 
Thread Tools
Old 20-12-08, 23:51   #106
bebe_spania

Stage 3
 
bebe_spania's Avatar
 
Join Date: Feb 2006
Posts: 84
Default Re: E36 - coupe BYE (ex NIZ)

imi cer scuze, sigur o sa mi sara lumea in cap, este parerea mea.........dar masina asta e urata cu spume.

comentariile nu isi au rostul

bb
bebe_spania is offline  
Old 21-12-08, 09:27   #107
RENAULTts

Stage 4
 
RENAULTts's Avatar
 
Join Date: Apr 2007
Posts: 229
Default Re: E36 - coupe BYE (ex NIZ)

Frumos E36-le tau! Din intamplare rasfoiam zilele trecute niste reviste mai vechi si am vazut masina ta prezentata acolo ... poate nu stiai.
RENAULTts is offline  
Old 21-12-08, 11:38   #108
B-14-BYE

Stage 5
 
B-14-BYE's Avatar
 
Join Date: Jul 2005
Posts: 3,553
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re: E36 - coupe BYE (ex NIZ)

poate imi scanezi si mie paginile.. daka nu iti cer prea mult..probabil e revista Supercar ?
B-14-BYE is offline  
Old 21-12-08, 12:16   #109
RENAULTts

Stage 4
 
RENAULTts's Avatar
 
Join Date: Apr 2007
Posts: 229
Default Re: E36 - coupe BYE (ex NIZ)

Ok nu-i nicio problema, da-mi accept pe mess si ti le dau ...
RENAULTts is offline  
Old 28-12-08, 01:12   #110
madalin_m3

Stage 5
 
Join Date: Jan 2008
Posts: 320
Default Re: E36 - coupe BYE (ex NIZ)

Poate ploua aici shi nu simt yo ploaia ...dar ai facut dintr-un e36 logan ....nu are nici-o treaba cu ar trebui sa fie..
madalin_m3 is offline  
Old 28-12-08, 10:43   #111
B-14-BYE

Stage 5
 
B-14-BYE's Avatar
 
Join Date: Jul 2005
Posts: 3,553
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re: E36 - coupe BYE (ex NIZ)

si ce ar trebui sa fie.. unu stock ca la toti palariosii..
masina areniste aripi umflate copie m3.. niste bari care vin bine pe masina.. o culoare perlata.. in fine.
__________________
ANONYMOUS MOTORSPORT
B-14-BYE is offline  
Old 28-12-08, 10:57   #112
madutz2006

Stage 5
 
madutz2006's Avatar
 
Join Date: Oct 2007
Posts: 1,764
Member of:
[Opel]
Default Re: E36 - coupe BYE (ex NIZ)

Quote:
Originally Posted by B-14-BYE View Post
si ce ar trebui sa fie.. unu stock ca la toti palariosii..
masina areniste aripi umflate copie m3.. niste bari care vin bine pe masina.. o culoare perlata.. in fine.
uita'te peste posturile lu' madalin_m3 si o sa vezi ce masina ii place lui...
dupa iti dai seama de tot
masina asta e superba, nu stiu dc zic unii ca e naspa....
__________________
madutz2006 is offline  
Old 28-12-08, 16:23   #113
Calin_CGM

Stage 5
 
Calin_CGM's Avatar
 
Join Date: Sep 2008
Posts: 1,001
Default Re: E36 - coupe BYE (ex NIZ)

........beton,beton pisica...sa ai grija de ea!!!
Calin_CGM is offline  
Old 28-12-08, 19:39   #114
PetricaCBD
Daewoo Driver

Stage 5
 
PetricaCBD's Avatar
 
Join Date: Dec 2006
Posts: 1,899
Member of:
[NoSpeedLimit Romania Club]
[Oltcit]
[DAEWOO]
Default Re: E36 - coupe BYE (ex NIZ)

frumoasa masina......felicitari pt ea....oricum nu e gen vitan style cum zice lumea......si nici tu nu esti un cocalar.....lasa lumea sa vorbeasca si tine-o tot asa ca esti pe drumul cel bun.....si acel capac de la motor chiar nu conteaza atunci cand ai o masina caruia ii ridici capota doar ca ii pui lichid in vasul de spalator de parbriz(ca bmw-ul tau)......bafta in continuare si un an nou fericit!!!
__________________
mandru posesor de cielo rosu
PetricaCBD is offline  
Old 28-12-08, 23:14   #115
B-14-BYE

