Go Back   Forum 4Tuning > Masini & Tuning > MASINA MEA > BMW > Masina mea BMW Seria 3

Reply
 
Thread Tools
Old 23-08-12, 01:28   #811
RIcKO
BMW Driver

Stage 5
 
RIcKO's Avatar
 
Join Date: Apr 2004
Posts: 4,186
Member of:
[BMW]
Default Re: E36 MEETING 2012?!

Quote:
Originally Posted by Z E K Y View Post
tie ti-am spus sa nu-ti belesti aripile spate si sa urci masina in nori ca sa poti pune niste jante pe masina, nu m-ai ascultat....daca stiai sa scoti jantele alea in evidenta aveai cea mai frumoasa masina de la meeting!
Omul din greseli invata, oricum intra curand la refacut,integral Daca nu ma lasau bratele alea la nevoie intr-adevar era ceva frumos

Last edited by RIcKO; 23-08-12 at 01:30.
RIcKO is offline   Reply With Quote
Old 23-08-12, 01:29   #812
Z E K Y

Stage 5
 
Z E K Y's Avatar
 
Join Date: Jul 2010
Posts: 1,401
Member of:
[BMW]
Default Re: E36 MEETING 2012?!

Quote:
Originally Posted by RIcKO View Post
Omul din greseli invata, oricum intra curand la refacut,integral
o greseala pentru care ai fost avertizat/atentionat..nu ai scuza acum alti bani, alta distractie!
Z E K Y is offline   Reply With Quote
Old 23-08-12, 01:34   #813
Lymbutza

Stage 5
 
Lymbutza's Avatar
 
Join Date: Jun 2008
Posts: 1,292
Default Re: E36 MEETING 2012?!

unde eram ?! ca am fost distras de ceva . . .
Click image for larger version

Name:	alina-onisoru-si-bmw-x5-inger-si-demon-f708a125265e807ff1-800-0-1-95-0.jpg
Views:	177
Size:	105.4 KB
ID:	2531847
Lymbutza is offline   Reply With Quote
Old 23-08-12, 01:39   #814
CT 29 R I P

Stage 4
 
CT 29 R I P's Avatar
 
Join Date: Jan 2007
Posts: 210
Member of:
[X-Team Racing Club]
Default Re: E36 MEETING 2012?!

Am batut drumu de la constanta doar ca sa ies la munte cu prietenii mei de la constanta, nicidecum ala nu s-a numit meeting, unde toata lumea era cu nasu pe sus, sambata am intrebat daca organizam iesire ceva toata lumea se dadea lovita inclusiv organizatorii, motzule ai zis ca nu se stie ca nu stiu ce si ca anuntati daca iesim, am plecat cei din constanta sa mancam au mai venit si baietii de la botosani cu noi si cand ne-am intors sa aflam ca deja s-a iesit! Nu m-au interesat diplomele sau premiile, ca nu te duci la meeting sa iei cupa vietii, speram sa cunosc pasionati nu oameni cu nasu pe sus! Ati facut 300 de milioane de poze la aceleasi masini, in loc sa faceti la toate masinile in parte, fie ele ruginite sau mai putin lasate!
__________________

Last edited by CT 29 R I P; 23-08-12 at 01:52.
CT 29 R I P is offline   Reply With Quote
Old 23-08-12, 02:06   #815
SL 63 AK

Stage 5
 
SL 63 AK's Avatar
 
Join Date: Apr 2009
Posts: 773
Default Re: E36 MEETING 2012?!

Quote:
Originally Posted by sharkylete View Post
)))) da da! Branconieri! Ai scris tocmai unde trebuia sa treci cu vederea!
Ce a fost organizat?!
De ce s'au dat premii?!
Pe ce criterii au fost date premiile?!
De ce nu a fost macar o poza de grup?!
De ce nu am stat toti macar o data sa ne vedem?
Daca tot au fost premii de ce nu s'a facut premierea de fata cu toti participantii?!
Unde a fost 'defilarea' de oras?!
Te'ai intrebat de ce au venit atatia la meeting?

Hai sa fim realisti si corecti,ca gesturile astea de fatada ma lasa rece!
Daca ai 4 jante si masina 'blana jos' nu inseamna ca ai o masina 'tare'.

Astept sa mai vad pareri si discutii si daca sunt decat eu pe dos inseamna ca eu chiar am probleme!
Dar repet,hai sa fim sinceri si corecti in primul rand cu noi!

Punct.
daca s-ar putea da LIKE si aici ca pe facebook reply-ul asta ar avea din start,bravo sharky
premiile aici au constat in masini cu "buze" si blana jos...nu optiuni,nu varianta de echipare,nu vopsea nu interioare,nu nimic din astea
SL 63 AK is offline   Reply With Quote
Old 23-08-12, 03:28   #816
DEVIL's Style
BMW Driver

Stage 5
 
DEVIL's Style's Avatar
 
Join Date: Feb 2009
Posts: 2,476
Member of:
[BMW]
[Toyota]
Default Re: E36 MEETING 2012?!

Quote:
Originally Posted by SL 63 AK View Post
daca s-ar putea da LIKE si aici ca pe facebook reply-ul asta ar avea din start,bravo sharky
premiile aici au constat in masini cu "buze" si blana jos...nu optiuni,nu varianta de echipare,nu vopsea nu interioare,nu nimic din astea
Bai frate parca au facut o crima de om cu acele cupe , a innebunit lumea scotand ochii la organizatori pentru acele cupe , au facut un gest frumos , nu au favorizat pe nimeni , eram de fata cand argumentau alegerea facuta si nu doar ca era o janta si coborata blana ! Nu mai exagerati si voi atat ! Nu cred ca au emis pretentii sa le fie recunoscute eforturile.

PS : gogule , fara suparare , trebuia neaparat ca cei 3 organizatori sa fie cunoscuti la nivel national ca sa poata organiza un meeting? Daca nu ii stiai personal sau de pe forum , reprezenta un impediment?

Era imposibil sa nu apara discutii de genul , ok , pentru unii din voi nu a fost cea mai reusita experienta, dar nici sa ii "ardem pe rug" pe cei 3 organizatori !
DEVIL's Style is offline   Reply With Quote
Old 23-08-12, 03:49   #817
Darkside_89
BMW Driver

Stage 5
 
Darkside_89's Avatar
 
Join Date: Nov 2008
Posts: 954
Member of:
[BMW]
Default Re: E36 MEETING 2012?!

Pai normal frate...trebuia sa fie cineva nemultumit...e perfect normal DAR S-A INTREBAT CINEVA CINE A SCOS BANII DIN BUZUNAR PENTRU ACELE CUPE,STICKERE SI DIPLOME???????????????????Asta ma scoate din sarite in plm,in loc sa apreciem ca cineva a scos 10 MILIOANE(da,poate pt unii 1000ron sunt bani de rahat dar pentru mine nu sunt,un om munceste 10 ore pe zi pt 10 milioane) DIN BUZUNARUL PROPRIU PENTRU ACELE CUPE/STICKERE/DIPLOME iar pe forum sunt discutii gen"bai frate,ai auzit?a luat premiu x sau y dar masina e de rahat,nu a meritat".Chestia asta..frustrarea asta ca x sau y a luat premiu ar trebui sa ne motiveze dar in sensul bun nu spre ranchiuna!!!!

A VENIT CINEVA LA MEETING SPECIAL PENTRU PREMIU????????????????
Parca era o intalnire de pasionati...........

Exemplu:Joltanu(BMW 89 DNG) de pe forum e unul din cei mai buni prieteni ai mei,el a luat premiu,eu nu am luat,ce inseamna asta?E in continuare unul din cei mai buni prieteni ai mei si ma bucur pentru el ca luat premiu pentru ca stiu cat a muncit la masina aia,stiu cum arata masina cand a luat-o,stiu ce fel de om este si ma bucur ca munca lui a fost apreciata)dar totodata chestia asta m-a motivat..m-a facut sa-mi pun cateva intrebari...masina mea arata bine dar totusi...mai am cateva bubite...poate ar fi cazul sa renunt la folia de pe proiectoare,poate mi-ar trebui alt interior,poate un polish...poate alte jante...etc,ma motiveaza chestia asta,am avut ceva de invatat din aceasta experienta.
__________________

Last edited by Darkside_89; 23-08-12 at 03:58.
Darkside_89 is offline   Reply With Quote
Old 23-08-12, 08:02   #818
Chriss-T

Stage 5
 
Join Date: Jun 2010
Posts: 1,084
Default Re: E36 MEETING 2012?!

