foarte frumos ursuletul, bafta in continuare cu ea.

am si eu o intrebare..de unde ai luat accesoriul acela pt scaune cu sigla de M..ca am vazut cva de genu (gen o pernuta tot asa pe vadere, banuiesc ca sunt una si aceeasi numa marimea difera. sau cum se numeste "chestia aia" ca nu am gasit pe net deloc) msi