Go Back   Forum 4Tuning > Masini & Tuning > MASINA MEA > BMW > Masina mea BMW Seria 3

Reply
 
Thread Tools
Old 23-08-12, 18:22   #856
sharkylete
BMW Driver

Stage 5
 
sharkylete's Avatar
 
Join Date: Sep 2008
Posts: 1,810
Member of:
[BMW]
Exclamation Re: E36 MEETING 2012?!

Eu nu dau vina pe organizatori, dinpotriva, eu ii critic pe cei care au venit,pe organizatori i.am rugat sa ne spuna si noua 'schita' programului care trebuia sa fie si de care se vorbea inainte de meeting. Ce s.a intamplat cu programul ala?
Si sa ne mai aduca si noua la cunostinta anumite lucruri din cadrul evenimentului! Anu' trecut nu au fost 'burnuri' si parca nu ne.am plictisit!
__________________
--- --- --- --- ---
The revenge is a meal best served COLD !
--- --- --- --- ---
@
sharkylete is offline   Reply With Quote
Old 23-08-12, 18:24   #857
motzu

Stage 5
 
motzu's Avatar
 
Join Date: Jan 2008
Posts: 2,005
Member of:
[CSR]
Default Re: E36 MEETING 2012?!

Quote:
Originally Posted by sharkylete View Post
)))) super,iti multumesc pentru binecuvantare! ))
Nu uita ca eu anul trecut am avut intentia asta si eu am fost primul nemultumit si stai linistit ca si la mine a fost ceva cheltuiala de care nimeni nu are habar,eu nu dau vina si nu am nimic cu nimeni, pur si simplu ma irita faptul ca nu sunteti realisti si corecti!
Si sa ma mai f u t si in ea de masina, daca nici acolo nu a fost bine,nu incurca pe nimeni,te gasesti tu sa imi zici mie ca tin masina la poarta, pai daca din 10 oameni 8 imi zic de jante si ca nu e lasata din care 6 vorbesc serios,explica.mi tu mie ce sa caut cu ea intre 'divele' celelalte? Si in plus toti si.au pus masinile la cabanute,vrei tu sa ma gasesti cu ceva pe dos si te legi de faptu' ca am parcat undeva unde nu incurca pe nimeni,te rog sa iti controlezi reactiile!
Eu nu am spus ca nu a fost frumos,eu am spus ca asta nu a fost un meeting sau o adunare de pasionati,in rest stai linistit ca ficare odata ajuns la Brasov a cautat sa faca ceva cu timpul lui!
Eu personal am plecat la 6 de la Brasov,nu de dimineata!
Sunt o tona de oameni care vroiam sa ii vad si nu am reusit, cum este userul florinuspr sau devil.s si multi altii,care vroiam sa ii vad live,dar cand am vazut ca la ora 11 pe linia unde erau pisicile mai era decat usrsu' lu' interceptor am inlemnit!
Nu am fost in stare sa facem nimic din ce trebuia cu adevarat sa facem!
Eu nu pot spune ca a fost un meeting, a fost o ieseala, cam acolo se incadreaza un week-end ca cel petrecut de noi!

FIECARE ESTE LIBER SA FACA CE VREA,DAR DIRECT RASPUNZATOR DE CONSECINTELE FAPTELOR SALE! Ceva de genul DEMOCRATIE!

Eu tot ce am spus si o sa spun in continuare spun din punct de vedere personal,nu inseamna ca este ca mine sau asa trebuie facut,cui i se pare corect,bine,cui i se pare altfel,la fel de bine este,dar parerile personale trebuiesc acceptate ca atare!
nu toate masinile au fost tzipla si pt aia tot au fost pe iarba.
nu cred ca doar de masina ta s-a vorbit.
motzu is offline   Reply With Quote
Old 23-08-12, 18:24   #858
preparatu

Stage 5
 
preparatu's Avatar
 
Join Date: Nov 2005
Posts: 2,257
Member of:
[NoSpeedLimit Romania Club]
Default Re: E36 MEETING 2012?!

Quote:
Originally Posted by da_joint View Post
Nu fi nebun,intreaba-l pe smarandescu ca tot wkn-dul am intrebat de tine.Nu mai am numarul tau ca am formatat tel si am pierdut mai toate numerele.Am vrut sa te sun dupa ca mi-am dat seama ca nu m-ai ginit si nici nu ai incetinit.Asta e,mi-ai umplut frigideru atunci )
Da ma stai linistit,nu e bai,m-am enervat atunci pe moment grav,mi-a trecut...
preparatu is offline   Reply With Quote
Old 23-08-12, 18:25   #859
RIcKO
BMW Driver

Stage 5
 
RIcKO's Avatar
 
Join Date: Apr 2004
Posts: 4,186
Member of:
[BMW]
Default Re: E36 MEETING 2012?!

Propun inchiderea topicului cu mentiunea ca noi am dat gres ,a fost un mare fail,la urma urmei asta trebuia sa iasa ca sa fie unu altu multumit, oricum nu dormeam linistit de aveam vreunu ne cazat ca anul trecut
__________________
BMW E36 Darth Vader ------>>>>> https://forum.4tuning.ro/643-masina-m...-by-ricko.html

RIcKO is offline   Reply With Quote
Old 23-08-12, 18:39   #860
preparatu

Stage 5
 
preparatu's Avatar
 
Join Date: Nov 2005
Posts: 2,257
Member of:
[NoSpeedLimit Romania Club]
Default Re: E36 MEETING 2012?!

Quote:
Originally Posted by sharkylete View Post
Eu nu dau vina pe organizatori, dinpotriva, eu ii critic pe cei care au venit,pe organizatori i.am rugat sa ne spuna si noua 'schita' programului care trebuia sa fie si de care se vorbea inainte de meeting. Ce s.a intamplat cu programul ala?
Si sa ne mai aduca si noua la cunostinta anumite lucruri din cadrul evenimentului! Anu' trecut nu au fost 'burnuri' si parca nu ne.am plictisit!
ITI DAU DREPTATE AICI...ESTI CEAS.
preparatu is offline   Reply With Quote
Old 23-08-12, 18:42   #861
da_joint
BMW Driver

Stage 5
 
da_joint's Avatar
 
Join Date: Nov 2005
Posts: 1,728
Member of:
[BMW]
[2 Roti]
Default Re: E36 MEETING 2012?!

Quote:
Originally Posted by RIcKO View Post
Propun inchiderea topicului cu mentiunea ca noi am dat gres ,a fost un mare fail,la urma urmei asta trebuia sa iasa ca sa fie unu altu multumit, oricum nu dormeam linistit de aveam vreunu ne cazat ca anul trecut
Nu te supara dar la faza asta gresesti.Nu ai fost acolo anul trecut sa fi vazut cu ochii tai cum a fost de fapt.Cei care au ramas necazati anul trecut, au ramas necazati din cauza unor participanti cu obraz subtire care s-au bagat cu japca/la gramada in fata si au ocupat camerele si achitat in acelasi timp( ei nefiind macar pe liste) deci vina nu era a organizatorilor.
Greseala a apartinut in primul rand participantilor enumerati mai sus un pic apoi patronului localului care era afumat bine si nu te mai intelegeai cu el.
__________________
da_joint is offline   Reply With Quote
Old 23-08-12, 18:45   #862
66NFS

Stage 5
 
66NFS's Avatar
 
Join Date: Apr 2006
Posts: 2,977
Default Re: E36 MEETING 2012?!

Quote:
Originally Posted by RIcKO View Post
Propun inchiderea topicului cu mentiunea ca noi am dat gres ,a fost un mare fail,la urma urmei asta trebuia sa iasa ca sa fie unu altu multumit, oricum nu dormeam linistit de aveam vreunu ne cazat ca anul trecut
eu propun sa continuati ... acum am terminat treaba (si asa am pierdut toata ziua ) ) sunt atent la voi secunda cu secunda
66NFS is offline   Reply With Quote
Old 23-08-12, 18:55   #863
RoByNeT
AirRide Lover

Stage 5
 
RoByNeT's Avatar
 
Join Date: Jun 2008
Posts: 6,023
Member of:
[Moderators]
[Observator 4tuning]
[PARTICIPANT CURSE]
[BMW]
[SKODA]
[4Rally]
[Competitor CNCA]
[STREETMANIACS]
[AUDI]
Default Re: E36 MEETING 2012?!

Topicul ramane deschis deocamdata. Ca idee ati putea ca pana acum, dar fara intepaturi sa relatati fiecare ce va deranjat, ce va placut, sa va iasa mai bine la anul. Carcatosi vor fi tot timpul. Daca discutia se abate de la subiect o sa fie inchis. Profitati de "chat`ul" comun sa ii zic asa, cu cap.
__________________

RoByNeT is offline   Reply With Quote
Old 23-08-12, 19:08   #864
preparatu

Stage 5
 
preparatu's Avatar
 
Join Date: Nov 2005
Posts: 2,257
Member of:
[NoSpeedLimit Romania Club]
Default Re: E36 MEETING 2012?!

Quote:
Originally Posted by RoByNeT View Post
Topicul ramane deschis deocamdata. Ca idee ati putea ca pana acum, dar fara intepaturi sa relatati fiecare ce va deranjat, ce va placut, sa va iasa mai bine la anul. Carcatosi vor fi tot timpul. Daca discutia se abate de la subiect o sa fie inchis. Profitati de "chat`ul" comun sa ii zic asa, cu cap.
BIG LIKE
preparatu is offline   Reply With Quote
Old 23-08-12, 19:15   #865
sharkylete
BMW Driver

Stage 5
 
sharkylete's Avatar
 
Join Date: Sep 2008
Posts: 1,810
Member of:
[BMW]
Cool Re: E36 MEETING 2012?!

Quote:
Originally Posted by RIcKO View Post
Propun inchiderea topicului cu mentiunea ca noi am dat gres ,a fost un mare fail,la urma urmei asta trebuia sa iasa ca sa fie unu altu multumit, oricum nu dormeam linistit de aveam vreunu ne cazat ca anul trecut
Stai tu linistit , nici eu nu m-am bagat la somn pana nu au avut toti unde sa puna capul si eu spre deosebire de voi chiar am facut gesturi si lucruri de care pot fi mandru , dar nu o fac din cauza unor oameni care se dau ce nu sunt!

In loc sa recunoastem o greseala si sa fim sinceri unul fata de celalalt stam si ne cacam pe noi ca aia mici!
sharkylete is offline   Reply With Quote
Old 23-08-12, 19:26   #866
bmw.7000

Stage 5
 
bmw.7000's Avatar
 
Join Date: Mar 2006
Posts: 2,003
Default Re: E36 MEETING 2012?!

pt gogo de la valcea

-3 ZILE, ma repet, 3 ZILE, nu 1 zi jumatate
De ce tot sublinezi atata 3zile 3zile ??? Anul trecut te-am vazut doar la VL in parcare la interex cateva ore,in rest te-ai dat la fund.

-el a facut cupele si diplomele cu locurile 1,2,3.......cu tot respectul iti spun si tie RUSINICA. Nu trebuia facut asa ceva, este/a fost un MEETING......dar ma rog, asta e.

Aaaaaa,nu iti mai plac cupele ??? dar uite ce vesel erai in 2009 cand ai primit o cupa(E36 meeting 2009). Probabil esti putin ofticat ca nu ai luat nimic,dar nu trebuie sa te agiti asa tare. Si in 2009 la E36 meeting s-au dat cupe,acuma in 2012 nu mai este voie ???

Ce oameni ipocriti ! Punct.
Attached Thumbnails
Click image for larger version

Name:	Picture_719.jpg
Views:	189
Size:	2.83 MB
ID:	2532574  
__________________
Click http://bmw-dezmembrari.ro/
bmw.7000 is offline   Reply With Quote
Old 23-08-12, 19:50   #867
21UKS

Stage 5
 
21UKS's Avatar
 
Join Date: Feb 2011
Posts: 1,175
Default Re: E36 MEETING 2012?!

...deja nu mai am rabdare sa tot citesc acelasi lucru.... ...vesnic vor fi nemultumiti, eu zic ca este bine sa ne intalnim in orice conditii, cu sau fara cupe diplome etc. .....imi pare rau ca nu mi-au iesit socotelile sa vin de sambata ziua sa cunosc mai multi baieti cu aceeasi pitici la creier ca si mine. am ajuns sambata seara, m-am bagat in seama cu japca cu vreo cativa cu care mai vorbisem pe forum...imi pare rau ca nu am luat-o la rand sa ma prezint si sa-i cunosc pe toti chiar si atunci seara mai ales ca erau cativa pe care as mai fi vrut sa-i cunosc (aici zic eu ca au dreptate cei care ziceau de un gratar in grup sau ceva de genul...o chestie comuna....asa mie personal mi-ar fi fost mai usor sa ma introduc in situatia in care am ajuns mai tarziu)
.....in rest din poze si filmari cred ca a fost OK intalnirea, bineinteles e loc de mai bine oricand, dar HAI SA LASAM ORGOLIILE SI SA FACEM PLANURI PTR ANUL URMATOR...

mie nu-mi pare rau ca am venit doar ptr o noapte....a fost alegerea mea si as mai face la fel si in alte situatii
21UKS is offline   Reply With Quote
Old 23-08-12, 20:49   #868
flaviusbox

Stage 3
 
Join Date: Jul 2012
Posts: 166
Default Re: E36 MEETING 2012?!

Nu am fost la meeting desi mi-ar fi placut sa vin,dar am resuit sa ma tin sa ma tin cativa km dupa prietenul UKS sus cu poza....)))

Cu totii....masini tunate individual,OEM tuning etc atat meetingul cat si forumul se numeste "Masina mea BMW Seria 3" / "E36 MEETING 2012"....deci astea ne leaga pe noi si la fel cum au spus si altii...nu trebuie sa stam departati! Daca doamne fereste se intampla ceva belele cu masina cuiva sau patea cineva ceva....batut,violat,ars etc? sarea numai grupul lui sau doar cei care se cunosc? tind sa cred ca nu,dar tot ce e posibil....am un exemplu.....uitati-va la cei cu motoare (nu sunt motociclist),ei sunt ffff uniti din cate am vazut in mare parte

Am zis si eu ceva care sa ajute sa nu va mai haraiti.....la anu va fi mai bine! fapta e consuma-ta si asta e....
flaviusbox is offline   Reply With Quote
Old 23-08-12, 20:56   #869
BMnWA

Stage 5
 
BMnWA's Avatar
 
Join Date: Jan 2009
Posts: 9,826
Default Re: E36 MEETING 2012?!

Quote:
Originally Posted by preparatu View Post
si sincer,locatia aceasta mie mi se pare super,este mai mult decat perfecta,la intalnire nu vi sa te lafai in camere de lux,vi sa stai cat mai mult afara la masini,sunt langa pensiuni foarte misto unde stai cu scula in sus,dar aici in camping chiar este lux pt un astfel de eveniment,daca era pe un drum public,a-ti mai fi facut voi burn si tziganii,va zic eu nuuuu,ar fi venit garda instant si sa va vad atunci pe unde a-ti mai scoate camasa...
locatia e perfecta,au fost turisti de toate culorile si pentru asta nu ne-a tras nimeni de maneca sa ne zica 'bai mai usor cu turatia,mai usor cu galagia,da muzica mai incet etc' , am fost acolo de parca eram toti neam cu patronul,locul e ideal,sa poti sta asa unit cu toate masinile la gramada la 10m de "camera" si la 5m de gratar + aleea pe care se putea defila foarte frumos cu toate masinile + peisajul de munte + ca am facut balamuc mai ales ca seara s-au mai apucat unii sa tureze si sa faca raliuri pe la 12-1 cred si pentru aia tot nu am fost pusi la colt. Ar fi super daca s-ar face tot acolo pentru ca ne putem organiza foarte foarte bine acolo daca stabilim un program pe care sa il si respectam.
Quote:
Originally Posted by RIcKO View Post
Propun inchiderea topicului cu mentiunea ca noi am dat gres ,a fost un mare fail,la urma urmei asta trebuia sa iasa ca sa fie unu altu multumit, oricum nu dormeam linistit de aveam vreunu ne cazat ca anul trecut
fi serios,eu si restu altii care au venit s-au bucurat si s-au simtit bine,mie nici nu-mi trece prin gand sa bag ceva de vina,mi-a facut placere sa strang cel putin aceleasi maini de pasionati ca si anul trecut. Pentru mine nu este un fail e36 meeting sau un best e36 meeting,pentru mine e acelasi entuziasm indiferent cine il face,unde il face si cred ca asta e valabil pentru multi altii nu doar din punctul meu de vedere. Nu stiu cum va lasa inima sa sariti asa la atac,de ce nu ne putem intelege toti ca nu a castigat nimeni bani dupa meeting-ul asta,ce rost sa ne injunghiem reciproc noi pe care taman ne leaga pasiunea etc ? sharky si anul trecut erai foarte ofticat si nemultumit si la fel ti-am zis si tie,lasa ca a fost beton nu te mai consuma ca e super..ce dracu ca ne-am intalnit iara am mai ras am mai rulat un zar,lucrurile astea nu mai conteaza ? e ceva concurs de best/worst meeting si nu stim ?
Quote:
Originally Posted by 21UKS View Post
...deja nu mai am rabdare sa tot citesc acelasi lucru.... ...vesnic vor fi nemultumiti, eu zic ca este bine sa ne intalnim in orice conditii, cu sau fara cupe diplome etc. .....imi pare rau ca nu mi-au iesit socotelile sa vin de sambata ziua sa cunosc mai multi baieti cu aceeasi pitici la creier ca si mine. am ajuns sambata seara, m-am bagat in seama cu japca cu vreo cativa cu care mai vorbisem pe forum...imi pare rau ca nu am luat-o la rand sa ma prezint si sa-i cunosc pe toti chiar si atunci seara mai ales ca erau cativa pe care as mai fi vrut sa-i cunosc (aici zic eu ca au dreptate cei care ziceau de un gratar in grup sau ceva de genul...o chestie comuna....asa mie personal mi-ar fi fost mai usor sa ma introduc in situatia in care am ajuns mai tarziu)
.....in rest din poze si filmari cred ca a fost OK intalnirea, bineinteles e loc de mai bine oricand, dar HAI SA LASAM ORGOLIILE SI SA FACEM PLANURI PTR ANUL URMATOR...

mie nu-mi pare rau ca am venit doar ptr o noapte....a fost alegerea mea si as mai face la fel si in alte situatii
vedeti,omul s-a simtit bine si a facut mai bine de 900 km sa stea cateva ore pe timp de noapte si nu se plange,nu se plange ca nu a prins premierea,nu se plange ca nu a prins defilarea,nu se plange ca nu a prins lumina,a venit cu nevasta si cu copil mic.. nota 11.
BMnWA is offline   Reply With Quote
Old 23-08-12, 21:16   #870
DEVIL's Style
BMW Driver

Stage 5
 
DEVIL's Style's Avatar
 
Join Date: Feb 2009
Posts: 2,476
Member of:
[BMW]
[Toyota]
Default Re: E36 MEETING 2012?!

Si o bere din partea casei :>
DEVIL's Style is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -