Go Back   Forum 4Tuning > Masini & Tuning > MASINA MEA > BMW > Masina mea BMW Seria 3

Reply
 
Thread Tools
Old 14-06-11, 20:52   #661
COJONES2GOOD

Stage 4
 
COJONES2GOOD's Avatar
 
Join Date: Apr 2006
Posts: 259
Default Re: Propunere "Meeting e30/ursulet pentru 2011"

Quote:
Originally Posted by Nastase Bogdan View Post
Casutele de 100 lei sunt integral rezervate...
Azi am sa fac un mail la camping si am sa intreb daca ne poate oferii ceva mai confortabil decat casutele de 100 lei si va anunt
In regula,tinem legatura!
COJONES2GOOD is offline   Reply With Quote
Old 14-06-11, 23:17   #662
db_freak

Stage 5
 
db_freak's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Posts: 767
Member of:
[Fiat]
[VW]
Default Re: Propunere "Meeting e30/ursulet pentru 2011"

la masina mea se lucreaza intens , sa fie si ea prezentabila ... eu raman 100% si daca vin singur ! sper sa imi fac rost de jante pana ajtunci ...
db_freak is offline   Reply With Quote
Old 15-06-11, 11:17   #663
waste31

Stage 4
 
waste31's Avatar
 
Join Date: Jul 2010
Posts: 220
Default Re: Propunere "Meeting e30/ursulet pentru 2011"

Quote:
Originally Posted by db_freak View Post
la masina mea se lucreaza intens , sa fie si ea prezentabila ... eu raman 100% si daca vin singur ! sper sa imi fac rost de jante pana ajtunci ...
vrei sa cumperi sau imprumut?
waste31 is offline   Reply With Quote
Old 15-06-11, 23:26   #664
db_freak

Stage 5
 
db_freak's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Posts: 767
Member of:
[Fiat]
[VW]
Default Re: Propunere "Meeting e30/ursulet pentru 2011"

Quote:
Originally Posted by waste31 View Post
vrei sa cumperi sau imprumut?
asi cumpara dar stau rau cu banii , vreau borbet a ... asa ca poate imprumut ...
db_freak is offline   Reply With Quote
Old 16-06-11, 18:20   #665
Cipilica
BMW Driver

Stage 5
 
Cipilica's Avatar
 
Join Date: Oct 2007
Posts: 1,911
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[BMW]
Default Re: Propunere "Meeting e30/ursulet pentru 2011"

Hmm.... vad ca stagneaza lista cu participanti... chiar atat de putini doritori or fi oare!? Sa avem o surpriza placuta oare si sa gasim participanti la meeting peste asteptarile noastre? Sau faptul ca traim in RO distruge un vis frumos din fasa!?
Eu zic ca vom avea surprize placute pentru toti, chiar si pentru cei neanuntati. Sa ne surprinda si ei la fel de placut prin prezenta oare?
Mai este doar o saptamana si ne pregatim de cel mai mare meeting e30. Speram sa fie si cel mai reusit de pana acum

Domnilor, numaratoarea inversa a inceput. Cortina se trage usor usor. Pregatiti ursii, ambalati motoarele... Locul de intalnire il stiti, Camping Dirste/ Brasov/ Romania - 25/26 iunie 2011.


Stabiliti traseele, orele si punctele de intalnire, pregatiti camerele si filmati/ faceti poze pe drum. Centralizam filmele si pozele de la toti si vom face filmul complet al meetingului.

Aduceti piese / acarete care stiti ca se cauta. Putem face troc sau un mini talcioc numai cu piese de urs. Sau poate aveti clienti la piese, sa nu le utati acasa, e un punct de intalnire pentru multi.


Daca mai trebuie ceva veniti si voi cu completari.


Cei care mergeti de vineri, vorbiti cu Bogdan sa va faca rezervare.
Aaa, si tundeti gazonul pentru locul de adunare. Nu bibiliti la ursi sa-i aranjati, se numeste trisare si veti fi descalificati, deci nu veti participa la concurs
__________________
In opinia mea TOP 5 masini:
1. BMW e30 ///M3
2. BMW e30 ALPINA
3. BMW e30 320 is
4. BMW e30 325/318 is COUPE/CABRIO
5. BMW e30 316....325 SEDAN/TOURING


Vand/schimb/cumpar piese e30 https://forum.4tuning.ro/641-piese-bmw-vanzare/224804-vand-schimb-cumpar-piese-e30-ursulet.html
o764.7o1.oo5
Cipilica is offline   Reply With Quote
Old 16-06-11, 18:41   #666
Csomy