Quote:
Originally Posted by Darkside_89 View Post
Pai normal frate...trebuia sa fie cineva nemultumit...e perfect normal DAR S-A INTREBAT CINEVA CINE A SCOS BANII DIN BUZUNAR PENTRU ACELE CUPE,STICKERE SI DIPLOME???????????????????Asta ma scoate din sarite in plm,in loc sa apreciem ca cineva a scos 10 MILIOANE(da,poate pt unii 1000ron sunt bani de rahat dar pentru mine nu sunt,un om munceste 10 ore pe zi pt 10 milioane) DIN BUZUNARUL PROPRIU PENTRU ACELE CUPE/STICKERE/DIPLOME iar pe forum sunt discutii gen"bai frate,ai auzit?a luat premiu x sau y dar masina e de rahat,nu a meritat".Chestia asta..frustrarea asta ca x sau y a luat premiu ar trebui sa ne motiveze dar in sensul bun nu spre ranchiuna!!!!

A VENIT CINEVA LA MEETING SPECIAL PENTRU PREMIU????????????????
Parca era o intalnire de pasionati...........

Exemplu:Joltanu(BMW 89 DNG) de pe forum e unul din cei mai buni prieteni ai mei,el a luat premiu,eu nu am luat,ce inseamna asta?E in continuare unul din cei mai buni prieteni ai mei si ma bucur pentru el ca luat premiu pentru ca stiu cat a muncit la masina aia,stiu cum arata masina cand a luat-o,stiu ce fel de om este si ma bucur ca munca lui a fost apreciata)dar totodata chestia asta m-a motivat..m-a facut sa-mi pun cateva intrebari...masina mea arata bine dar totusi...mai am cateva bubite...poate ar fi cazul sa renunt la folia de pe proiectoare,poate mi-ar trebui alt interior,poate un polish...poate alte jante...etc,ma motiveaza chestia asta,am avut ceva de invatat din aceasta experienta.
tu vara nu dormi) tati ai dreptate,te motiveaza chestia asta...eu ce ti.am zis cand ai venit cu prietenul tau la noi sa bem o bere?mai iti aduci aminte?))) cand ne povesteai de cutu lu jolt,ala mic ti.am zis de ce nu prea am tras masina acolo,nu era ea preparata,dar s.a investit in ea si e masina mea,dar ma simteam prost cand treceam pe.acolo si baietii cu "mii de ieuro" investiti in jucarii,se uitau pe masina mea mai rau ca pe una daia darapanata,dar aia e...poate unu are de unde sa bage,poate unu baga,dar mai rar si mai putin,dar pana la urma toti suntem pasionati de pisici.la faza cu pozele a fost o prostie,unele masini au sute de poze si altele nici macar 2.DE CE?NU E PREPARATA?hmmm...nu asta conteaza,zic eu.anul trecut a iesit muuult mai ok,cu multe poze la fiecare masina,poze de grup sa vada lumea ca suntem multi si suntem uniti.eu personal am venit de vineri de la 3-4 si am plecat duminica la 12 pt ca nu ne.a bagat nimeni in seama(pe mine si inca 10-11masini)poate daca aveam un m3 sub capota si jante cazane...poate poate.nu cred ca am schimbat 2vorbe cu organizatorii sau cu alte persoane,nu ca nu am vrut,dasta am venit sa cunosc pasionatii de pisici,dar nimeni nu statea la discutie cu noi.am cunoscut cateva persoane care m.au facut sa rad si sa.mi dau seama ca nu toti sunt asa,jolt si nebunul lui prieten,baietii din craiova,slatina,cox din targoviste,danut din BV si inca 1-2.gratare s.au facut,noi am facut separat,apoi au venit ei si noi am plecat ca nu eram bine veniti si nu eram priviti ok.toti se invarteau in jurul unor persoane si atat,restu erau...RESTU.
Chriss-T is offline   Reply With Quote
Old 23-08-12, 08:47   #819
sebik

Stage 1
 
Join Date: Apr 2010
Posts: 15
Default Re: E36 MEETING 2012?!

