Go Back   Forum 4Tuning > Masini & Tuning > MASINA MEA > BMW > Masina mea BMW Seria 3

Reply
 
Thread Tools
Old 11-06-13, 21:14   #76
21UKS

Stage 5
 
21UKS's Avatar
 
Join Date: Feb 2011
Posts: 1,175
Default Re: BMW E36 Meeting 2013 | 16-18 august, Brasov, camping Darste

...da ...da.....se vor strange, eu am mai zis ca timpul ptr strangerea banilor e prea mare asa e omul cand are timp o lalaie.... cel mai bun exemplu sunt eu: daca nu e musai mai aman un pic, dar cred si sper sa ne adunam si anul asta....nu cred ca e chiar asa o problema 100 lei in plus....
21UKS is offline   Reply With Quote
Old 15-06-13, 00:44   #77
crazzybmw

Stage 3
 
crazzybmw's Avatar
 
Join Date: Feb 2009
Posts: 169
Member of:
[FullSpeed Racing]
Default Re: BMW E36 Meeting 2013 | 16-18 august, Brasov, camping Darste

UNDE SUNT TOTI POSESORII DE BMW e36 ???

PANA SA VA SPUNA DE TAXA DE INSCRIERE (PARTICIPARE) ERATZI TOTI SUS SI RUPEATZI FORUMUL CARE MAI DECARE CA VINE CA FACE ? ACUM CE SA INTAMPLAT VI SAU INECAT PISICILE ?

VRETI SA DA-TI BANII ACOLO ? SAU CUM VRETZI SPUNE-TI ? E MULT 100 RON ? VRETI HOSTESE? FILMARE ? STICKERE ? DIPLOME ?

VRETZI SA FACA OMU ASTA STICKERE , DIPLOME SI FILMARI ? DIN BANII LUI SI APOI SA ALERGE PE LA VOI SA SI RECUPEREZE ???


DECI ? TINEM SI NOI EVENIMENTUL ? SPUNETI-VA PARERILE MACAR ... CA NU E SUPARARE ...

CE FACEM ? VENIM NE STRANGEM TOTZI ACOLO IN ZIUA CUTARE FARA SA AVEM NIMIC ? DOAR BANI IN BUZUNAR ? SA PLECAM FARA DIPLOME . STICKERE ? NIMIC CA NE-AM INTALNIT SI NOI ? SAU CUM FACEM ?
E MULT 100ron ? VRETZI SA PLATITI MACAR STICKERELE SI DIPLOMELE DE PARTICIPARE ? SPUNETZI ???

VORBITZI !

FIECARE SA ARUNCE CATE O PARERE SI DIN TOATE FACEM LA UN FEL !
__________________
Just C R Z !

Last edited by crazzybmw; 15-06-13 at 00:49.
crazzybmw is offline   Reply With Quote
Old 15-06-13, 00:50   #78
parpalitos

Stock
 
Join Date: Apr 2013
Posts: 7
Default Re: BMW E36 Meeting 2013 | 16-18 august, Brasov, camping Darste

Salve !
eu sunt nou pe aici ...si am zis ca o sa fiu PREZENT !... cu toate ca nu cunosc pe nimeni !....sper sa fie OK
parpalitos is offline   Reply With Quote
Old 15-06-13, 00:53   #79
crazzybmw

Stage 3
 
crazzybmw's Avatar
 
Join Date: Feb 2009
Posts: 169
Member of:
[FullSpeed Racing]
Default Re: BMW E36 Meeting 2013 | 16-18 august, Brasov, camping Darste

Quote:
Originally Posted by parpalitos View Post
Salve !
eu sunt nou pe aici ...si am zis ca o sa fiu PREZENT !... cu toate ca nu cunosc pe nimeni !....sper sa fie OK


salutare. nu trebui sa cunosti pe nimeni ai timp...nici eu nu cunosc pe nimeni si nu e o problema... pasionat de BMW e36 sa fi...si asta e tot...


PARERI ? CUM FACEM ?

ZI MOTZULE ? CUM FACEM STRANGEM ? DE STICKERE ? SI DE DIPLOME ? CA 2 STICKERE SI 1 DIPLOMA VA VREA TOATA LUMEA CARE VA VENII ITI SPUN EU ASTA ! SI E PACAT SA NU PLECAM ACASA MACAR CU ATAT !......
crazzybmw is offline   Reply With Quote
Old 15-06-13, 00:53   #80
parpalitos

Stock
 
Join Date: Apr 2013
Posts: 7
Default Re: BMW E36 Meeting 2013 | 16-18 august, Brasov, camping Darste

apropo ! la cine trebuie sa trimit banii ???
parpalitos is offline   Reply With Quote
Old 15-06-13, 01:05   #81
Lulaa

Stage 5
 
Lulaa's Avatar
 
Join Date: Feb 2008
Posts: 695
Default Re: BMW E36 Meeting 2013 | 16-18 august, Brasov, camping Darste

eu unu sunt prezent 100000%..nu sunt in tara momentan,dar pe 22 iulie sunt acasa...cat despre taxa de 100 ron este o nimica toata cand ne gandim ca dam foarte multi bani pe nimicuri si pasiunea spune totul......asa ca hai sa ne unim sa facem ceva frumos
__________________
Lulaa is offline   Reply With Quote
Old 15-06-13, 01:12   #82
crazzybmw

Stage 3
 
crazzybmw's Avatar
 
Join Date: Feb 2009
Posts: 169
Member of:
[FullSpeed Racing]
Default Re: BMW E36 Meeting 2013 | 16-18 august, Brasov, camping Darste

deci daca vi se pare mult spune-ti nu e nici o suparare... poate nu toata lumea are acesti bani de dat... tinand cont ca trebuie si benzina si cazare..si mancare....

Spune-ti ca nu e nici o rusine... ok.... ganditi-va..si macar sa dam pt stikere si diplome....

DA eu din punctule meu de vedere nu vad rostul HOSTESELOR .... DECI NU VREAU HOSTESE....

SPUNE-TI ? DAM DOAR DE FILMARE STIKERE DIPLOME ?!


INCA 1 DATA SPUNE-TI ! CA NU VA DA NIMENI CU NIMIC IN CAP !
crazzybmw is offline   Reply With Quote
Old 15-06-13, 01:19   #83
elDiabllo

Stage 4
 
elDiabllo's Avatar
 
Join Date: May 2010
Posts: 223
Default Re: BMW E36 Meeting 2013 | 16-18 august, Brasov, camping Darste

Quote:
Originally Posted by parpalitos View Post
apropo ! la cine trebuie sa trimit banii ???
BANCA TRANSILVANIA
IBAN:RO14BTRLRONCRT0208332901
CAND DEPUNETI BANII SA SPECIFICATI NUMELE SI NUMARUL MASINII.
DOVADA PLATII SE FACE CU POZA LA CHITANTA CARE SE TRIMITE PE ADRESA DE MAIL claudiu_mihai1985@yahoo.com.
DATA LIMITA PT DEPUNEREA BANILOR ESTE 1 AUGUST.
elDiabllo is offline   Reply With Quote
Old 15-06-13, 07:34   #84
dj_eros

Stage 4
 
dj_eros's Avatar
 
Join Date: Sep 2007
Posts: 205
Default Re: BMW E36 Meeting 2013 | 16-18 august, Brasov, camping Darste

Quote:
Originally Posted by crazzybmw View Post
deci daca vi se pare mult spune-ti nu e nici o suparare... poate nu toata lumea are acesti bani de dat... tinand cont ca trebuie si benzina si cazare..si mancare....

Spune-ti ca nu e nici o rusine... ok.... ganditi-va..si macar sa dam pt stikere si diplome....

DA eu din punctule meu de vedere nu vad rostul HOSTESELOR .... DECI NU VREAU HOSTESE....

SPUNE-TI ? DAM DOAR DE FILMARE STIKERE DIPLOME ?!


INCA 1 DATA SPUNE-TI ! CA NU VA DA NIMENI CU NIMIC IN CAP !
lasa frate sa fie un eveniment complex fiecare chestie isi are rostul ei , cat despre taxa 100 de ron ?) un ras daca fiecare punea cate 20 de lei bine de cand sa anuntat acest event erau banii dar in fine ........
__________________
VITEZA NU UCIDE,DOAR IGNORANTA SI PROSTIA!!!
dj_eros is offline   Reply With Quote
Old 15-06-13, 12:15   #85
crazzybmw

Stage 3
 
crazzybmw's Avatar
 
Join Date: Feb 2009
Posts: 169
Member of:
[FullSpeed Racing]
Default Re: BMW E36 Meeting 2013 | 16-18 august, Brasov, camping Darste

Quote:
Originally Posted by dj_eros View Post
lasa frate sa fie un eveniment complex fiecare chestie isi are rostul ei , cat despre taxa 100 de ron ?) un ras daca fiecare punea cate 20 de lei bine de cand sa anuntat acest event erau banii dar in fine ........


iti spun eu ca la 30 lei de persoana.....la 50 de masini sunt bani..... si app...nu stiu ce spui tu cu evenimentul complex ? esti inca incepator cu pisicile.... asa ca lasa loc pt fiecare sa poate veniii chiar daca are o pisica mai urata mai frumoasa...e la inceput...ca tine... nu va mai umflatii pe forumuri cu masinile... fiecare face ce poate si in functie de buget... daca tu esti bine la bani... ramai cu 100 ron si pt cei care poate nu detin..si au un salariu minim pe economie...sau poate are un copil ce ai cere de mancare zilnic.... ok ? stai potol...si lasa loc pt toti...



DECI ? vreau sa curga cu pareri de la toti pasionatiii de e36 cum doritzi sa facem..... pt ca organizatoriii nu pot pune bani de la ei din buzunare sa ne faca ce vrem noi.... dar macar spune-ti ce vrem.... sa ne poata ajuta...




RAMAN 30 LEI DE MASINA ????

Last edited by crazzybmw; 15-06-13 at 12:42.
crazzybmw is offline   Reply With Quote
Old 15-06-13, 14:20   #86
luci4n_vl

Stage 5
 
luci4n_vl's Avatar
 
Join Date: Jun 2009
Posts: 1,352
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re: BMW E36 Meeting 2013 | 16-18 august, Brasov, camping Darste

Quote:
Originally Posted by crazzybmw View Post



RAMAN 30 LEI DE MASINA ????
STAI DOMOL CU CEI 30 DE RON DE MASINA. NOI VREM SA FACEM CEVA MULT MAI BN CA IN ANII PRECEDENTI! ORICUM AM VB CU MOTZ SI DACA PANA PE 15 IULIE NU SE STRANG BANI MACAR DE 60- DE MASINI NE RETRAGEM SI LASAM PE ALTII CARE VOR SA FACA CEVA LOW BUGET. NU ESTE NICI`O SUPARARE. NOI VREM FILMARI PROFI, POZE PROFI,CONCURSURI CU PREMI (NU SE VA PREMIA DECAT O SINGURA MASINA) BEST CAR OF THE SHOW!!! IN REST NIMIC! ASTA AVIZ CELOR CARE CAUTA PREMI PT MASINI. VOR FI PREMI LA CONCURSURI`LE DISTRACTIVE CARE VOR CREA O AMBIANTA PLACUTA.

DECI DATA MAXIMA PT DEPUNEREA DE BANI IN CONT ESTE 15 IULIE! (EXEPTII FAC CEI PLECATI "AFARA") ASTA NU INSEAMNA CA SUNT SCUTITI DE ACEASTA PLATA.

O ZI BUNA SA AVE`TI DRAGI PISICARI!
__________________
https://forum.4tuning.ro/643-masina-m...vl-23-sob.html




Keep talking bitches,cause i love attention!!!
luci4n_vl is offline   Reply With Quote
Old 15-06-13, 15:25   #87
dj_eros

Stage 4
 
dj_eros's Avatar
 
Join Date: Sep 2007
Posts: 205
Default Re: BMW E36 Meeting 2013 | 16-18 august, Brasov, camping Darste

Quote:
Originally Posted by crazzybmw View Post
iti spun eu ca la 30 lei de persoana.....la 50 de masini sunt bani..... si app...nu stiu ce spui tu cu evenimentul complex ? esti inca incepator cu pisicile.... asa ca lasa loc pt fiecare sa poate veniii chiar daca are o pisica mai urata mai frumoasa...e la inceput...ca tine... nu va mai umflatii pe forumuri cu masinile... fiecare face ce poate si in functie de buget... daca tu esti bine la bani... ramai cu 100 ron si pt cei care poate nu detin..si au un salariu minim pe economie...sau poate are un copil ce ai cere de mancare zilnic.... ok ? stai potol...si lasa loc pt toti...



DECI ? vreau sa curga cu pareri de la toti pasionatiii de e36 cum doritzi sa facem..... pt ca organizatoriii nu pot pune bani de la ei din buzunare sa ne faca ce vrem noi.... dar macar spune-ti ce vrem.... sa ne poata ajuta...




RAMAN 30 LEI DE MASINA ????
nu vreau sa ma cert cu nimeni pe bune acum dar vorba unei tipe ''o ardeti gangsta in bmw uri dar aveti genunchiul stang vanat la cat bate in el acul ala de la benzina ''
dj_eros is offline   Reply With Quote
Old 15-06-13, 16:15   #88
elDiabllo

Stage 4
 
elDiabllo's Avatar
 
Join Date: May 2010
Posts: 223
Default Re: BMW E36 Meeting 2013 | 16-18 august, Brasov, camping Darste

Quote:
Originally Posted by dj_eros View Post
nu vreau sa ma cert cu nimeni pe bune acum dar vorba unei tipe ''o ardeti gangsta in bmw uri dar aveti genunchiul stang vanat la cat bate in el acul ala de la benzina ''
Like (y)
elDiabllo is offline   Reply With Quote
Old 15-06-13, 20:06   #89
crazzybmw

Stage 3
 
crazzybmw's Avatar
 
Join Date: Feb 2009
Posts: 169
Member of:
[FullSpeed Racing]
Default Re: BMW E36 Meeting 2013 | 16-18 august, Brasov, camping Darste

Quote:
Originally Posted by luci4n_vl View Post
STAI DOMOL CU CEI 30 DE RON DE MASINA. NOI VREM SA FACEM CEVA MULT MAI BN CA IN ANII PRECEDENTI! ORICUM AM VB CU MOTZ SI DACA PANA PE 15 IULIE NU SE STRANG BANI MACAR DE 60- DE MASINI NE RETRAGEM SI LASAM PE ALTII CARE VOR SA FACA CEVA LOW BUGET. NU ESTE NICI`O SUPARARE. NOI VREM FILMARI PROFI, POZE PROFI,CONCURSURI CU PREMI (NU SE VA PREMIA DECAT O SINGURA MASINA) BEST CAR OF THE SHOW!!! IN REST NIMIC! ASTA AVIZ CELOR CARE CAUTA PREMI PT MASINI. VOR FI PREMI LA CONCURSURI`LE DISTRACTIVE CARE VOR CREA O AMBIANTA PLACUTA.

DECI DATA MAXIMA PT DEPUNEREA DE BANI IN CONT ESTE 15 IULIE! (EXEPTII FAC CEI PLECATI "AFARA") ASTA NU INSEAMNA CA SUNT SCUTITI DE ACEASTA PLATA.

O ZI BUNA SA AVE`TI DRAGI PISICARI!



Ai vointa... e bine.... Doamne ajuta sa fie asa.
crazzybmw is offline   Reply With Quote
Old 15-06-13, 20:39   #90
dj_eros

Stage 4
 
dj_eros's Avatar
 
Join Date: Sep 2007
Posts: 205
Default Re: BMW E36 Meeting 2013 | 16-18 august, Brasov, camping Darste

Quote:
Originally Posted by crazzybmw View Post
Ai vointa... e bine.... Doamne ajuta sa fie asa.
anul trecut ai participat la meeting ?
dj_eros is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -