Dupa o lunga perioada de cand sunt membru 4tuning m-am hotarat sa-mi prezint pisicutza mea

. La varsta de 18 ani prima mea masina a fost un 320i vanos coupe..de care m-am indragostit complet de tractiunea spate

. Nu am avut ocazia sa ma bucur prea mult decat in jur de 1an jumatate pt. ca avea numere de Moldova,nu aveam toate actele la ea,probleme cu politia si alte belele.
Incepusem sa bag bani in ea (se vede in poze) dar nu mi-a parut rau.Intr-un final am vandut-o ,am scapat de probleme.
Dupa, am inceput sa tot schimb masinile ca pe sosete(alfa romeo,calibra,MG,laguna) dar nu se compara cu senzatia de tractiune spate, asa k m-am decis sa revin tot la BMW si mi-am achizitionat un 318i (mb40),chel,ieftin fara dotari. Cu timpul am reusit sa ii schimb cat de cat aspectul dar cel mai important a fost schimbarea de motor: am trecut pe 1.8is (m42).De atunci toate bune si frumoase

.
Stau sa treaca iarna si la primavara o revopsesc(ma gandesc ce culoare) si mai vad eu..BANI SA FIE

)
Dotari :
- 1.8 is (m42)
- trapa electrica
-interior recaro(urmeaza sa il tapitez,curat)
- bara fata M, stopuri M, praguri, bandouri M, oglinzi tip M..
-Suspensie reglabila fata+spate Ta-technix
-angel eyes,proiectoare clare,semnalizari clare..
Mai astept pareri