Salut baieti!

Mie unul mi-a placut acest meeting fiind primul de acest gen la care am participat,(mai putin administratia campingului care a fost de rahat)exe net a fost postata o lista cu niste preturi iar in realitate ...ajungand vineri seara am avut surpriza neplacuta de a alege doua variante de cazare1.camera fara baie la 85 ron si camera de 4 pers.la 240 ron.Asa este romanu" cand se vede cu lumea stie sa profite!!!
In legatura cu organizarea metingului felicitari RICKO,MOTZU SI RZT!!!Nu poti multumii pe toata lumea...este ca la o nunta ....bautura proasta,mancare proasta,nu am fost bagati in seama!!!Este foarte greu sa organizezi ceva si sa multumesti pe toata lumea...Referitor la premii nici eu nu sunt de acord deoarece nu este un concurs de tuning ci doar este un meeting...unde toti pasionatii cu masini mai mult sau mai putin aranjate se intalnesc sa faca cunostiinta face to face si sa schimbe doua trei vorbe.
Am vazut ca s-a pus intrebarea ,,dece nu s-a stat 3 zile" !!
Fiecare le stie pe ale lui,fiecare are problemele lui(avem job-uri pe care in ziua de astazi nu iti permiti sa le neglijezi).
Referitor la organizare sunt de acord cu Darkside 89..putine persoane sunt care sa scoata ceva bani din buzunarele proprii ca sa iasa ceva frumos!!Pana la urma frumos urat ..a fost un meeting la care eu m-am simtit bine si dupa cum stim cu totii ,,din greseli omul invata"!
Inca o data felicitarile mele organizatorilor!!
sebik is offline   Reply With Quote
Old 23-08-12, 10:07   #820
RIcKO
BMW Driver

Stage 5
 
RIcKO's Avatar
 
Join Date: Apr 2004
Posts: 4,186
Member of:
[BMW]
Default Re: E36 MEETING 2012?!

Quote:
Originally Posted by Chriss-T View Post
tu vara nu dormi) tati ai dreptate,te motiveaza chestia asta...eu ce ti.am zis cand ai venit cu prietenul tau la noi sa bem o bere?mai iti aduci aminte?))) cand ne povesteai de cutu lu jolt,ala mic ti.am zis de ce nu prea am tras masina acolo,nu era ea preparata,dar s.a investit in ea si e masina mea,dar ma simteam prost cand treceam pe.acolo si baietii cu "mii de ieuro" investiti in jucarii,se uitau pe masina mea mai rau ca pe una daia darapanata,dar aia e...poate unu are de unde sa bage,poate unu baga,dar mai rar si mai putin,dar pana la urma toti suntem pasionati de pisici.la faza cu pozele a fost o prostie,unele masini au sute de poze si altele nici macar 2.DE CE?NU E PREPARATA?hmmm...nu asta conteaza,zic eu.anul trecut a iesit muuult mai ok,cu multe poze la fiecare masina,poze de grup sa vada lumea ca suntem multi si suntem uniti.eu personal am venit de vineri de la 3-4 si am plecat duminica la 12 pt ca nu ne.a bagat nimeni in seama(pe mine si inca 10-11masini)poate daca aveam un m3 sub capota si jante cazane...poate poate.nu cred ca am schimbat 2vorbe cu organizatorii sau cu alte persoane,nu ca nu am vrut,dasta am venit sa cunosc pasionatii de pisici,dar nimeni nu statea la discutie cu noi.am cunoscut cateva persoane care m.au facut sa rad si sa.mi dau seama ca nu toti sunt asa,jolt si nebunul lui prieten,baietii din craiova,slatina,cox din targoviste,danut din BV si inca 1-2.gratare s.au facut,noi am facut separat,apoi au venit ei si noi am plecat ca nu eram bine veniti si nu eram priviti ok.toti se invarteau in jurul unor persoane si atat,restu erau...RESTU.
Prietene am vazut ca de la inceput nu ti-a convenit nimic,nu ma astept sa iti schimbi parerea dupa postul asta, vad ca ti-ai luat rolul de robin hood. Pozele postate sunt primite de la cei care au fost acolo,la fel poti sa ne trimiti poze facute de tine si le postam fara probleme,oricine are si vrea sa ne dea poze e binevenit.zici ca se uitau urat la voi baietii cu míi de euro ,nu prea cred si iti dau un exemplu provenzano cred ca ne baga pe toti in buzunar la bani si dupa mine a fost unul daca nu chiar cel mai sociabil dintre toti.zici ca noi organizatorii nu am vb cu voi,eu am vorbit cu absolut oricine a venit la mine cu probleme sau nu..va rog nu mai faceti pe victimele ,toata lumea a fost tratata la fel
__________________
BMW E36 Darth Vader ------>>>>> https://forum.4tuning.ro/643-masina-m...-by-ricko.html

RIcKO is offline   Reply With Quote
Old 23-08-12, 10:53   #821
BMnWA

Stage 5
 
BMnWA's Avatar
 
Join Date: Jan 2009
Posts: 9,826
Default Re: E36 MEETING 2012?!

Quote:
Originally Posted by SL 63 AK View Post
daca s-ar putea da LIKE si aici ca pe facebook reply-ul asta ar avea din start,bravo sharky
premiile aici au constat in masini cu "buze" si blana jos...nu optiuni,nu varianta de echipare,nu vopsea nu interioare,nu nimic din astea
cred ca locul 1 la coupe a fost acordat in special pentru interior care daca nu il avea perfect nu cred ca primea ceva.


Nu am apucat sa pun pozele toate dar sincer eu am facut poze la toate fiarele si la cele cu 11j si la cele cu capace..
BMnWA is offline   Reply With Quote
Old 23-08-12, 11:00   #822
Lymbutza

Stage 5
 
Lymbutza's Avatar
 
Join Date: Jun 2008
Posts: 1,292
Default Re: E36 MEETING 2012?!

Quote:
Originally Posted by Chriss-T View Post
tu vara nu dormi) tati ai dreptate,te motiveaza chestia asta...eu ce ti.am zis cand ai venit cu prietenul tau la noi sa bem o bere?mai iti aduci aminte?))) cand ne povesteai de cutu lu jolt,ala mic ti.am zis de ce nu prea am tras masina acolo,nu era ea preparata,dar s.a investit in ea si e masina mea,dar ma simteam prost cand treceam pe.acolo si baietii cu "mii de ieuro" investiti in jucarii,se uitau pe masina mea mai rau ca pe una daia darapanata,dar aia e...poate unu are de unde sa bage,poate unu baga,dar mai rar si mai putin,dar pana la urma toti suntem pasionati de pisici.la faza cu pozele a fost o prostie,unele masini au sute de poze si altele nici macar 2.DE CE?NU E PREPARATA?hmmm...nu asta conteaza,zic eu.anul trecut a iesit muuult mai ok,cu multe poze la fiecare masina,poze de grup sa vada lumea ca suntem multi si suntem uniti.eu personal am venit de vineri de la 3-4 si am plecat duminica la 12 pt ca nu ne.a bagat nimeni in seama(pe mine si inca 10-11masini)poate daca aveam un m3 sub capota si jante cazane...poate poate.nu cred ca am schimbat 2vorbe cu organizatorii sau cu alte persoane,nu ca nu am vrut,dasta am venit sa cunosc pasionatii de pisici,dar nimeni nu statea la discutie cu noi.am cunoscut cateva persoane care m.au facut sa rad si sa.mi dau seama ca nu toti sunt asa,jolt si nebunul lui prieten,baietii din craiova,slatina,cox din targoviste,danut din BV si inca 1-2.gratare s.au facut,noi am facut separat,apoi au venit ei si noi am plecat ca nu eram bine veniti si nu eram priviti ok.toti se invarteau in jurul unor persoane si atat,restu erau...RESTU.
Asta cu nu a vrut nimeni sa discute cu noi nu mi se pare corecta ! Poate nici eu nu am reusit sa discut cu toata lumea , dar am socializat cu destule persoane . Imi pare rau pt lucrul asta si iti promit ca Meetingul viitor eu personal va invit la gratar pe toti .
__________________
BMW E36 318i 1997
Lymbutza is offline   Reply With Quote
Old 23-08-12, 11:16   #823
gaby0606

Stage 3
 
gaby0606's Avatar
 
Join Date: Apr 2010
Posts: 129
Default Re: E36 MEETING 2012?!