Stage 3
 
Csomy's Avatar
 
Join Date: Jul 2010
Posts: 161
Default Re: Propunere "Meeting e30/ursulet pentru 2011"

Quote:
Originally Posted by Cipilica View Post
Hmm.... vad ca stagneaza lista cu participanti... chiar atat de putini doritori or fi oare!? Sa avem o surpriza placuta oare si sa gasim participanti la meeting peste asteptarile noastre? Sau faptul ca traim in RO distruge un vis frumos din fasa!?
Eu zic ca vom avea surprize placute pentru toti, chiar si pentru cei neanuntati. Sa ne surprinda si ei la fel de placut prin prezenta oare?
Mai este doar o saptamana si ne pregatim de cel mai mare meeting e30. Speram sa fie si cel mai reusit de pana acum

Domnilor, numaratoarea inversa a inceput. Cortina se trage usor usor. Pregatiti ursii, ambalati motoarele... Locul de intalnire il stiti, Camping Dirste/ Brasov/ Romania - 25/26 iunie 2011.


Stabiliti traseele, orele si punctele de intalnire, pregatiti camerele si filmati/ faceti poze pe drum. Centralizam filmele si pozele de la toti si vom face filmul complet al meetingului.

Aduceti piese / acarete care stiti ca se cauta. Putem face troc sau un mini talcioc numai cu piese de urs. Sau poate aveti clienti la piese, sa nu le utati acasa, e un punct de intalnire pentru multi.


Daca mai trebuie ceva veniti si voi cu completari.


Cei care mergeti de vineri, vorbiti cu Bogdan sa va faca rezervare.
Aaa, si tundeti gazonul pentru locul de adunare. Nu bibiliti la ursi sa-i aranjati, se numeste trisare si veti fi descalificati, deci nu veti participa la concurs
Scuze va exista un program anume la ce ora trebuie sa fim sambata dimineata,sau diferite programe de la diferite ore?Daca stiti de inainte ce vom face in astea 2 zile (activitati...)altele.Mersi si sa ne vedem cu bine saptamana viitoare!
Csomy is offline   Reply With Quote
Old 16-06-11, 19:36   #667
Cipilica
BMW Driver

Stage 5
 
Cipilica's Avatar
 
Join Date: Oct 2007
Posts: 1,911
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[BMW]
Default Re: Propunere "Meeting e30/ursulet pentru 2011"

Quote:
Originally Posted by Csomy View Post
Scuze va exista un program anume la ce ora trebuie sa fim sambata dimineata,sau diferite programe de la diferite ore?Daca stiti de inainte ce vom face in astea 2 zile (activitati...)altele.Mersi si sa ne vedem cu bine saptamana viitoare!
In mare programul este liber ales. Fiecare ajunge cand poate si cand vrea. Desi frumos era sa ne gasim cat mai multi pe drum si sa ne intersectam cu totii la intrare . Sunt convin ca si daca ar exista un program bine stabilit cu siguranta ca nu se va respecta. Asa ca ne organizam la fata locului functie de ce va fi. Sambata facem ce vrem, impartim stickerele, buletinele de vot, studiem, discutam, analizam ursii, gratare cine vrea, relaxare... Duminica pe la pranz insa as vrea sa ne strangem toti si sa centralizam voturile pentru a numi castigatorii. Pentru ca asa cum am anuntat vor fi castigatori, de fapt cu cotii vom castiga cate ceva. Unii mai mult altii mai putin, dar castigul participarii va fi al tuturor celor prezenti. Daca se va hotara acolo vom face si o defilare in formatie. Traseul si ora se va stabili astfel incat sa nu incurce pe nimeni, unii au ceva km mai multi de parcurs pana acasa.
Cat despre ora sosirii la camping, cu cat mai devreme cu atat mai mult timp avem de petrecut impreuna.

Sa ne vedem cu bine.
Cipilica is offline   Reply With Quote
Old 16-06-11, 21:04   #668
Mortt

Stage 1
 
Mortt's Avatar
 
Join Date: Mar 2008
Posts: 24
Default Re: Propunere "Meeting e30/ursulet pentru 2011"

Andrei Benta IS-02-CRM. Cazare in BV .
Mortt is offline   Reply With Quote
Old 16-06-11, 22:19   #669
waste31

Stage 4
 
waste31's Avatar
 
Join Date: Jul 2010
Posts: 220
Default Re: Propunere "Meeting e30/ursulet pentru 2011"

Pentru cei din bucuresti,sariti cu sugestii de intanlire pentru plecare in defilare sa fie sambata ? sa fie la ikea? sa fie la casa poporului ? sa plecam cu fast din bucuresti . Nu organizeaza nici un organizator plecarea ?! spuneau si cei din ploiesti sa`i culegem si pe ei..citez de mai sus "mai e doar o saptamana" .
waste31 is offline   Reply With Quote
Old 16-06-11, 23:12   #670
GolfuletzS
NoSpeedLimit Romania Club Member

Stage 5
 
GolfuletzS's Avatar
 
Join Date: Sep 2004
Posts: 5,385
Member of:
[NoSpeedLimit Romania Club]
[Design Team]
Default Re: Propunere "Meeting e30/ursulet pentru 2011"

putin offtopic , dar am o mica problema am spart baia de ulei , are cinva una pt 1.6?
GolfuletzS is offline   Reply With Quote
Old 17-06-11, 03:58   #671
haristeas51

Stage 5
 
haristeas51's Avatar
 
Join Date: Dec 2005
Posts: 1,481
Member of:
[4 Speed Squad]
Default Re: Propunere "Meeting e30/ursulet pentru 2011"

Ar fi frumos sa ne strangem in jur de ora 8-9 sambata dimineata in piata constitutiei. cu defilare pe magheru-piata victoriei-aviatorilor-casa scantei si in cele din urma dn1, consider un traseu lejer fara semafoare multe si multe benzi, dupa care putem fii admirati de ceilalti soferi))
__________________
BMW E30 , Zylinder sechs im Frontseiten- und borlaauspuff in der Rückseite.
haristeas51 is offline   Reply With Quote
Old 17-06-11, 09:15   #672
waste31

Stage 4
 
waste31's Avatar
 
Join Date: Jul 2010
Posts: 220
Default Re: Propunere "Meeting e30/ursulet pentru 2011"

Quote:
Originally Posted by haristeas51 View Post
Ar fi frumos sa ne strangem in jur de ora 8-9 sambata dimineata in piata constitutiei. cu defilare pe magheru-piata victoriei-aviatorilor-casa scantei si in cele din urma dn1, consider un traseu lejer fara semafoare multe si multe benzi, dupa care putem fii admirati de ceilalti soferi))
intocmai! dar tot trebuie sa avem un becali la turma..asadar,catalin organizezi tu ?
waste31 is offline   Reply With Quote
Old 17-06-11, 10:30   #673
DonnLuca

Stage 5
 
DonnLuca's Avatar
 
Join Date: Aug 2008
Posts: 398
Default Re: Propunere "Meeting e30/ursulet pentru 2011"

In cursul zilei de 25 iunie, se mai face vreun traseu? se zicea ca se va merge la bran sau ceva de genu? parca asa citisem mai inainte...
DonnLuca is offline   Reply With Quote
Old 17-06-11, 10:30   #674
Ali_ump

Stage 5
 
Ali_ump's Avatar
 
Join Date: Nov 2006
Posts: 6,814
Member of:
[Kamikaze Racing Team]
Default Re: Propunere "Meeting e30/ursulet pentru 2011"

Quote:
Originally Posted by Mortt View Post
Andrei Benta IS-02-CRM. Cazare in BV .
Cand vrei sa pleci ? Ca pote ne intalnim undeva pe drum spre Brasov la BC ... se mai strang din zona pe drum pana la BV si ar fi frumos sa mergem si noi cativa macar in coloana!
Lasa un mesaj privat cu tel, sau ID de mess sa vb!
Pentru ceilalti din zona Moldovei care vor sa plece spre Brasov eu personal plec sambata dimineatza pe la 6-7 in asa fel incat pe la 8 sa fiu in Bacau si la ore decente sa ma intalnesc cu restu la Onesti si SF Gheorghe ! DAca doriti sa ne intalnim undeva pe drum dati un semn!
Ali_ump is offline   Reply With Quote
Old 17-06-11, 10:44   #675
zamburic

Stage 5
 
zamburic's Avatar
 
Join Date: May 2007
Posts: 717
Member of:
[BMW]
Default Re: Propunere "Meeting e30/ursulet pentru 2011"

Quote:
Originally Posted by haristeas51 View Post
Ar fi frumos sa ne strangem in jur de ora 8-9 sambata dimineata in piata constitutiei. cu defilare pe magheru-piata victoriei-aviatorilor-casa scantei si in cele din urma dn1, consider un traseu lejer fara semafoare multe si multe benzi, dupa care putem fii admirati de ceilalti soferi))
Da bre Harule mare, ar fi bine in jur de 8, dar hotarati locul intalnirii...
zamburic is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -