Go Back   Forum 4Tuning > Masini & Tuning > MASINA MEA > BMW > Masina mea BMW Seria 3

Reply
 
Thread Tools
Old 08-02-13, 22:45   #76
dj_eros

Stage 4
 
dj_eros's Avatar
 
Join Date: Sep 2007
Posts: 205
Default Re: E36 - Coupe SV55WTF

Quote:
Originally Posted by tomeci View Post
bai pe mn nu ma ajuns chiar atat dc sa ma kk pe mn ... dar o sa ma straduesc ... si hai ca nu vreau sa va mai retin din trburile voaste de pretentiosi cunoscatori /// pur si simplu ma retrag eu ( cu un gust amar lasat de oamenii de *** foarte primitivi de pe aici )
dupa limbaj tragand o concluzie se pare ca tu esti singurul primitiv pe aici invata din critici si acceptale daca vrei sa ajungi in frunte orice sut in partea posterioara trebuie sa fie un pas inainte ,invata din ce ti-au spus oamenii astia pe aici ca nimeni nu este invidios pe tine pentru ca daca stau sa ma gandesc sunt tipi pe aici care au dat pe jante cam cat ai dat tu pe masina
__________________
VITEZA NU UCIDE,DOAR IGNORANTA SI PROSTIA!!!
dj_eros is offline   Reply With Quote
Old 08-02-13, 22:49   #77
tomeci

Stage 2
 
tomeci's Avatar
 
Join Date: Oct 2011
Posts: 29
Exclamation Re: E36 - Coupe SV55WTF

Quote:
Originally Posted by dj_eros View Post
dupa limbaj tragand o concluzie se pare ca tu esti singurul primitiv pe aici invata din critici si acceptale daca vrei sa ajungi in frunte orice sut in partea posterioara trebuie sa fie un pas inainte ,invata din ce ti-au spus oamenii astia pe aici ca nimeni nu este invidios pe tine pentru ca daca stau sa ma gandesc sunt tipi pe aici care au dat pe jante cam cat ai dat tu pe masina
ce zici de voi foarte tari sunte-ti hai sa ne spargem in basini deacum ... crede-ma ca imi permit si eu si cu siguranta conduc zilnic o masina mult mai noua si mai scumpa ca a ta ... asa ca sa nu ne umflam in pene ca nu ne cunoastem situatiile materiale .. eu nu m-am luat de asta la nimeni ...
tomeci is offline   Reply With Quote
Old 08-02-13, 22:50   #78
DEVIL's Style
BMW Driver

Stage 5
 
DEVIL's Style's Avatar
 
Join Date: Feb 2009
Posts: 2,476
Member of:
[BMW]
[Toyota]
Default Re: E36 - Coupe SV55WTF

Quote:
Originally Posted by liviu tex View Post
..si de tine radeau cand desfaceai si insurubai la loc!! stiu eu cativa...bineee,acum au ajuns mari,unu are boeing 747 si unu' elicopter!

Au ras si? crezi ca nu eram constient de asta? am dus la capat un proiect si nu doar cu o janta si o suspensie , masina e in mintile ei din toate punctele de vedere , urmeaza si kompressorul , cine rade la urma rade mai bine nu? hateri vor fii mereu liviule , important e sa nu le dai atentie !

Quote:
Originally Posted by tomeci View Post
bai pe mn nu ma ajuns chiar atat dc sa ma kk pe mn ... dar o sa ma straduesc ... si hai ca nu vreau sa va mai retin din trburile voaste de pretentiosi cunoscatori /// pur si simplu ma retrag eu ( cu un gust amar lasat de oamenii de *** foarte primitivi de pe aici )
ADIOS !
__________________
DEVIL's Style is offline   Reply With Quote
Old 08-02-13, 22:51   #79
alexxss

Stage 5
 
alexxss's Avatar
 
Join Date: Mar 2010
Posts: 711
Default Re: E36 - Coupe SV55WTF

Quote:
Originally Posted by tomeci View Post
ce zici de voi foarte tari sunte-ti hai sa ne spargem in basini deacum ... crede-ma ca imi permit si eu si cu siguranta conduc zilnic o masina mult mai noua si mai scumpa ca a ta ... asa ca sa nu ne umflam in pene ca nu ne cunoastem situatiile materiale .. eu nu m-am luat de asta la nimeni ...
atunci dc mai tii "harbul ala de e36" doneazal la altcineva care stie sa il aprecieze
alexxss is offline   Reply With Quote
Old 08-02-13, 22:58   #80
dj_eros

Stage 4
 
dj_eros's Avatar
 
Join Date: Sep 2007
Posts: 205
Default Re: E36 - Coupe SV55WTF

Quote:
Originally Posted by tomeci View Post
ce zici de voi foarte tari sunte-ti hai sa ne spargem in basini deacum ... crede-ma ca imi permit si eu si cu siguranta conduc zilnic o masina mult mai noua si mai scumpa ca a ta ... asa ca sa nu ne umflam in pene ca nu ne cunoastem situatiile materiale .. eu nu m-am luat de asta la nimeni ...
a2a masina fiind un logan nu ? comportamentul te cam da de gol si cand vrei sa o arzi nfs te urci in e36 ? sau cum ?
dj_eros is offline   Reply With Quote
Old 08-02-13, 23:02   #81
tomeci

Stage 2
 
tomeci's Avatar
 
Join Date: Oct 2011
Posts: 29
Default Re: E36 - Coupe SV55WTF

Quote:
Originally Posted by dj_eros View Post
a2a masina fiind un logan nu ? comportamentul te cam da de gol si cand vrei sa o arzi nfs te urci in e36 ? sau cum ?
da ma da ...daca tu te-ai plimbat doar cu e36 si cu logan nu mai stii ce sunt alea masini .. mai ales masinile de bani multi ... in fine nu bag eu chestiile astea in discutii ... dar te pot asigura ca nu este un logan ... sau loganul nu este o masina ... )
tomeci is offline   Reply With Quote
Old 08-02-13, 23:05   #82
dj_eros

Stage 4
 
dj_eros's Avatar
 
Join Date: Sep 2007
Posts: 205
Default Re: E36 - Coupe SV55WTF

Quote:
Originally Posted by tomeci View Post
da ma da ...daca tu te-ai plimbat doar cu e36 si cu logan nu mai stii ce sunt alea masini .. mai ales masinile de bani multi ... in fine nu bag eu chestiile astea in discutii ... dar te pot asigura ca nu este un logan ... sau loganul nu este o masina ... )
asa este ,ce trist pentru mine off
dj_eros is offline   Reply With Quote
Old 08-02-13, 23:14   #83
DEVIL's Style
BMW Driver

Stage 5
 
DEVIL's Style's Avatar
 
Join Date: Feb 2009
Posts: 2,476
Member of:
[BMW]
[Toyota]
Default Re: E36 - Coupe SV55WTF

ma distrat maxim topicul asta ! acum o dam in "masina care o utilizam zi de zi"...vezi ce debitezi si pe planul asta , sa nu ai parte de alte surprize )))
DEVIL's Style is offline   Reply With Quote
Old 09-02-13, 00:29   #84
kingkahn

Stage 5
 
Join Date: Feb 2010
Posts: 633
Default Re: E36 - Coupe SV55WTF

ma baietii lasati pe saracul om sa mai si respire) daca nu ai cu cine,nu ai cu cine!! fiecare are ideiile lui de tunner)
kingkahn is offline   Reply With Quote
Old 09-02-13, 05:51   #85
Wilgax

Stage 5
 
Wilgax's Avatar
 
Join Date: Aug 2007
Posts: 2,155
Default Re: E36 - Coupe SV55WTF

So bad...total offtopic inca de la prima pagina!
Wilgax is offline   Reply With Quote
Old 10-02-13, 22:29   #86
Addr

Stage 5
 
Addr's Avatar
 
Join Date: Mar 2012
Posts: 554
Default Re: E36 - Coupe SV55WTF

Frumoasa masina frate ....app jantele's pe 16?
Addr is offline   Reply With Quote
Old 17-02-13, 10:40   #87
tomeci

Stage 2
 
tomeci's Avatar
 
Join Date: Oct 2011
Posts: 29
Default Re: E36 - Coupe SV55WTF

Quote:
Originally Posted by Addr View Post
Frumoasa masina frate ....app jantele's pe 16?
Da! Pe 16.
tomeci is offline   Reply With Quote
Old 17-02-13, 10:42   #88
tomeci

Stage 2
 
tomeci's Avatar
 
Join Date: Oct 2011
Posts: 29
Default Re: E36 - Coupe SV55WTF

Quote:
Originally Posted by kingkahn View Post
ma baietii lasati pe saracul om sa mai si respire) daca nu ai cu cine,nu ai cu cine!! fiecare are ideiile lui de tunner)
_!_
tomeci is offline   Reply With Quote
Old 17-02-13, 20:13   #89
RIcKO
BMW Driver

Stage 5
 
RIcKO's Avatar
 
Join Date: Apr 2004
Posts: 4,186
Member of:
[BMW]
Default Re: E36 - Coupe SV55WTF

Quote:
Originally Posted by tomeci View Post
_!_
Cred ca glumesti ....
RIcKO is offline   Reply With Quote
Old 17-02-13, 20:18   #90
dj_eros

Stage 4
 
dj_eros's Avatar
 
Join Date: Sep 2007
Posts: 205
Default Re: E36 - Coupe SV55WTF

Quote:
Originally Posted by RIcKO View Post
Cred ca glumesti ....
lasal frate ca e in lumea lui
dj_eros is offline   Reply With Quote
Reply



- Copyright 2024 4Tuning -