Stage 5
 
B-14-BYE's Avatar
 
Join Date: Jul 2005
Posts: 3,553
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re: E36 - coupe BYE (ex NIZ)

cum sa zic.. am avut vreo 7 masini.. de la varsta de 16 ani.. tot visam la o masina mai unica.. pana si un logan care l-am avut de la munca tot ii schimbasem barile si multe altele.. eu asa sunt nu pot merge cu o masina stock..
la varsta de 16 ani stiu c am-am chinuit la un oltcit.. visam sa il fac avion.. investeam in el cat altii nu bagau intr-un mercedes intr-un an.. pe urma a urmat alt oltcit.. pe urma un opel manta.. care a fost si pe forum de vanzare car epana la urma am vandut-o cu 1000e.. dupa ce bagasem 7000e.. deci am avut atatea greseli facute incat acum suflu si in iaurt cand cumpar ceva. am fost un copil... un copil retardat. pana acum 1 an ... vorbeam aiurea.. ma bagam aiurea in discutii.. imi e si rusine cand ma uit pe topicurile vechi.. imi e rusine ca eram eu.. dar sper ca m-am schimbat si vreau sa simt o mandrie cand ma intalnesc cu baieti din club. iesim la curse.. si ca ma simt eu ca gandesc mai matur.. eu in primavara ii voi schimba interiorul la bmw.. un interior custom.. fete d usi etc.. voi monta muzika.. si voi face si mici retusuri.. vor fi alt ejante.. unele pe 19 evo m3 sper sa apara si in alta revista.. dar in faza cum arata acum.. nu cum a fost inainte in revista Supercar.. va fi de 10 ori mai misto acum.. si asta ca sa demonstrez tuturor care doar a auzit povesti despre masina asta ca ar fi rupta sau eu stiu ce fel de vorbe au auzit.. pentru ca majoritatea dupa forum.. sunt inca niste copii care vorbesc doar din auzite.. multi investesc totul.. suflet bani si chiar si viata. si cand sa aibe o sadisfactie.. apare un oier de la curu vacii ca nu ii place lui nu stiu ce... astept sa vad si masina ta intr-o revista sau sa o laude toata lumea.. am ajuns la gandirea.. ca fanii baietilor care chiar fac ceva pt masina lor si pun cel mai mare suflet.. sunt doar copii de mana cu mamicile.. UIte Mami ce masina....e tragic ca se intampla asta..
Attached Thumbnails
Click image for larger version

Name:	scan0002.jpg
Views:	1272
Size:	2.38 MB
ID:	738643   Click image for larger version

Name:	scan0001.jpg
Views:	847
Size:	2.17 MB
ID:	738644  
B-14-BYE is offline  
Old 29-12-08, 01:36   #116
bimmeru'

Stage 3
 
bimmeru''s Avatar
 
Join Date: Nov 2007
Posts: 101
Default Re: E36 - coupe BYE (ex NIZ)

salutare

foarte tare bmw-u tau... imi place cum arata, te-am vazut si acum o saptamana cam asa, intr-o seara pe la Unirii, si o vedeam zi de zi prin Vitan, parcata langa un cuptor de paine... daca nu ma insel, oricum e foarte misto masinutza... bafta in continuare si fara incidente neplacute
__________________
De ce barbatii cu BMW-uri au succes la femei?
Simplu, ele citesc printre randuri... Be My Wife!
bimmeru' is offline  
Old 29-12-08, 19:11   #117
PetricaCBD
Daewoo Driver

Stage 5
 
PetricaCBD's Avatar
 
Join Date: Dec 2006
Posts: 1,899
Member of:
[NoSpeedLimit Romania Club]
[Oltcit]
[DAEWOO]
Default Re: E36 - coupe BYE (ex NIZ)

Quote:
Originally Posted by B-14-BYE View Post
cum sa zic.. am avut vreo 7 masini.. de la varsta de 16 ani.. tot visam la o masina mai unica.. pana si un logan care l-am avut de la munca tot ii schimbasem barile si multe altele.. eu asa sunt nu pot merge cu o masina stock..
la varsta de 16 ani stiu c am-am chinuit la un oltcit.. visam sa il fac avion.. investeam in el cat altii nu bagau intr-un mercedes intr-un an.. pe urma a urmat alt oltcit.. pe urma un opel manta.. care a fost si pe forum de vanzare car epana la urma am vandut-o cu 1000e.. dupa ce bagasem 7000e.. deci am avut atatea greseli facute incat acum suflu si in iaurt cand cumpar ceva. am fost un copil... un copil retardat. pana acum 1 an ... vorbeam aiurea.. ma bagam aiurea in discutii.. imi e si rusine cand ma uit pe topicurile vechi.. imi e rusine ca eram eu.. dar sper ca m-am schimbat si vreau sa simt o mandrie cand ma intalnesc cu baieti din club. iesim la curse.. si ca ma simt eu ca gandesc mai matur.. eu in primavara ii voi schimba interiorul la bmw.. un interior custom.. fete d usi etc.. voi monta muzika.. si voi face si mici retusuri.. vor fi alt ejante.. unele pe 19 evo m3 sper sa apara si in alta revista.. dar in faza cum arata acum.. nu cum a fost inainte in revista Supercar.. va fi de 10 ori mai misto acum.. si asta ca sa demonstrez tuturor care doar a auzit povesti despre masina asta ca ar fi rupta sau eu stiu ce fel de vorbe au auzit.. pentru ca majoritatea dupa forum.. sunt inca niste copii care vorbesc doar din auzite.. multi investesc totul.. suflet bani si chiar si viata. si cand sa aibe o sadisfactie.. apare un oier de la curu vacii ca nu ii place lui nu stiu ce... astept sa vad si masina ta intr-o revista sau sa o laude toata lumea.. am ajuns la gandirea.. ca fanii baietilor care chiar fac ceva pt masina lor si pun cel mai mare suflet.. sunt doar copii de mana cu mamicile.. UIte Mami ce masina....e tragic ca se intampla asta..
am ramas masca....o masina cu istorie care mai mult ca sigur o sa faca istorie...cat despre Catalin nu pot spune doar ca este adevarat ce a scris mai sus....el mereu a vrut sa aiba ceva unik si a reusit de fiecare data....chiar daca a fost vorba de un simplu oltcit sau o manta sau alte 2 bmwuri pe care le-a avut sau alte masini care i-au trecut prin mana.....nu s-a laudat niciodata cu munk sa....cu banii lui investitzi...alti visau la bmw-uri cand el avea deja unul.....Cataline incaodata felicitarile mele pentru ce ai facut pana acum si ceea ce esti.........Un an nou asa cum il vrei tu......

Last edited by PetricaCBD; 29-12-08 at 19:13.
PetricaCBD is offline  
Old 29-12-08, 23:35   #118
negoitacata
2 Roti

Stage 5
 
negoitacata's Avatar
 
Join Date: Mar 2008
Posts: 1,727
Member of:
[2 Roti]
[4Rally]
[Opel]
Default Re: E36 - coupe BYE (ex NIZ)

Superba pisicuta....abia astept sa auzim ca a si turbat......asta da.este o masina DEOSEBITA....pe cand o pisica cu kit M...nu prea e ...Cel putin in ultima vreme au aparut o gramda...Sarbatori Fericite si un an nou mai bun.....si cu mai multi cai
negoitacata is offline  
Old 10-01-09, 11:48   #119
B 46 KTO
VW Driver

Stage 5
 
B 46 KTO's Avatar
 
Join Date: Jan 2008
Posts: 1,091
Member of:
[Xtreme Club Emotion]
[Speed Daemons]
[VW]
[DACIA]
[MERCEDES]
Default Re: E36 - coupe BYE (ex NIZ)

ce sa zic ... parerile sunt impartite unora le place, altora nu insa ceea ce conteaza cel mai mult e sa-ti placa tie !este foarte frumoasa masina actuala, cat despre manta ... daca nu era problema cu motorul faceam pe dracu-n 4 si o cumparam.spor la treaba in continuare cu masina si cum zice si negoitacata - abea astept sa aud ca e si turbata ... sa te tii atunci!bafta cataline !
B 46 KTO is offline  
Old 10-01-09, 15:11   #120
keemo
Design Team Member

Stage 5
 
Join Date: May 2007
Posts: 2,436
Member of:
[Virtual Tuning]
[Design Team]
Default Re: E36 - coupe BYE (ex NIZ)

salut , frumoasa frumoasa pisica nu am ce sa zic.... culoarea e mondiala , spoilerul fatza nu e chiar punctul forte al mashinii , te-ai gandit vreaodata la o bara fata de m3 e46 , sau la un facelift e46...?eu zic k ar fi o investitie care ar merita...
numai bn.
kmo
__________________



I ♥ choppin'
keemo designs - gallery
e36318isdakargelb. w.i.p

keemo is offline  
- Copyright 2024 4Tuning -