Go Back   Forum 4Tuning > Masini & Tuning > MASINA MEA > BMW > Masina mea BMW Seria 3

View Poll Results: Alege data intalnirii e30
18-19 iunie 28 22.95%
25-26 iunie 94 77.05%
Voters: 122. You may not vote on this poll

Reply
 
Thread Tools
Old 08-03-11, 10:03   #31
zamburic

Stage 5
 
zamburic's Avatar
 
Join Date: May 2007
Posts: 717
Member of:
[BMW]
Default Re: Alegere data e30 meeting

25-26 ma bag si io
zamburic is offline   Reply With Quote
Old 09-03-11, 08:57   #32
last_don

Stage 5
 
last_don's Avatar
 
Join Date: Aug 2010
Posts: 1,111
Default Re: Alegere data e30 meeting

25-26 perfecto
last_don is offline   Reply With Quote
Old 09-03-11, 12:10   #33
Ursan2.5

Stage 5
 
Ursan2.5's Avatar
 
Join Date: Aug 2009
Posts: 501
Default Re: Alegere data e30 meeting

25-26 prezent!
Ursan2.5 is offline   Reply With Quote
Old 12-03-11, 08:56   #34
CJ02VDV

Stage 5
 
CJ02VDV's Avatar
 
Join Date: Nov 2005
Posts: 1,910
Member of:
[2 Roti]
[RENAULT]
Default Re: Alegere data e30 meeting

canad se incheie lista de prezenta(ma refer cand e ultima zi cand putem spune ca vom fi prezentii sau nu)
CJ02VDV is offline   Reply With Quote
Old 12-03-11, 11:11   #35
rares22

Stage 5
 
rares22's Avatar
 
Join Date: Feb 2008
Posts: 558
Default Re: Alegere data e30 meeting

25-26 votat vin si eu ,abia astept sa vad o adunatura de ursi
rares22 is offline   Reply With Quote
Old 12-03-11, 15:13   #36
jakal
BMW Driver

Stage 5
 
jakal's Avatar
 
Join Date: Oct 2007
Posts: 9,203
Member of:
[Inferno Motorsport]
[BMW]
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re: Alegere data e30 meeting

25....26 ma bag si eu....
jakal is offline   Reply With Quote
Old 12-03-11, 19:03   #37
catalin_marin00

Stage 5
 
catalin_marin00's Avatar
 
Join Date: Aug 2006
Posts: 605
Default Re: Alegere data e30 meeting

Quote:
Originally Posted by CJ02VDV View Post
canad se incheie lista de prezenta(ma refer cand e ultima zi cand putem spune ca vom fi prezentii sau nu)
inca nu stim, probabil cam cu 2-3 saptamani inainte, dar asta nu inseamna ca daca te hotarasti cu 1 zi inainte nu poti veni. Ideea e sa stim nr de participanti sa putem aranja in mare si cu cazarea, sa nu fim cazati la distanta unul de celalalt
catalin_marin00 is offline   Reply With Quote
Old 13-03-11, 07:53   #38
Nastase Bogdan

Stage 5
 
Nastase Bogdan's Avatar
 
Join Date: Apr 2007
Posts: 3,866
Member of:
[BMW]
[DACIA]
Default Re: Alegere data e30 meeting

Quote:
Originally Posted by CJ02VDV View Post
canad se incheie lista de prezenta(ma refer cand e ultima zi cand putem spune ca vom fi prezentii sau nu)
Haideti sa explic pentru toata lumea, ca sa nu fie nelamuriri pe aceasta tema:

cand am discutat cu directorul Campingului am stabilit in urmatorul fel: 1 - dupa ce stabilim data intalnirii il vom contacta telefonic pentru a-i confirma data si ca se va tine intalnirea

2 - cu aproximativ o luna inainte de data intalnirii omul m-a rugat sa-l sun iar pentru a-i da un numar aproximativ de participanti..ca sa nu blocheze locuri pentru 100 de masini si aprox 200 persoane si sa vina 30 de masini

Asta cu numarul de participanti a ramas sa i-o comunicam cam din doua in doua saptamani in apropierea evenimentului, cand vom stii cat de cat mai exact pe cati ne vom baza
Nastase Bogdan is offline   Reply With Quote
Old 13-03-11, 07:57   #39
Nastase Bogdan

Stage 5
 
Nastase Bogdan's Avatar
 
Join Date: Apr 2007
Posts: 3,866
Member of:
[BMW]
[DACIA]
Default Re: Alegere data e30 meeting

Deci CJ02VDV, iti poti anunta prezenta maxim cu 2 saptamani inainte de eveniment(asta pentru data mai exacte), dar noi vom da un numar cu + de persoane si masini ca sunt sigur ca sunt destui care nu stau pe net dar vor veni indrumati de prieteni care sunt de 4Tuning
Nastase Bogdan is offline   Reply With Quote
Old 13-03-11, 09:40   #40
Cipilica
BMW Driver

Stage 5
 
Cipilica's Avatar
 
Join Date: Oct 2007
Posts: 1,911
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[BMW]
Default Re: Alegere data e30 meeting

Acest poll va fi inchis pe data de 02.04.2011 la ora 18:25

Desi e aproape sigura data de pe acum, la incheierea pollului Bogdan va suna sa confirme data. Asa cum am reusit sa stabilim data din timp, eu zic ca ar fi bine sa ne hotaram si cu participarea la timp, pentru a nu se crea neplaceri.
Din acest motiv am cerut tuturor celor care frecventeaza topicul sa ne anunte, si sa anunte, de/pe posibilii partcipanti care nu o fac public.
Vom incerca sa intocmim o lista cu numarul de masini (ursi) si de persoane participante dar pe topicul de discutii.


Pana atunci spor la votare.
__________________
In opinia mea TOP 5 masini:
1. BMW e30 ///M3
2. BMW e30 ALPINA
3. BMW e30 320 is
4. BMW e30 325/318 is COUPE/CABRIO
5. BMW e30 316....325 SEDAN/TOURING


Vand/schimb/cumpar piese e30 https://forum.4tuning.ro/641-piese-bmw-vanzare/224804-vand-schimb-cumpar-piese-e30-ursulet.html
o764.7o1.oo5

Last edited by Cipilica; 13-03-11 at 09:54.
Cipilica is offline   Reply With Quote
Old 14-03-11, 01:26   #41
vec

Stage 5
 
vec's Avatar
 
Join Date: Oct 2004
Posts: 427
Default Re: Alegere data e30 meeting

Quote:
Originally Posted by -Claudia- View Post
Locatia pentru cei care inca nu stiu este Darste, judetul Brasov - Camping DARSTE
Un filmulet cu Camping DARSTE
https://www.youtube.com/watch?v=RCA4OOXrnOA

Voteaza DOAR CEI INTERESATI, CEI CARE VOR PARTICIPA SAU AU INTENTIA CLARA DE A PARTICIPA

Adica posesorii de ursuleti. Nu ne intereseaza ce vrea x sau y daca nu ne onoreaza cu prezenta sau daca nu este proprietar, nu ne ajuta cu nimic, mai rau ne incurca.

Pentru a putea urmari mai usor votul (pe cei care voteaza) trebuie sa fie OPLIGATORIU si un post in care sa scrie fiecare alegerea sa, facand astfel dovada "dreptului" de a vota.
;;;;))))
vec is offline   Reply With Quote
Old 15-03-11, 16:42   #42
iMAGiNE

Stage 5
 
iMAGiNE's Avatar
 
Join Date: Aug 2007
Posts: 1,101
Member of:
[VW]
[PEUGEOT]
[Echipa de sprijin]
Default Re: Alegere data e30 meeting

25-26 e ok! Abia astept...
iMAGiNE is offline   Reply With Quote
Old 16-03-11, 20:18   #43
fla.constanta

Stock
 
Join Date: Feb 2011
Posts: 1
Default Re: Alegere data e30 meeting

Sincer ce sa va zic .. data este foarte bine aleasa ... vara .. una alta .. dar locatia .. PFFF total eronata .. daca tot este vara de ce sa nu faceti un eveniment cum trebuie .. un FEMOMEN in adevaratul sens al cuvantului in constanta,la mare,la soare
De ce sa fie la mare ???Multe motive daca tot este o adunare .. logic o sa iasa si ceva concursuri .. drift .. drag .. In cta drumurile sunt foarte bune ..spatii pt amenajat sunt o gramada... vb din experienta .. plus ca fiind vara sunt foarte multi turisti care se poate sa impartaseasca si ei pasiunea .. daca nu macar interesul fatza de acest model .. care .. totusi a facut istorie si parerea mea este ca merita sa vada pe viu o parte de istorie.Concluzia mea : DATA = EXCELENT
LOCATIA = NIMIC MAI SLAB

Multumesc si inca o data scuzati`mi postul fara legatura cu topicul
fla.constanta is offline   Reply With Quote
Old 16-03-11, 21:44   #44
Simpaticutzu'

Stage 5
 
Simpaticutzu''s Avatar
 
Join Date: Sep 2006
Posts: 820
Default Re: Alegere data e30 meeting

Quote:
Originally Posted by -Claudia- View Post
Locatia pentru cei care inca nu stiu este Darste, judetul Brasov - Camping DARSTE
Un filmulet cu Camping DARSTE
https://www.youtube.com/watch?v=RCA4OOXrnOA

Voteaza DOAR CEI INTERESATI, CEI CARE VOR PARTICIPA SAU AU INTENTIA CLARA DE A PARTICIPA

Adica posesorii de ursuleti. Nu ne intereseaza ce vrea x sau y daca nu ne onoreaza cu prezenta sau daca nu este proprietar, nu ne ajuta cu nimic, mai rau ne incurca.

Pentru a putea urmari mai usor votul (pe cei care voteaza) trebuie sa fie OBLIGATORIU si un post in care sa scrie fiecare alegerea sa, facand astfel dovada "dreptului" de a vota.
25-26 ma asezoneaza...pe voi...ne vedem la locatie
http://www.campingdirste.ro/

Last edited by Simpaticutzu'; 16-03-11 at 21:52.
Simpaticutzu' is offline   Reply With Quote
Old 16-03-11, 21:50   #45
Ali_ump

Stage 5
 
Ali_ump's Avatar
 
Join Date: Nov 2006
Posts: 6,814
Member of:
[Kamikaze Racing Team]
Default Re: Alegere data e30 meeting

Quote:
Originally Posted by fla.constanta View Post
Sincer ce sa va zic .. data este foarte bine aleasa ... vara .. una alta .. dar locatia .. PFFF total eronata .. daca tot este vara de ce sa nu faceti un eveniment cum trebuie .. un FEMOMEN in adevaratul sens al cuvantului in constanta,la mare,la soare
De ce sa fie la mare ???Multe motive daca tot este o adunare .. logic o sa iasa si ceva concursuri .. drift .. drag .. In cta drumurile sunt foarte bune ..spatii pt amenajat sunt o gramada... vb din experienta .. plus ca fiind vara sunt foarte multi turisti care se poate sa impartaseasca si ei pasiunea .. daca nu macar interesul fatza de acest model .. care .. totusi a facut istorie si parerea mea este ca merita sa vada pe viu o parte de istorie.Concluzia mea : DATA = EXCELENT
LOCATIA = NIMIC MAI SLAB

Multumesc si inca o data scuzati`mi postul fara legatura cu topicul
Ai dreptate intr-o oarecare masura insa chiar si in mijlocul tarii sa zic asa sunt multi posesori care pun problema distantei de parcurs pana la o asemenea intalnire! Ursii sunt masini care consuma si orice posesor stie cel mai bine treaba asta iar un drum de Constanta nu il va face niciodata poate un pasionat de model din Oradea, Arad, Timisoara...orasele indepartate de Constanta numai daca stie la ce vine! Si asta speram sa facem la Brasov, sa aratam ca se poate, sa aratam pentru ce ar vrea sa participe la un asemenea meeting ! De aceea s-a ales o zona mai in mijlocul tarii pentru prima data...sa fie accesibil pentru cat mai multi.
Pe noi nu ne intereseaza in asa mare masura concursurile de drift ...drag ci vrem intai sa vedem cati ne putem strange sa facem ceva. E primul meeting de acest gen...multi dintre noi nu ne cunoastem inca si sper ca in urma acestui meeting sa plece fieacare cu o experienta frumoasa, sa invatam din ce greseli probabil ca vom face in organizarea acestui meeting ca la urmatorul sa indreptam!
Ali_ump is offline   Reply With Quote
Reply



- Copyright 2024 4Tuning -