[QUOTE=sebik;5148269]Salut baieti!

In legatura cu organizarea metingului felicitari RICKO,MOTZU SI RZT!!!Nu poti multumii pe toata lumea...este ca la o nunta ....

Si pentru mine a fost prima participare si ma bucur ca am fost prezent.
1. Ar tb sa multumim persoanelor care s-au ocupat cu organizarea acestui meeting. Nu uitati ca daca cei de mai sus nu se implicau, o parte ajungeau pe Transalpina, o parte ajungeau la Darste, o parte ramaneau in CO la mare , iar restul stateau cuminti acasa.
2. Legat de premii, a fost o idee - dpdv personal - foarte buna. Aveti ceva de comentat privind coupe-ul de pe locul 1 ? sau de sedanul de pe locul 1 ? nu cred....
Iar diplomele de participare si stickerele o amintire f frumoasa pentru toata lumea. Respect celor care au sustinut financiar aceste premii/diplome.
3.
Quote:
Originally Posted by RIcKO View Post
Zeky: despre premiere nu am de gand sa mai vorbesc ,sti f bine punctul meu de vedere,cat despre invitatii sa stii ca nu zici rau ce zici ...
RICKO am pretentii de la tine !!! Este cea mai mare prostie => Meeting anual E36 pe baza de invitatie => Pai daca-i meeting este free participarea pentru toti posesorii de E36, etc prin definitie. Este cumva nunta sa se dea invitatii ?!!
4. Legat de faptul ca Duminica la 11:30 campingul era cam gol!! Pai cum credeati ca va fi ?
a) la 12:00 se facea receptia, deci camera nu mai aveai;
b) Duminica nu se mai putea bea alcool, deci chef de vb, etc mai putin;
c) Eu am plecat la 11:30 motivat de cele de mai sus + ca drumul pana la BUC intr-o zi de Duminica dupa-amiaza te poate duce la 5-6 ore din cauza aglomeratie.

Una peste alta datorita acestui Meeting 2012 avem acum despre ce vorbi.
gaby0606 is offline   Reply With Quote
Old 23-08-12, 11:19   #824
gaby0606

Stage 3
 
gaby0606's Avatar
 
Join Date: Apr 2010
Posts: 129
Default Re: E36 MEETING 2012?!

Quote:
Originally Posted by Lymbutza View Post
Asta cu nu a vrut nimeni sa discute cu noi nu mi se pare corecta ! Poate nici eu nu am reusit sa discut cu toata lumea , dar am socializat cu destule persoane . Imi pare rau pt lucrul asta si iti promit ca Meetingul viitor eu personal va invit la gratar pe toti .
Lymbutza - ultimii mici de la ora 3:00 dimineata erau cei mai buni si cu vinul natural de la baietii cu cabrio/coule-ul de Italia, nici nu stiu ce era la cat de bine eram
Aaaa dar n-am uitat de pletosul ala cu narghileaua
gaby0606 is offline   Reply With Quote
Old 23-08-12, 11:30   #825
Chriss-T

Stage 5
 
Join Date: Jun 2010
Posts: 1,084
Default Re: E36 MEETING 2012?!

Quote:
Originally Posted by Lymbutza View Post
Asta cu nu a vrut nimeni sa discute cu noi nu mi se pare corecta ! Poate nici eu nu am reusit sa discut cu toata lumea , dar am socializat cu destule persoane . Imi pare rau pt lucrul asta si iti promit ca Meetingul viitor eu personal va invit la gratar pe toti .
Ricko ai vorbit cu mine atunci cand ti.am cerut stickarele si cand am vorbit in trecere despre pake.in rest nu cred ca am discutat cu cineva mai mult de 5min.doar grupul cu care am venit.la gratare tot asa,gasca care a plecat din pitesti.nu am de ce sa bag de la mine,nu sunt singurul care care a comentat sau comenteaza.
Chriss-T is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -